Similar lots by type
-
#744Een vaas van Doyen glas uit Havré-Ville . Tijdperk art deco.
Un vase en verre de Doyen, Havré-Ville. période Art Déco.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 50 / 70 -
#397Een doofpot van ijzer en messing.
Un étouffoir en fer et laiton.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#446Fiam, Italy. Bijzettafeltje van gebogen glas en met een tablet van glas. Op wieltjes.
Une petite table en verre plié et à tablette en verre. Sur roulettes.No longer availableDim. 84 x 112 cmEstimate: € 100 / 120 -
#326Een tweeledige eikenhouten boekenkast in renaissancestijl.
Une bibliothèque en chêne à deux corps , style Renaissance.No longer availableDim. 235 x 120 x 58 cmEstimate: € 120 / 200 -
#619Barokke spiegel, deels gebeitst.
Un miroir Baroque partiellement au lavis.No longer availableDim. 120 x 60 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#737Een theepot van Chinees porselein met een meerkleurig floraal decor. Onderaan gemerkt.
Une théière en porcelaine de Chine, décor polychrome de fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 55 / 65 -
#287Dekselvaasje van Booms glas versierd met vergulde motieven.
Un petit vase à couvercle en verre de Boom, décorations dorées.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 30 / 40 -
#622Een modern stenen hoofd.
Une tête moderne en pierre.No longer availableDim. h:Estimate: € 550 / 600 -
#512“Spelen op het strand”. Olieverf op paneel.
”Jouer sur la plage”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 22 x 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#558Een reeks van drie gesculpteerd ivoren netsuke’s.
Une série de trois netsukes en ivoire.No longer availableDim. h: 3,2 cmEstimate: € 100 / 120 -
#601“Zittende Guan Yin op een olifant”. Een beeld van monochroom wit porselein in de stijl van het Blanc-de-Chine.
”Un Guan Yin assis sur un éléphant”. Une statue en porcelaine blanche monochrome dans le style blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 200 / 220 -
#73Val St. LambertEen grote lampenvoet van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Un grand pied de lampe en cristal incolore. Marque à la base.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 60 / 100 -
#81Een kastje met een reeks boeken van Hendrik Conscience.
Une petite armoire et des livres par Hendrik Conscience.No longer availableDim. 100 x 67 cmEstimate: € 40 / 60 -
#541Een lampenvoet met een verguld bronzen Boeddha.
Un pied de lampe et un Bouddha en bronze doré.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 40 / 50 -
#362Een achtarmige koperen luchter, getooid met een Habsburgse adelaar.
Lustre à huit branches en cuivre surmonté d’un aigle des Habsbourg.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#527Een paar vaasjes van Imariporselein.
Une paire de vases en porcelaine Imari.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 30 / 50 -
#796Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
Un tapis de Chine en laine nouée main.No longer availableDim. 205 x 147 cmEstimate: € 30 / 40

