Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een fijne zilveren halssnoer van 835 en 925‰.

Een fijne zilveren halssnoer van 835 en 925‰.

Un collier en argent fin de 835 et 925‰.
Dim. 48,60 g
SKU: 2906210160.
Auction day: 29 June 2021 19:00
Catalogue #160
Estimate: € 90 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #593

    Een zware vaas van blauw glas.

    Un vase en verre bleu épais.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #360
    Val St. Lambert

    Een reeks van achttien kleurloos kristallen onderzetters met gegraveerde en gesatineerde decors. Gemerkt.

    Un ensemble de dix-huit sous-verres en cristal clair à décors gravés et satinés. Signé.
    No longer available
    Dim. Ø: 8,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #315

    Een 18 K witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,52 ct. VSI. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,18 ct.

    Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un diamant central taillé en brillant de +- 0,52 ct. VSI et de brillants d'un poids combiné de +- 0,18 ct.
    No longer available
    Dim. 3,46 g
    Estimate: € 1100 / 1300
  • #143

    Een lambrizeringselement van schildersdoek, versierd met een gedrukt landschap en onderaan met een plint in faux marbre geschilderd. Slijtage en kleine letsels.

    Un élément lambrissé en toile, décoré d'un paysage imprimé et peint en bas d'un socle en faux marbre. Usure et petits dommages.
    No longer available
    Dim. 105 x 156 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #87

    Een lederen aktetas.

    Mallette en cuir.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #344

    Een gietijzeren paraplubak.

    Un porte-parapluie en fonte.
    No longer available
    Dim. h: 74 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #206

    Een tweeledig Engels bibliotheekmeubel met mahoniehoutfineer. Onderaan twee paneeldeurtjes onder twee laden en met twee gevitreerde deuren in het opzet.

    Un meuble de bibliothèque anglais en deux parties avec placage d'acajou. En bas deux portes à panneaux sous deux tiroirs et avec deux portes vitrées dans la conception.
    No longer available
    Dim. 190 x 90 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #473

    Een grote balustervaas van Chinees porselein met een famille rosedecor.

    Un grand vase balustre en porcelaine de Chine à décor de la famille rose.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #671

    Een paar koperen kandelaars.

    Une paire de bougeoirs en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #158

    Een imposante Napoleon III schouwpendule en twee cassoletten van zwart en roze marmer, versierd met gegraveerde plantendecors en met bronzen leeuwenkopjes met ringen op de flanken. De slinger achter een gegraveerd ruitje. XIXe eeuw.

    Imposante pendule Napoléon III et deux cassolettes en marbre noir et rose, à décor de végétaux gravés et de têtes de lion en bronze avec anneaux sur les flancs. La pendule derrière un losange gravé. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #153

    “Vechtende herten”. Een zamakken groep op sokkel van zwart marmer en onyx.

    “Combat de cerfs”. Un groupe en régule sur un piédestal de marbre noir et d'onyx.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #474
    Baron Herni-Michel Heger de Löwenfeld

    “Tithonos”. Uit de reeks “Hommage aux Bijoux de Braque”. Hoogdruk verguld met 23 K fijn goud. Met droogdrukstempel G. Braque. Genummerd 2/200 en gesigneerd buiten de plaat.

    Tithonos. De la série Hommage aux Bijoux de Braque. Typographie dorée à l'or fin 23 K. Avec cachet à sec G. Braque. Numéroté 2/200 et signé à l'extérieur de la plaque.
    No longer available
    Dim. 37 x 54 cm
    Estimate: € 150 / 220
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 juni 2021

Kijkdagen: vrijdag 25 en zaterdag 26 juni van 10 tot 17 uur ENKEL OP AFSPRAAK.   
Opnieuw binnenbrengen voor de veiling van augustus kan ENKEL OP AFSPRAAK van 2 tot en met 6 augustus.

29 June 2021 19:00
30 June 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 June 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More