Similar lots by type
-
#677
Een gesculpteerde Afrikaanse slagtand in de vorm van een krokodil met een vis en een slang.
Défense sculptée africaine en forme de crocodile avec poisson et serpent.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 100 / 120 -
#547
Twee groepjes van gesculpteerd Japans ivoor. Eerste helft XXe eeuw.
Deux groupes en ivoire sculpté. Travail japonais, début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 18,5 & 19,5 cmEstimate: € 300 / 500 -
#123
Een fijn gesculpteerde ivoren Corpus Christi met INRI en doodskop. Vlaanderen, XVIIIe eeuw.
Crucifix baroque en ivoire sculpté, complet avec INRI et crâne de mort. Flandres, XVIIIe siècle.No longer availableDim. l: 27 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#568
Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde ivoren snuffbottle in de vorm van een personage. Gesigneerd. Tibet, XIXe eeuw. Met certificaat.
Flacon à parfum en ivoire finement sculpté et polychromé en forme de personnage. Signé. Avec certificat.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 180 / 200 -
#557
Een oude visser van fijn gesculpteerd Japans ivoor. Op houten sokkel.
Pêcheurs et ses enfants en ivoire finement sculpté. Sur socle en bois. Travail japonais, vers 1900.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 200 / 300 -
#537
Twee zeshoekige vaasjes met pioenen van fijn gesculpteerd ivoor. De vaasjes met gegraveerd decor van fazanten en tekens op de achterzijde. Enkele losse blaadjes. Gesigneerd.
Deux vases hexagonaux aux pivoines en ivoire finement sculpté. Les vases décorés de faisans gravés, des lettres en calligraphie au verso. Quelques feuilles détachées. Signés. Travail chinois, début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 300 / 400 -
#577
Een voorstelling van een wijze met kind en bok van fijn gesculpteerd Chinees ivoor. Begin XXe eeuw. Op houten sokkel.
Sage avec enfant et bouc en ivoire finement sculpté. Sur socle en bois. Chine, début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 25 cm (z.s.)Estimate: € 300 / 400 -
#128
Een gestileerde Madonna met kind van Afrikaans ivoor. Jaren ‘30.
Vierge à l’Enfant stylisée en ivoire. Travail africain, années 30.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 120 / 200 -
#587
Twee gesculpteerde en gepolychromeerde wrattenzwijntanden met diverse Chinese personages. In houder Bijgevoegd een netsuke op plaquette.
Deux défenses de phacochère sculptées et polychromées représentant des personnages chinois. Dans un socle adapté. Nous ajoutons un netsuke sur plaquette.No longer availableDim. h: 19 & 4,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#517
Een geisha van gesculpteerd ivoor. Op houten voetstuk. Chinees werk, begin XXste eeuw.
Geisha en ivoire sculpté. Sur socle en bois. Travail chinois début XXe siècle.No longer availableDim. h: 16 cm (z.s.)Estimate: € 200 / 300 -
#527
“Kind met bloem op een Fo-hond”. Een beeldje van fijn gesculpteerd ivoor.
Enfant avec fleur sur un chien de Pho. Sculpture en ivoire. Travail chinois début XXe siècle.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 120 / 200 -
#581
“Geisha”. Een beeld van gesculpteerd ivoor. Op houten voetstuk. Begin XXe eeuw.
“Geisha”. Sculpture en ivoire sculpté. Sur base en bois. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 300 / 400 -
#567
Een wijze en een Guanyin van fijn gesculpteerd Chinees ivoor. Op houten voetstukken. Omstreeks 1900.
Sage et Guanyin en ivoire finement sculpté. Sur socles en bois. Chine, vers 1900.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#473
Een Afrikaanse wandelstok met getorste ivoren knop. Bevestigd met metalen spanklemmetje.
Canne Africaine à manche en ivoire torsadé.No longer availableDim. l: 94 cmEstimate: € 40 / 60 -
#548
Een fijn gesculpteerde ivoren netsuke in de vorm van schildpadden op een octopus. Gesigneerd.
Netsuké en ivoire finement sculpté en forme de tortues sur une pieuvre. Signé.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 150 / 160
Other lots in this auction
-
#554
Een antieke trumeau, versierd met inlegwerk in de kuif.
Trumeau ancien décoré d’incrustation vers le haut.No longer availableDim. 165 x 85 cmEstimate: € 80 / 100 -
#181Muller Frères, Luneville.
Een art nouveau vaasje van meerkleurig glas, versierd met een geëtst decor van bomen. Gemerkt.
Petit vase art nouveau en verre polychrome décoré d’arbres gravés. Avec marque.No longer availableDim. h: 20,5 cmEstimate: € 180 / 220 -
#98Wood’s Ivory Ware
Een Engels theeservies, bestaande uit een theepot, melkkannetje, suikerpot, een gebakstolp, zes kopjes met ondertasjes (één ondertasje manco), zes bordjes en een schaaltje. Onderaan gemerkt.
Service à thé en porcelaine anglaise comprenant une théière, un pot à lait, un sucrier, une cloche à gâteaux, six tasses et soucoupes (une soucoupe manque), six assiettes et un plat. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 3 - 13 cmEstimate: € 80 / 120 -
#705
Een eikenhouten hoekkastje met een lade en twee gebogen en geribbelde deurtjes. Nederland, omstreeks 1830.
Encoignure en chêne avec un tiroir et portes arrondies à lattes. Pays-Bas vers 1830.No longer availableDim. h: 132 cmEstimate: € 80 / 120 -
#536
Een mahoniehouten meubel in gotische stijl met twee deuren met briefpanelen en drie laden.
Meuble de style gotique en acajou ouvrant à deux portes et à trois tiroirs.No longer availableDim. 131 x 122 cmEstimate: € 200 / 300 -
#403
Drie verzamelalbums van “Spirou”. Nrs. 90, 91 & 94.
Trois albums de collection de Spirou. Numéros 90, 91 et 94.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#95
Een 18 karaats geel gouden geweven armband met een verlengstuk.
Bracelet en or jaune 18 K accompagné d’un allonge.No longer availableDim. 92,28 gEstimate: € 2800 / 3000 -
#545Louis Brigode à Jumet
Een eikenhouten staande klok met werk van tin en messing. Tijdperk Lodewijk XVI.
Horloge de vestibule en chêne, cadran et mouvement en étain et laiton. Epoque Louis XVI.No longer availableDim. 240 x 45 x 18 cmEstimate: € 100 / 150 -
#327
Een paar lampenvoeten van onyx en messing.
Paire de pieds de lampes en onyx et laiton.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 30 / 40 -
#226
Een eikenhouten meubel met twee maal twee deuren, versierd met cassettes in Spaanse stijl. Als basis vroeg XVIIIe eeuws.
Meuble en chêne à quatre portes, superposées deux par deux. Ornementation dans le goût Espagnol. Probablement construit à partir d’éléments du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 164 x 144 x 55,5 cmEstimate: € 400 / 600 -
#271
“Vrouw met zwanen”. Een art deco groep van zamak op sokkel van arduin en rood marmer.
“Femme aux cygnes”. Groupe art déco en régule sur socle en pierre de taille et marbre rouge.No longer availableDim. l: 52 cmEstimate: € 100 / 120 -
#53
Een lot van eenentwintig beeldjes van meerkleurig porselein. Diverse merken. Duitsland, Italië, Hongarije, ...
Lot de 21 statuettes en porcelaine polychrome. Marques diverses allemandes, italiennes, hongroises.No longer availableDim. h: 4 - 20 cmEstimate: € 100 / 120