Intérieur d’église . Un pastel. Signé et Leuven 19 ...No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#650Een vintage metalen lavabomeubel met spiegel en met uitneembaar recipiënt.
#526Een 18 K geelgouden schakelarmband met naamplaatje.
#296Een zwartgelakt naaitafeltje met wortelnootfineer op het blad en met spiegel aan de binnenkant.
Une table à coudre laquée noire avec placage de ronce de noyer sur le dessus et miroir à l'intérieur.No longer availableDim. 51 x 37 cmEstimate: € 60 / 100 -
#258CouleuvreEen paar siervazen van meerkleurig en verguld porselein, versierd met handgeschilderde bloemendecors.
#696Een reeks van vier witgepatineerde armstoelen in Lodewijk XVI-stijl.
#668Een art deco theepotje van verzilverd metaal.
#163Een bronzen sierjardinière, gedragen door een vrouwenfiguur.
#689Een rechthoekige wandspiegel van gefineerd hout.
Miroir mural rectangulaire en bois de placage.No longer availableDim. 120 x 73 cmEstimate: € 180 / 240 -
#11Vier verschillende chocoladevormen van metaal.
#335Een 9 K geelgouden ring met initialen MM.
#310Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met een smaragd van +- 0,20 ct en vier kleine briljantjes.
Bague en or blanc et jaune 18 K sertie d’une émeraude de ca 0,20 ct et de quatre petits brillants.No longer availableDim. 1,72 gEstimate: € 280 / 350