Similar lots by type
-
#24
“Le carnaval de Binche”. Alfred Labrique. Een boekje met omslagontwerp van Hergé. Ed. Rex. Leuven, jaren ‘30.
“Le carnaval de Binche”. Alfred Labrique. Petit livre avec couverture dessinée par Hergé. Ed. Rex. Louvain, années 30.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#62
“Encyclopedie van muziekinstrumenten”. Ed. Helmond. Alphen aan de Rijn, 1986.
“Encyclopedie van muziekinstrumenten”. Ed. Helmond. Alphen aan de Rijn, 1986.No longer availableEstimate: € 25/30 -
#32
Twee boeken: - “Flandria. Ambassadeur van Antwerpen”. Freddy Michiels. Ed. Artus. Brussel, 2008.- “Sleepboten”. J. G. Jansen. Ed. De Alk. Alkmaar, 1990.
Deux livres: - “Flandria. Ambassadeur van Antwerpen”. Freddy Michiels. Ed. Artus. Bruxelles, 2008.- “Sleepboten”. J. G. Jansen. Ed. De Alk. Alkmaar, 1990.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#52
Twee boeken: - Wijnatlas. Hugh Johnson. Ed. Het Spectrum, 1982.- “Franse wijnen”. François Collombet. Ed. Rebo Productions. Lisse, 1994.
Deux livres: - “Wijnatlas”. Hugh Johnson. Ed. Het Spectrum, 1982.- “Franse wijnen”. François Collombet. Ed. Rebo Productions. Lisse, 1994.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#233
Twaalf lepels en twaalf vorken van massief zilver. Gemerkt 800‰.
Douze cuillères et douze fourchettes en argent massif. Poinçon de 800‰.No longer availableDim. ± 1750 gEstimate: € 500/600 -
#79
“Het Duitsche witboek betreffende Nederland en België”. Uitgegeven te Den Haag in 1940.
“Het Duitsche witboek betreffende Nederland en België”. Ed. à La Haye en 1940.No longer availableEstimate: € 25/30 -
#39
“Kunst uit zwart Afrika”. Laure Meyer. Ed. Librero. Kerkdriel, 2001.
“Kunst uit zwart Afrika”. Laure Meyer. Ed. Librero. Kerkdriel, 2001.No longer availableEstimate: € 235/35 -
#349
Een grote partij boeken en magazines met betrekking tot Formule 1 en in het bijzonder tot Michael Schumacher.
Grand lot de livres et de magazines concernant la Formule 1 et surtout Michael Schumacher.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#7
Twee albums met chromos met verschillende thema’s. Eén van Liebig en één van Chocolade Jacques. We voegen er een partij losse prenten aan toe.
Deux albums aux chromos aux thèmes divers. L’un de Liebig, l’autre de la Chocolaterie Jacques. Nous ajoutons un lot de chromos dépareillés.No longer availableEstimate: € 25/40 -
#31
Drie stuks glas en kristal: een klein mandje genre VSL, een vis en een wijnkruikje.
Trois pièces en verre et cristal: un petit panier de genre VSL, un poisson et une cruche à vin.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#448
Drie stuks porselein: een crackleware vaas, een poedel van het merk Goebel en een gestencilde Chinese vaas.
Trois objets en porcelaine: un vase craquelé, un caniche de la marque Goebel et un vase chinois à décor imprimé.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#332Willy Vandersteen
22 albums uit de gekleurde rode reeks van Suske en Wiske.
22 albums de Suske en Wiske dans la série rouge en couleurs.No longer availableEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#814
Een Chinees barmeubeltje van gelakt hout in twee niveaus met vogels in het decor.
Petit bar chinois en bois laqué à deux niveaux. Décor aux oiseaux.No longer availableEstimate: € 3à/60 -
#162Eleonore Mertens
“Dreef te Kalmthout”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op verso gedateerd 1905.
“Drève à Kalmthout”. Huile sur toile. Signée et au verso datée 1905.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 100/120 -
#82
Een vijfdelig kaststel van meerkleurig Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt.
Garniture de cabinet cinq pièces en faïence de Delft polychrome. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#739
Een gebeeldhouwde en vergulde spiegel in barokke stijl.
Miroir en bois sculpté et doré de style baroque.No longer availableDim. H.113 cmEstimate: € 200/220 -
#522H***
“Compositie”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd 1972 op verso.
“Composition”. Huile sur panneau. Signé illisiblement et au verso daté 1972.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 60/100 -
#744
“Stadszicht”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd. Marokkaanse school.
“Vue de ville”. Huile sur panneau. Illisiblement signé. Ecole marocaine.No longer availableDim. 55 x 35 cmEstimate: € 100/150 -
#294Gies CosynsPeriod: 1920-1997
“Vlaams landschap”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
“Paysage flamand”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 300/400 -
#391Val St. Lambert
Een lang gerekte schaal van kristal, mauve gekleurd in de massa. Gemerkt.
Coupe allongée en cristal coloré mauve dans la masse. Avec marque.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#210
Een halssnoer met meerkleurige kleine natuurparels met een zilveren slot.
Collier de perles naturelles polychromes. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 280/350 -
#227Violeta Craciun
“Madonna’s”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Madonnas”. Technique mixte sur papier. Signée.No longer availableDim. 89 x 61 cmEstimate: € 100/120 -
#416
Een handgeknoopt Oosters wollen lopertje.
Petit couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 285 x 73 cmEstimate: € 40/60 -
#339Romain Malfliet
“Pomp Vlaaikensganck” & “Begijnhof te Antwerpen”. 2 etsen. Gesigneerd en resp. genummerd 39/100 & 72/100 buiten de plaat.
“Pompe Vlaaikensganck” et “Baguinage à Anvers”. Deux eaux fortes. Signées et numérotées respectivement 39/100 et 72/100 hors planche.No longer availableDim. 23 x 14 & 32 x 21 cmEstimate: € 60/100