Other lots in this auction
-
#540Een verlengbare mahoniehouten tafel. Zonder verlengblad.
Une table extensible en acajou. Sans rallonge.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#186Een gefineerd mahoniehouten commode in Louis-Philippestijl met drie laden en een lade en doucine.
Commode de style Louis-Philippe en placage d'acajou avec trois tiroirs et un tiroir et doucheNo longer availableDim. 112 x 134 x 54,5 cmEstimate: € 200 / 220 -
#464Een notenhouten open boekenkast in Empirestijl met verguld bronzen monturen en op leeuwenpoten.
Bibliothèque ouverte de style Empire en noyer avec montures en bronze doré et pieds de lion.No longer availableDim. 175 x 111 x 30 cmEstimate: € 200 / 240 -
#211“Corpus Juris Canonici”. Lyon, 1614. Lichte waterschade.
“Corpus Juris Canonici”. Lyon, 1614. Légères traces d’humidité.No longer availableDim. 23 x 17 cmEstimate: € 50 / 80 -
#688Twee houten speculaasplanken.
Deux planches de spéculoos en bois.No longer availableDim. 69 x 11 & 9 x 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#234Een hoge kantelspiegel van verguld hout in Lodewijk XVI-stijl.
Un haut miroir basculant de style Louis XVI en bois doré.No longer availableDim. 178 x 59 cmEstimate: € 200 / 300 -
#487Een fijn gesculpteerde ivoren geisha. Japans werk, eerste helft XXe eeuw. Onderaan gemerkt met stempel.
Une geisha en ivoire finement sculptée. Travail japonais, première moitié du 20e siècle. Marquée d'un tampon en bas.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 260 / 300 -
#350Een lot fantasiejuwelen waaronder drie broches, een dasspeld, twee hangers en twee horloges.
Un lot de bijoux fantaisie dont trois broches, une pince à cravate, deux pendentifs et deux montres.No longer availableEstimate: € 25 / 50 -
#633Een paar sierborden van Europees porselein met romantisch decor centraal en de vleugel met vergulde motieven op blauwe fond.
Une paire d'assiettes décoratives européennes en porcelaine avec un décor romantique au centre et l'aile avec des motifs dorés sur fond bleu.No longer availableDim. Ø: 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#151Een paar grote bronzen tuinvazen in barokke stijl versierd met engelen en guirlandes.
Une paire de grandes vasques en bronze de style baroque, ornées d’angelots et de guirlandes.No longer availableDim. 135 x 150 cmEstimate: € 5500 / 6000 -
#689Wood & Sons, EnglandEen theeserviesje van zachte pasta met een blauw decor van vruchten. Engels werk. Compleet voor acht personen.
Un service à thé à pâtes molles avec un décor de fruits bleus. Travail anglais. Complet pour huit personnes.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#277Twee groepjes van meekleurig porselein met vergulde details.
Deux groupes de porcelaine multicolore avec détails dorés.No longer availableDim. h: 19 & 23 cmEstimate: € 60 / 80

