Other lots in this auction
-
#151
Een paar grote bronzen tuinvazen in barokke stijl versierd met engelen en guirlandes.
Une paire de grandes vasques en bronze de style baroque, ornées d’angelots et de guirlandes.No longer availableDim. 135 x 150 cmEstimate: € 5500 / 6000 -
#684
Een serveerschotel van verzilverd metaal, versierd met een gegraveerd decor. Op pootjes.
Un plat de service en métal argenté, orné d'un décor gravé. Sur pieds.No longer availableDim. Ø: 55 cmEstimate: € 25 / 35 -
#227
“Broer en zus”. Een bronzen beeld naar een werk van Moreau.
Frère et soeur. Une statue en bronze d'après une oeuvre de Moreau.No longer availableDim. h: 46,5 cmEstimate: € 180 / 240 -
#366
Een reeks van vier witgepatineerde armstoelen in Lodewijk XVI-stijl.
Une série de quatre fauteuils de style Louis XVI patinés en blanc.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#520
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een decor van kostbaarheden in cartouches, omgeven door bloemen.
Paire de potiches en porcelaine de Chine décorées d’objets précieux dans des cartouches entourées de fleurs.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 180 / 200 -
#327Val St. Lambert
Een paar tweearmige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Une paire de bougeoirs à deux branches en cristal incolore taillé. Signé.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 40 / 50 -
#176
Een blank houten vitrine in Hollandse stijl met onderaan drie laden en de kroon rijkelijk uitgewerkt met linten en een siervaas
Une vitrine en bois blanc de style hollandais avec trois tiroirs en bas et la couronne richement décorée de rubans et d'un vase décoratif.No longer availableDim. 252 x 166 x 54 cmEstimate: € 120 / 200 -
#224
Een notenhouten secretaire in Lodewijk XVI-inspiratie, met vier kleine laden achter een rolluikje. Bovenaan vier kleine laden en onderaan twee grote laden. Een sierlijstje beschadigd.
Un secrétaire en noyer d'inspiration Louis XVI, avec quatre petits tiroirs derrière un volet roulant. Quatre petits tiroirs en haut et deux grands tiroirs en bas. Un cadre décoratif abimé.No longer availableDim. 90 x 50 x 50 cmEstimate: € 200 / 220 -
#334
Een collectie Vieux Paris porselein tijdperk Empire: een melkkan (haarscheur), twee kopjes en een schoteltje met een veelkleurig vogeldecor, een kopje en schoteltje met rozenguirlande, acht kopjes en acht schoteltjes met een decor van diverse vogels in grisaille en goud. Alles rijkelijk verguld.
Une collection de porcelaine du Vieux Paris époque Empire : un pot à lait (fêle), deux tasses et une soucoupe à décor d'oiseaux multicolores, une tasse et soucoupe à guirlande de roses, huit tasses et huit soucoupes à décors divers. oiseaux en grisaille et or. Le tout richement doré.No longer availableEstimate: € 140 / 200 -
#616
Vier Afrikaanse speren van smeedijzer en hout.
Quatre lances africaines en fer forgé et bois.No longer availableDim. l: 240 cmEstimate: € 25 / 35 -
#125
Een 14 K geelgouden traditioneel Zeelands sierraad, hanger bezet met een parel.
Un bijou traditionnel zélandais en or jaune 14K, pendentif serti d'une perle.No longer availableDim. 4,67 gEstimate: € 100 / 150 -
#491
Een grote dekselvaas van cloisonné op koper met een decor van personages en het deksel getooid met een Hotei. Begin XXste eeuw.
Un grand vase cloisonné sur cuivre à décor de personnages et le couvercle orné d'un Hotei.No longer availableDim. H. 75 cmEstimate: € 300 / 500