Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een fluitvaas van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt, gesigneerd Kopec en genummerd. Met label.
Val Saint-Lambert

Een fluitvaas van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt, gesigneerd Kopec en genummerd. Met label.

Vase flûte en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué en bas, signé Kopec et numéroté. Avec étiquette.
Dim. H. 25 cm
SKU: 2604220085.
Auction day: 26 April 2022 19:00
Catalogue #85
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Val Saint-Lambert

  • #145
    Val Saint-Lambert

    Een grote kelkvormige vaas met voetstuk van geslepen kristal, deels in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt. En met label. Randschade aan de achterkant.

    Un grand vase de forme calice à piédouche de cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué en bas. Et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. H. 50 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #115
    Val Saint-Lambert

    Een paar conische vazen met voetstuk van geslepen kristal, deels in de massa lichtblauw gekleurd. Onderaan gemerkt. En met label.

    Paire de vases coniques sur pied en cristal taillé, partiellement teinté bleu clair dans la masse. Marqué en bas. Et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. H. 31 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #235
    Val Saint-Lambert

    Een kelkvormige vaas van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd. Met label.

    Vase de forme calice en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué et numéroté en bas. Avec étiquette.
    No longer available
    Dim. H. 27 cm
    Estimate: € 65 / 100
  • #255
    Val Saint-Lambert

    “Zarba II Schotch”, zes whiskyglazen van kleurloos geslepen kristal. Onderaan gemerkt en met label.

    « Zarba II Schotch », six verres à whisky en cristal taillé clair. Marqué en bas et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. H:13 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #562
    Val Saint-Lambert

    Een grote kandelaar van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.

    Un grand chandelier de cristal incolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 43 cm
    Estimate: € 20 / 220
  • #92
    Val Saint-Lambert

    Een vaas op voetstuk van geslepen kristal, in de massa deels wijnrood gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd.

    Vase sur piédouche en cristal taillé, en partie coloré lie de vin dans la masse. Marqué et numéroté en bas.
    No longer available
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 65 / 100
  • #245
    Val Saint-Lambert

    Een eironde vaas van geslepen kristal. Deels in de massa groen gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd.

    Vase ovoïde en cristal taillé. Partiellement coloré vert dans la masse. Marqué et numéroté en bas.
    No longer available
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #75
    Val Saint-Lambert

    Drie kleine vazen van geslepen kristal. Deels in de massa groen gekleurd. Onderaan gemerkt, behalve de vierkante.

    Trois petits vases en cristal taillé. Partiellement coloré en vert dans la masse. Marqué en bas, sauf le vase carré.
    No longer available
    Dim. H. 25 en 17 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #105
    Val Saint-Lambert

    Twee vazen van geslepen kristal. Deels in de massa groen gekleurd en versierd met een vergulde fries. Onderaan gemerkt. De grootste gemonteerd als lamp.

    Deux vases en cristal taillé. En partie teinté vert dans la masse et orné d'une frise dorée. Marqué en bas. Le plus grand monté en lampe.
    No longer available
    Dim. H. 27 & 20 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #95
    Val Saint-Lambert

    Coupe op voetstuk van geslepen kristal. Deels in de massa groen gekleurd en versierd met een vergulde fries. Onderaan gemerkt.

    Coupe sur piédouche en cristal taillé. En partie teinté vert dans la masse et orné d'une frise dorée. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. Ø 23 cm, H. 18 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #187
    Val Saint-Lambert

    Een grote ovale vaas van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt, genummerd en met label.

    Un grand vase ovale en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué, numéroté et étiqueté en bas.
    No longer available
    Dim. H. 39 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #178
    Val Saint-Lambert

    Een grote coupe op voetstuk van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt en met label.

    Une grande coupe sur piédouche en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué en bas et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. Ø 37,5 cm, H. 28 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #315
    Val Saint-Lambert

    Een olifant van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt en gesigneerd De Sorss en met label.

    Un éléphant de cristal incolore. Marqué et signé De Sorss en bas et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. H. 23 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #207
    Val Saint-Lambert

    Kratervormige vaas van geslepen kristal, deels in de massa blauw gekleurd. Onderaan gegraveerd merk, genummerd en met label.

    Vase de forme cratère en cristal taillé, en partie coloré bleu dans la masse. Marque gravée en bas, numérotée et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #325
    Val Saint-Lambert

    Een vaas met voetstuk van kleurloos geslepen kristal. Onderaan gemerkt en met label.

    Vase sur pied de cristal taillé incolore. Marqué en bas et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. H. 25 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #211
    Val Saint-Lambert

    Een kratervaas van geslepen kristal, deels in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.

    Un vase cratère en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 26 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #203
    Val Saint-Lambert

    Een kratervaas van geslepen kristal, deels in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.

    Un vase cratère en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 27 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #193
    Val Saint-Lambert

    Een grote lampenvoet van getorst kristal, deels in de massa lichtgroen gekleurd. Onderaan gemerkt en met label. Hoogte zonder montuur, met grote lampenkap.

    Un grand pied de lampe en cristal torsadé, en partie coloré vert clair dans la masse. Marqué en bas et avec étiquette. Hauteur sans monture, avec grand abat-jour.
    No longer available
    Dim. H. 64 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #183
    Val Saint-Lambert

    Een grote lampenvoet van getorst kristal, deels in de massa groen gekleurd. Onderaan gemerkt en met label. Hoogte zonder montuur, met grote lampenkap.

    Un grand pied de lampe en cristal torsadé, en partie coloré vert dans la masse. Marqué en bas et avec étiquette. Hauteur sans monture, avec grand abat-jour.
    No longer available
    Dim. H. 64 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #171
    Val Saint-Lambert

    Een grote vaas met voetstuk van geslepen kristal, deels rood gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt en met label.

    Un grand vase à piédouche en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué en bas et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. H. 29,5 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #674
    Val Saint-Lambert

    Een paar gegoten glazen kandelaars, op gegivreerde vierpoten. Gemerkt. Minieme schilfer aan een pootje.

    Une paire de bougeoirs en verre coulé, sur quatre pieds coulés. Marqués. Petit éclat sur une patte.
    No longer available
    Dim. H. 27 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #45
    Val Saint-Lambert

    Een paar kandelaars van kleurloos geslepen kristal. Onderaan gemerkt en genummerd.

    Une paire de bougeoirs en cristal taillé incolore. Marqué et numéroté en bas.
    No longer available
    Dim. H. 28 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #177
    Val Saint-Lambert

    Een grote kelkvormige vaas met voetstuk van geslepen kristal, deels groen gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt en met label.

    Un grand vase de forme calice en cristal taillé, en partie teinté vert dans la masse. Marqué en bas et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. H. 32 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #338
    Val Saint-Lambert

    Een schaal in meerkleurig glas. Onderaan gemerkt.

    Un bol en verre multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. 33 cm x 33 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #271
    Val Saint-Lambert

    Een grote en een kleine designcoupe van roze kristal omstreeks 1960. Onderaan gemerkt. Minuscule schilfers onderaan de voet.

    Une grande et une petite coupe en cristal rose, vers 1960. Marquées à la griffe sous la base. Eclats minuscules à la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 21 & 33 cm
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #188
    François Frionnet (FFI)

    Bestekkoffer. Compleet voor twaalf personen. Enkel de suikertang manco. Gemerkt.

    Ménagère. Complet pour douze personnes. Seule la pince à sucre manque.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 500
  • #550

    Een 18 K witgouden ring bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,18 ct.

    Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants blancs et noirs d'un poids combiné de +- 1,18 ct.
    No longer available
    Dim. 5,83 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #403

    Een design bureaulamp van zwart metaal en glas. Model ‘Memphis’ door Robert Sonneman & George Kovacs.

    Une lampe de bureau design en métal noir et verre. Modèle 'Memphis' de Robert Sonneman & George Kovacs.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #397

    Een bronzen Boeddhahoofd. Thailand. Sporen van verguldsel.

    Une tête de bouddha en bronze. Thaïlande. Traces de dorure.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #219

    Een ronde butlerspiegel in vergulden houten lijst.

    Miroir rond de majordome dans un cadre en bois doré.
    No longer available
    Dim. Ø 77 cm
    Estimate: € 90 / 120
  • #247

    Een lot verzilverd metaal, bestaande uit twee verschillende dienbladen, een schaal met glazen recipiënt en een kleine terrine met lepel.

    Lot en métal argenté, composé de deux plateaux différents, d'un bol avec récipient en verre et d'une petite soupière avec cuillère.
    No longer available
    Dim. l: 50 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #274
    F. Dartet

    “Zomers kerkzichtje”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1889.

    "Vue de l'église d'été". Aquarelle sur papier. Signé et daté 1889.
    No longer available
    Dim. 32 cm x 23 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #329
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Peer-, appel- en kerselaar in bloei”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 5/50 buiten de plaat.

    « Poiriers, pommiers et cerisiers en fleurs ». Une gravure. Signée et numérotée 5/50 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 20,5 x 31 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #457

    Een siercoupe van cloisonné op messing met een decor van bloemen op sokkel.

    Coupe décorative en cloisonné sur laiton à décor de fleurs sur un piédouche.
    No longer available
    Dim. Ø 27 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #422

    “La Femme outrage.” Gemengde techniek op doek. Gedateerd ‘86.

    « L'indignation de La Femme. Technique mixte sur toile. Datée '86.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #480

    Een 18 K geelgouden flexibele armband bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 8,59 ct. Een model van Roberto Demeglio.

    Un bracelet souple en or jaune 18 ct serti de diamants d'un poids total de +- 8,59 ct Un modèle de Roberto Demeglio.
    No longer available
    Dim. 13,95 g
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #155
    Emmanuel Villanis
    Period: 1858 - 1914

    “Zittende slavenmeisje met ontblote borsten”. Een meerkleurig gepatineerde zamak groep. Postume geut door Jean Blot. Gesigneerd.

    "Fille esclave assise à la poitrine nue". Un groupe en zamak patiné multicolore. Fonte posthume de Jean Blot. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 300 / 500
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 April 2022

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 april van 10.00 tot 17.00.

26 April 2022 19:00
27 April 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 April 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More