#580SamarkandEen handgeknoopt Afghaans wollen tapijt.
#546Indo-BidjarEen Indisch wollen tapijt.
#680AmalehEen handgeknoopt Perzisch wollen Gabbeh-tapijt.
#690Garous superEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#670Indo-BidjarEen handgeknoopt wollen tapijt.
#590AmalehEen groot Perzisch Gabbeh-tapijt.
#540GabbehEen Iraans wollen tapijt.
#510NasbafEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#720GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#636LuribaftEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#696KatmanduEen handgeknoopt Nepalees wollen tapijt.
#706MetroEen mechanisch geknoopt wollen tapijt. Belgische makelij.
#576Indo-BidjarEen Indisch wollen tapijt.
#740PucciniEen mechanisch geknoopte wollen loper. Belgische makelij.
#746KathmanduEen Nepalees wollen tapijt.
#626ZieglerEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#560Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#550BulurbaftEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#520GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#710Een Nepalees Bakthapurtapijt.
#530Indo-MahaiEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#490Een machinaal blauw wollen tapijt.
#676BaharlouEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#646MahiEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis d’Inde en laine noué main.No longer availableDim. 199 x 151 cmEstimate: € 120 / 200
#247Een brievenhouder van meersoortig marmer en arduin en getooid met een jachthond van zamak. Tijdperk Art deco.
Un porte-lettres en marbres différents et pierre de taille, décoration de chien de chasse en régule. Période Art Déco.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#610Een massieve eikenhouten bruidskast met twee rijkelijk gebeeldhouwde deuren met een afbeelding van bruid en bruidegom in het bovenste paneel. Op de stijlen en de zijden een doorlopend guirlandemotief. Bretagne, 1796.
Une armoire de mariage en chêne massif à deux portes richement sculptées, représentation de la mariée et du marié dans le panneau supérieur. Un motif de guirlande sur les montants et les côtés. Bretagne, 1796.No longer availableEstimate: € 300 / 500 -
#118Een olielamp in polychroom porselein en messing. Omgevormd tot lamp. Met coupe van melkglas.
#485Een Chinese dekselvaas van wit porselein met een afbeelding van kinderen in een landschap en Chinese tekst.
Un vase à couvercle en porcelaine blanche de Chine, enfants dans un paysage et texte chinois.No longer availableDim. H: 32 cmEstimate: € 100 / 120 -
#492De Cock“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 63 x 120 cmEstimate: € 40 / 60 -
#630Een vaas van rode glaspasta, stijl Murano.
#595Een haan, een kip en vijf kuikentjes van gesculpteerd jade op houten sokkeltjes. In originele doos. Chinees werk.
Un coq, une poule et cinq poussins en jade sculptée sur socles en bois. dans leurs boîte d’origine.No longer availableDim. h: 2,5 - 15 cm (z.s.)Estimate: € 40 / 60 -
Un petit vase en bronze, représentation de cupido en relief. XIXè siècle.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 120 / 180