#349Een presenteertafeltje met afneembaar dienblad.
#10Een 18 K geelgouden hanger in de vorm van een blad.
#678Een lot van vier verschillende bierpullen.
#153“Vechtende herten”. Een zamakken groep op sokkel van zwart marmer en onyx.
#538Een moderne vaas van deels geglazuurd Chinees aardewerk, versierd met ringen. Onderaan gemerkt.
#578Twee sierjardinières van meerkeurig aardewerk in de vorm van eendjes.
#645Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#627Twee vissen van meerkleurig Muranoglas.
#312Hana Kago. Een bronzen keteltje, versierd met een vogeltje. Tijdperk Meiji.
Hana Kago. Un chaudron en bronze, décoré d'un oiseau.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 250 / 350 -
#26Een messingen kerklezenaar op leeuwenpootjes.
Fauteuil de style Louis XV en noyer sculpté à la Reine. Tapissé de soie.No longer availableDim. H. 82 cmEstimate: € 80 / 120 -
#576Chinese tafel met gesculpteerd blad. Voorstelling van talrijke personages achter glas. Vier naar binnen geplooide poten, gordel eveneens gebeeldhouwd.
Table chinoise à plateau sculpté. Représentation de nombreux personnages derrière une vitre. Quatre pieds repliés vers l'intérieur, ceinture également sculptée.No longer availableDim. 36 x 100 x 44 cmEstimate: € 80 / 120