Similar lots by type
-
#178Een vrouwenbuste van gebeeldhouwd albast. Gesigneerd op de rug.
Un buste féminin en albâtre sculpté. Signé au dos.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 400 / 600 -
#137Capodimonte“Jonge vrouw”. Een beeld van monochroom uit biscuit op een houten sokkel. Gemerkt.
Jeune femme. Sculpture monochrome en biscuit sur socle en bois. Signée.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 200 / 300 -
#15Twee bronzen hondjes, waarbij één verzilverd.
Deux chiens en bronze, un argenté.No longer availableDim. h: 13 & 16,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#541“Handstand”. Een beeldje van meerkleurig glas in de geest van Botero
“Handstand”. Une figurine en verre multicolore dans l'esprit de Botero.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 90 / 110 -
#537Een messingen kandelaar, gedragen door een Chinese man van gepolychromeerd hout en op messingen voet.
Un bougeoir en laiton, porté par un Chinois, en bois polychrome et sur une base en laiton.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 100 / 180 -
#679Paolo SimonciniEen lang gerekt mannenfiguur van brons op natuurstenen basis. Onderaan gemerkt.
Une figure masculine allongée en bronze sur un socle en pierre naturelle. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 60 / 100 -
#198Een houten wandelstok met een olifantenhoofd als handvat.
Une canne en bois avec une tête d'éléphant en guise de manche.No longer availableDim. h: 89 cmEstimate: € 60 / 80 -
#603Een gebeeldhouwd verguld Chinees houten reliëf met talrijke personages. Met verlichting.
Relief chinois en bois doré sculpté avec de nombreux personnages. Avec éclairage.No longer availableDim. 54 x 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#531Twee dekselvazen van chinees porselein met een blauw op wit decor van planten en meubeltjes in cartouches op vegetale achtergrond.
Deux vases à couvercle en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de végétaux et meubles dans des cartouches sur fond végétal.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 220 / 240 -
#173“Varkentje”. Een metalen beeldje.
“Cochon”. Une figurine en métal.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 65 / 75 -
#545Erik DejonckheerePeriod: °1948“Personnage”. Een aardewerken kunstwerk op plaatstalen voetstuk. Achteraan gesigneerd en gedateerd 1988. Eén vinger afgebroken.
Personnage. Une œuvre d'art en faïence sur un socle en tôle. Signée et datée 1988 au dos. Un doigt cassé.No longer availableDim. 150 x 35 cmEstimate: € 750 / 950 -
#552Een paar vazen van japans aardewerk, versierd met een decor van pioenen en vogels.
Une paire de vases en poterie japonaise décorés de pivoines et d'oiseaux.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 60 / 100 -
#213Twee bronzen bulldogs gemonteerd op een rond schaaltje in onyx.
Deux bouledogues en bronze montés sur un plat rond en onyx.No longer availableDim. Ø 20 cmEstimate: € 150 / 180 -
#555Een hert van brons. Azië.
Un cerf en bronze. Asie.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 180 / 220 -
#559Drie Japanse bronzen beeldjes.
Trois statuettes japonaises en bronze.No longer availableDim. h: 11,5 - 15 cmEstimate: € 60 / 100 -
#425Een paar gemberpotten van blauw en wit Chinees porselein. Deksels manco.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine bleu et blanc. Couvercles manquants.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#544Een fijn uitgestoken Indiaas houtsculptuur. Madras.
Sculpture indienne en bois finement ciselé. Madras.No longer availableDim. 20 x 100 cmEstimate: € 35 / 60 -
#538Een gestileerde neushoorn van witgepatineerd kunststof.
Un rhinocéros stylisé en plastique patiné blanc.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 35 / 45 -
#564Een kleine bronzen Quan Yin.
Un petit Guan Yin en bronze.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#202Herend, HungaryEen aperitiefschaal van meerkleurig porselein met drie schelpvormige schaaltjes en getooid met vissen. Onderaan gemerkt.
Un bol apéritif en porcelaine multicolore avec trois plats en forme de coquille et décoré de poissons. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#674Een bronzen vaasje in de vorm van een hert. Chinees werk.
Vase en bronze en forme de cerf. Travail chinois.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 80 / 100 -
#656Een kleine gebeeldhouwde koffer met landschapsdecors. Chinees werk.
Petite malle sculptée à décors de paysages. Travail chinois.No longer availableDim. 38 x 73 x 36 cmEstimate: € 60 / 100 -
#305Een schildpadvormig kistje met beweegbaar hoofdje. XIXe eeuw. De pootjes herbevestigd.
Boîte en forme de tortue avec une tête mobile. 19ème siècle. Les jambes recollées.No longer availableDim. 16 x 45 x 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#521Een paar gemberpotten van Chinees porselein.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 140 / 160
Other lots in this auction
-
#539NainEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
No longer availableDim. 370 x 260 cmEstimate: € 400 / 600 -
#22Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Begijnhofpoort Lier”. Ets. Gesigneerd en genummerd 8/100.
“Begijnhofpoort Lier”. Gravure. Signée et numérotée 8/100.No longer availableEstimate: € 45 / 55 -
#699Tweeledig eikenhouten buffet in Henri II-stijl. Zwaar te restaureren.
Buffet à deux corps en chêne de style Henri II. A restaurer et à réparer.No longer availableDim. 202 x 57 x 142 cmEstimate: € 40 / 50 -
#276Een kleine eikenhouten kofferbank.
Un petit tronc en chêne.No longer availableDim. 92 x 91 x 40 cm -
#676Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijtje.
Un tapis pakistanais en laine noué à la main.No longer availableDim. 175 x 125 cmEstimate: € 40 / 60 -
#230Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair briljant van +- 0,55 ct. FVVS1. en briljanten in M vorm met een gezamenlijk gewicht van +- 0,18 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un diamant solitaire de +- 0,55 ct. FVVS1. et de brillants en forme de M d'un poids combiné de +- 0,18 ct.No longer availableDim. 3,18 gEstimate: € 1400 / 1500 -
#393Twee vintage glazen hoektafeltjes.
Deux tables d'angle vintage en verre.No longer availableDim. 30 x 69 x 37 & 33 x 72 x 37 cmEstimate: € 50 / 70 -
#89M. Claerhoudt Van VoorenPeriod: 1901 - 1983“Wandelaar in een herfstige dreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Promeneur dans une ruelle automnale”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 95 cmEstimate: € 80 / 120 -
#215Lalique, FranceEen galopperend paard van gesatineerd kristal. Gemerkt. In originele doos.
Un cheval au galop en cristal satiné. Signé. Dans la boîte d'origine.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#649“Foederatum Belgium nec non Ducatus Bremensis, ac etiam fluminis Albis” Een Amsterdamse gravure door Carolu Allard. Mogelijk XIXe eeuwse herdruk naar de XVIIe eeuw.
“Foederatum Belgium nec non Ducatus Bremensis, ac etiam fluminis Albis” Une gravure d'Amsterdam par Carolu Allard. Peut-être une réimpression du 19e siècle d’après le 17e siècle.No longer availableDim. 40 x 51 cmEstimate: € 60 / 100 -
#193Mobili ColomboEen gelakte buffetkast met vier paneeldeuren en versierd met handgeschilderde decoraties in malachietimitatie en met vergulde monturen.
Buffet laqué à quatre portes à panneaux et décoré de décorations peintes à la main en imitation de malachite et de cadres dorés.No longer availableDim. 90 x 244 x 60 cmEstimate: € 400 / 600 -
#97Een 800‰ zilveren sauskom. Gemerkt van Delheid. 588,17 gram
Une saucière en argent 800‰. Marquée par Delheid. 588,17 grammes.No longer availableDim. 10 x 23 x 14 cmEstimate: € 250 / 300


