Other lots in this auction
-
#460Sorley Silversmiths GlasgowEen driedelige zilveren theeset met geribd decor en de theepot met houten handvat en dekselknop. Schotse keuren.
Un service à thé en argent en trois pièces avec décor nervuré et la théière avec poignée en bois et bouton de couvercle. Poinçons écossais.No longer availableDim. h: 9, 10 & 15 cmEstimate: € 350 / 450 -
#183Een lounge chair met ottoman naar model van Eames. Met wit lederen bekleding. Lichte gebruikssporen.
Chaise longue avec pouf d'après le modèle Eames. Revêtement en cuir blanc. Légères traces d'usure.No longer availableEstimate: € 320 / 400 -
#2René Huchet“Le Croisic in Bretagne”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Le Croisic en Bretagne . Huile sur toile. Signé”.No longer availableDim. 33 x 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#26Een grote messingen kerkkandelaar in renaissancestijl.
Grand chandelier d'église en laiton de style Renaissance.No longer availableDim. h: 115 cmEstimate: € 60 / 100 -
#10Een 18 k geelgouden ketting met schakels.
Une chaîne en or jaune 18 carats avec des maillons.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#220Een 18 K geelgouden ketting met hanger bezet met een half edelsteen.
Un collier en or jaune 18 carats avec un pendentif serti d'une pierre semi-précieuse.No longer availableDim. 14,57 gEstimate: € 400 / 500 -
#125Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,66 ct. FVS1.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de 0,66 ct. FVS1.No longer availableDim. 2,80 gEstimate: € 900 / 1000 -
#95Een 18 K witgouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
Un pendentif en or blanc 18 carats serti de brillants d'un poids combiné de + - 0,70 ct.No longer availableDim. 2,60 gEstimate: € 650 / 750 -
#99“Tempeliers bij een houtvuur”. Olieverf op koper. Duitse school(?), XIXe eeuw.
Templiers au feu de bois . Huile sur cuivre. Ecole allemande (?), XIXème siècle.No longer availableDim. 36 x 29 cmEstimate: € 200 / 300 -
#206Een eikenhouten bruidskast met twee gemoulureerde deuren. Schade boven- en onderaan. XIXe eeuw.
Armoire de mariée en chêne à deux portes moulurées. Dessus et bas endommagés. XIXème siècle.No longer availableDim. 207 x 152 x 56 cmEstimate: € 120 / 200 -
#427Een paar dekselvazen van polychroom Frans porselein. Onderaan gemerkt.
Paire de vases en porcelaine polychrome française avec couvercle. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 44 cmEstimate: € 70 / 100 -
#540Twee zilveren kommen. 800‰. 545 gram.
Deux bols en argent. 800 ‰. 545 grammes.No longer availableDim. Ø: 18,5 & 21,5 cmEstimate: € 250 / 300


