Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een fijne zilveren halssnoer van 835 en 925‰.

Een fijne zilveren halssnoer van 835 en 925‰.

Un collier en argent fin de 835 et 925‰.
Dim. 48,60 g
SKU: 2906210160.
Auction day: 29 June 2021 19:00
Catalogue #160
Estimate: € 90 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #430

    Een enkelschots Co2 luchtdrukpistool. Kaliber 5.5. Bijgevoegd een Retay tactical red dot.

    Un pistolet à air comprimé CO2 à un coup. Calibre 5.5. Ci-joint un point rouge tactique Retay.
    No longer available
    Dim. l: 28 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #122
    Jozef Jodocus Moerenhout
    Period: 1801-1875

    “Vee in de wei”. Pastel op papier. Gesigneerd.

    Bovins dans le pré. Pastel sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 38 x 58 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #17

    Een milieu-de-table met geslepen kristallen coupe in een montuur van verzilverd metaal.

    Une table écologique avec une coupe en cristal taillé dans un cadre en métal argenté.
    No longer available
    Dim. 32 x 18 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #172
    August Audenaert
    Period: 1872-1953

    “Vlucht naar Egypte”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd Sint-Gillis-Waas, 1900. Lichte verfschade. In een indrukwekkende eikenhouten baroklijst, bovenaan versierd met een Heilig Hart (150 x 115 cm).

    Fuite en Egypte. Huile sur toile. Signée et datée Sint-Gillis-Waas, 1900. Légère détérioration de peinture. Dans un impressionnant cadre baroque en chêne, dessus décoré d'un Sacré-Cœur 115 cm ).
    No longer available
    Dim. 94 x 75 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #633

    Een paar sierborden van Europees porselein met romantisch decor centraal en de vleugel met vergulde motieven op blauwe fond.

    Une paire d'assiettes décoratives européennes en porcelaine avec un décor romantique au centre et l'aile avec des motifs dorés sur fond bleu.
    No longer available
    Dim. Ø: 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #656

    Een smal gefineerd houten meubeltje met twee laden in de gordel en drie messingen staven bovenaan.

    Un meuble étroit en bois plaqué avec deux tiroirs en ceinture et trois tiges en laiton en haut.
    No longer available
    Dim. 85 x 82 x 25 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #309
    Goebel, Germany

    “Good friends”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 182.

    Bons amis. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M. I. Hummel. Marqué en bas. N° 182.
    No longer available
    Dim. h: 10,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #577

    Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein met een houten deksel.

    Un pot à gingembre en porcelaine de Chine multicolore avec un couvercle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #461

    Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages en dieren.

    Un vase balustre en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages et d'animaux.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #259
    Mayasi

    “Afrikaans dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Vue d'un village africain. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 70 x 100 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #495
    Heriz

    Een handgeknoopt Perzisch karpet, wol op katoen.

    Un tapis persan noué main, laine sur coton.
    No longer available
    Dim. 380 x 280 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #101

    Een muziekinstrument van terra cotta, handvat in de vorm van een gestileerde stierenkop. Luristan (West-Iran), ca 1000 v.C.

    Un instrument de musique en terre cuite, manche en forme de tête de taureau stylisée. Luristan (Iran occidental), vers 1000 avant JC
    No longer available
    Dim. L. 30,5 cm
    Estimate: € 180 / 240
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 juni 2021

Kijkdagen: vrijdag 25 en zaterdag 26 juni van 10 tot 17 uur ENKEL OP AFSPRAAK.   
Opnieuw binnenbrengen voor de veiling van augustus kan ENKEL OP AFSPRAAK van 2 tot en met 6 augustus.

29 June 2021 19:00
30 June 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 June 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More