#662
Un porte-bouteilles en métal vintage avec la publicité de 7-Up. Ci-joint trois vieilles plaques émaillées : Madiland; Super Spéciale & Panorex. Années 50.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#613
Een Chinees bronzen wandbordje met een draak in het decor.
#634
Een gefineerd houten kistje en een kleiner kistje van gedreven messing.
#11
#168
Een paar sterling zilveren kandelaars. Engelse keuren.
#56
Een sober mahoniehouten tafeltje met tapse poten en met een lade in de gordel.
#618
Drie vaasjes en een lampenvoet van blauw en wit aardewerk. Delft en Nimy.
#167Eutrope BouretPeriod: 1833 - 1906
“Herderinnetje”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.
Petite bergère. Une statue en bronze patiné. Signée.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#231
#282
Twee Engelse prenten. “La Chaise de Poste” en “L’Estafette”. Naar V. Adam.
#486Norconia, Germany
#138
Een tweekleurige beige bruine gestreepte Missoni tas.
Un sac Missoni bicolore beige à rayures marron.No longer availableDim. 37 x 39 cmEstimate: € 200 / 300