#414“Abstracte collage”. Gemonogrammeerd.
#509Twee gietijzeren tuintafeltjes in barokke stijl.
#578Twee sierjardinières van meerkeurig aardewerk in de vorm van eendjes.
#507“Bloemenverkoopster”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde ivoren groep. China, medio XXe eeew. Op houten sokkel
Fleuriste. Groupe en ivoire finement sculpté et polychrome. Chine, milieu XXe siècle. Sur socle en boisNo longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 460 / 500 -
#672LuxorEen vol messingen schouwklokje. In origineel etui en met aankoopbewijs.
#645Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#475Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#181“Jachtluipaarden”. Een gepatineerd bronzen groep.
#325Een 18 K roze kleurige gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,26 ct. en een centrale robijn van +- 0,55 ct.
Une bague en or rose 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,26 ct. et d'un rubis central de +- 0,55 ct.No longer availableDim. 4,50 gEstimate: € 400 / 500