#111
#132
“Man en vrouw in een herberg”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
“Homme et femme dans une auberge”. Huile sur panneau. Dans le genre de Teniers.No longer availableDim. 26 x 19 cmEstimate: € 120/180 -
#67
Een tinnen kraantjeskan met origineel komfoortje in koper. Rococo, tweede helft XVIIIe eeuw.
“Kraantjeskan” avec réchaud d’origine en cuivre. Epoque Rococo.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 90/110 -
#185
Bague en or blanc 18 K sertie de brillants noirs et blancs ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 4,36 gEstimate: € 400/500 -
#576Naïn
#435
Een groot lot bid-, rouw-, communie- en andere prentjes, prentkaarten enz.
#681
Een Garuda van gebeeldhouwd hardhout. Zuid-Oost Azië.
Un Garuda en bois dur sculpté. Asie Sud-Est.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 80/100 -
#674
“Schaapherder in een romantisch rivierlandschap”. Olieverf op paneel. Modern atelierwerk.
“Berger dans un paysage rupestre romantique”. Huile sur panneau. Travail récent.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 160/200 -
#164
“Visser op het water bij een hoeve”. Olieverf op paneel. Recent atelierwerk.
“Pêcheurs sur l’eau devant une ferme”. Huile sur panneau. Travail récent.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 120/200 -
#290
Twee relaxfauteuils met elektrisch systeem van het merk Hukla.
Deux fauteuils relax à système électrique de marque Hukla en cuir brun.No longer availableDim. h: 101 cmEstimate: € 300/350 -
#41
Een Boheems kristallen karaf met zes glaasjes. Op presentatiespiegel.
#720
Een zwartgelakt wandtafeltje met èèn lade. XIXe eeuw.
Console laquée noire ouvrant à un tiroir.No longer availableDim. 55 x 76 cmEstimate: € 60/100