#439“Kubistisch koppel”. Gemengde techniek. Draagt een cyrillische handtekening.
#688Twee houten speculaasplanken.
#510Annibale ColomboEen paar notenhouten kuipfauteuils met cannage. Gemerkt en serienummers 19728 & 19729.
Une paire de sièges baquets avec cannage en noyer. Marqués et numéros de série 19728 & 19729.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 200 / 300 -
#213Cartier, ParisEen zijden foulard. Gemerkt.
#677Een met leder beklede reistas voor twee flessen.
#630TerzaniEen staande designlamp met glazen coupe. Gemerkt. Design Artemide.
#114Pros ColpaertPeriod: 1923 - 1990“Woonwagens bij het bos”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Les charrettes gitanes au bord des bois”. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 12,5 x 18 cmEstimate: € 120 / 180 -
#620Een kruik van Duits steengoed met koeien in het decor.
#669Een paar klokvormige houten doosjes met wereldbollen. Onderaan gemerkt ‘AM”.
#448Een vaas van cloisonné op messing. Onderaan gemerkt.
#605Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Paire de grands vases à couvercle en porcelaine de Chine à décor multicolore de pivoines et d'oiseaux.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 120 / 200