Other lots in this auction
-
#17Een milieu-de-table met geslepen kristallen coupe in een montuur van verzilverd metaal.
Une table écologique avec une coupe en cristal taillé dans un cadre en métal argenté.No longer availableDim. 32 x 18 cmEstimate: € 50 / 70 -
#65Een 18 K witgouden ring bezet met diamanten in markies geslepen met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants taille marquise d'un poids combiné de +- 2 ct.No longer availableDim. 3,75 gEstimate: € 1200 / 1300 -
#30Een paar 18 K geelgouden manchetknopen.
Une paire de boutons de manchette en or jaune 18K.No longer availableDim. 12,34 gEstimate: € 370 / 450 -
#143Een lambrizeringselement van schildersdoek, versierd met een gedrukt landschap en onderaan met een plint in faux marbre geschilderd. Slijtage en kleine letsels.
Un élément lambrissé en toile, décoré d'un paysage imprimé et peint en bas d'un socle en faux marbre. Usure et petits dommages.No longer availableDim. 105 x 156 cmEstimate: € 200 / 220 -
#543ColmoreEen groen glazen designvaas.
Vase design en verre vert.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 45 / 50 -
#138Een tweekleurige beige bruine gestreepte Missoni tas.
Un sac Missoni bicolore beige à rayures marron.No longer availableDim. 37 x 39 cmEstimate: € 200 / 300 -
#387Een lot porselein, bestaande uit een Japans theepotje en zalfdoosje en een Chinees vaasje. Het tweede onderaan gemerkt.
Un lot de porcelaine, composé d'une théière et d'un coffret à onguent japonais et d'un vase chinois. Le second est marqué en bas.No longer availableDim. h: 5, 8 & 10 cmEstimate: € 100 / 120 -
#300Een lot overwegend zilveren munten met o.m. 5 x Eisenhower One Dollar 1971, onuitgegeven en met verantwoording, 27 x 5 CHF (AG 900/1000 en 835/1000), 1 x 500 BEF 1830-1980 (AG 500/1000?), 8 x 250 BEF (AG 835/1000), 3 x 100 BEF 4 koningen (AG 835/1000), 1 x 50 BEF Expo en 15 x 50 BEF Mercurius (AG 835/1000), 1 x 10 FRF Monaco 1966 (AG 900/1000), 2 x 100 Pta 1966 (AG 800/1000), Morgan, Peace, Kennedy e.a.
Un lot de pièces principalement en argent avec ea 5 x Eisenhower One Dollar 1971, non émis et avec justification, 27 x 5 CHF (AG 900/1000 et 835/1000), 1 x 500 BEF 1830- 1980 (AG 500/1000?), 8 x 250 BEF (AG 835/1000), 3 x 100 BEF 4 rois (AG 835/1000), 1 x 50 BEF Expo et 15 x 50 BEF Mercure (AG 835/1000) , 1 x 10 FRF Monaco 1966 (AG 900/1000), 2 x 100 Pta 1966 (AG 800/1000), Morgan, Peace, Kennedy et autresNo longer availableDim. AG 1000 à 1200 gEstimate: € 450 / 500 -
#463Een Chinees porseleinen kalebasvaas met decor van goudvissen. Gemerkt.
Vase calebasse en porcelaine de Chine à décor de poisson rouges. Avec marque.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 60 / 80 -
#466Retay Arms Corp.Een luchtdrukgeweer. Model 135X. Kaliber 4.5mm. Lichte gebruikssporen.
Une carabine à air comprimé. Modèle 135X. Calibre 4,5 mm. Légères traces d'utilisation.No longer availableDim. l: 112 cmEstimate: € 100 / 120 -
#205Een 18 K geelgouden ring bezet met een behandelde robijn van +- 3 ct. en met diamant princessen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie d'un rubis traité de +- 3 ct. et de princesses en diamant d'un poids combiné de +- 0,60 ct.No longer availableDim. 6,84 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#475Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un tapis pakistanais en laine noué à la main.No longer availableDim. 270 x 188 cmEstimate: € 120 / 200

