#329Schmitz“Hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Hoeve . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 53,5 x 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#620Een houten scribaan met een handgeschilderd decor.
#646Twee Chinese gesculpteerd hardhouten sokkels, waarbij de grootste met marmeren blad.
Deux socles chinois en bois dur sculpté, le plus grand avec dessus en marbre.No longer availableDim. h: 21 & 46 cmEstimate: € 150 / 200 -
#466Een 22 K geelgouden munt. 100 Dollars Canada 1978. Elizabeth II. Met certificaat en in originele etui.
#618Een zwartgelakt Chinees houten juwelenkistje met muziekdoosje met geisha. Lichte lakschade.
#343Een paar messingen appliques met telkens drie lichtpunten, smeedijzeren ophanging.
#452“Oriëntalistische scènes”. Een reeks van drie tekeningen. Draagt handtekening.
#393Een Guan Yin en een zittende Boeddha van brons.
#577Zes diverse beeldjes van koper en brons geïnspireerd op de Luba-kunst.
#535Een zilveren serveerschotel. 800‰, vermoedelijk Belgisch. 1465 gram.
#548Een luchter van kristal en koper met pendeloques in Régencestijl.
Un lustre en cristal et cuivre avec des pendeloques de style Régence.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 100 / 120