#373Aries, MadridEen bruin lederen toilettas. Met sleuteltje
#97Een Amerikaanse hoge hoed van zwart vilt. In hoedendoos.
#668Delvaux, BruxellesEen ceintuur in lichtblauw leder, maat 75. In stofzakje.
#231Must de CartierEen zijde foulard in originele doos.
#168Delvaux, BruxellesEen bruin lederen handtas, model ‘Deux de Delvaux’.
#107Een Russische bontmuts in hoedendoos.
#261Delvaux, BruxellesEen zijde foulard.
Foulard en soie.No longer availableEstimate: € 140 / 200 -
#251Christian Dior 130Een zijde foulard.
Foulard n soie.No longer availableEstimate: € 140 / 200 -
#698BvlgariEen armband van struisvogelleder. In doosje.
Un bracelet en cuir d'autruche. En boîte.No longer availableEstimate: € 100 / 130
#116Een eikenhouten koffer met gesculpteerde cassettes in het front, versierd met ingelegde vogels. Omstreeks 1800.
#525Een gefineerde ronde tafel in Empirestijl met een zwart marmeren blad.
Une table ronde de style Empire en placage avec une tableau en marbre noir.No longer availableDim. Ø: 81 cmEstimate: € 360 / 400 -
#766Twee handgeknoopte Pakistaanse bidkleden van wol.
#408Rond rokerstafeltje van getorst eikenhout met gegraveerd koperen blad.
#752Een paar verzilverd metalen kandelaars in Lodewijk XVI-stijl.
#632Een lot Venetiaans glaswerk, bestaande uit een vaasje en drie presse-papiers met inclusies. Kleine beschadiging aan het vaasje
#706Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
#744Twee verschillende plantenstaanders.
#509“Koppeltje”. Steensculptuurstudie. Gemonogrammeerd ‘HL’.
Couple . Étude de sculpture sur pierre. Monogrammé HL .No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
“L’écrivain”. Statuette en biscuit polychrome. Marque sous la base et signature Tosca. en bon état.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60 / 80