#373Aries, MadridEen bruin lederen toilettas. Met sleuteltje
#698BvlgariEen armband van struisvogelleder. In doosje.
#168Delvaux, BruxellesEen bruin lederen handtas, model ‘Deux de Delvaux’.
#668Delvaux, BruxellesEen ceintuur in lichtblauw leder, maat 75. In stofzakje.
#231Must de CartierEen zijde foulard in originele doos.
#97Een Amerikaanse hoge hoed van zwart vilt. In hoedendoos.
#107Een Russische bontmuts in hoedendoos.
#251Christian Dior 130Een zijde foulard.
Foulard n soie.No longer availableEstimate: € 140 / 200 -
#261Delvaux, BruxellesEen zijde foulard.
Foulard en soie.No longer availableEstimate: € 140 / 200
#246Een Napoléon III buffet van zwart perenhout met Boulle marqueterie, met een in accolade gebogen front en met één deur ingelegd met geel koper en rood schildpad. Witmarmeren blad, vergulde bronzen monturen. Lichte letsels aan het fineer. Onderste deurhengsel manco.
Buffet Napoléon III en poirier noirci et marqueté dans la façon de Boulle. Front en accolade ouvrant à une porte incrustée de cuivre jaune et d’écaille rouge. Tablette en marbre blanc, montures en bronze doré. Légers dégâts au placage. Une charnière manque.No longer availableDim. 107 x 111 x 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#630Napoléon III tweedeurs vitrine, ingelegd met geel koper in de geest van Boulle. Letsels aan het koper, barstjes in de zijpanelen. XIXde eeuw.
Vitrine à deux portes Napoléon III incrustée de cuivre jaune dans le goût de Boulle. Dégâts aux cuivres, fissures dans les côtés. XIXe siècle.No longer availableDim. 136 x 100 x 35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#188Boeg van een Sepik prauw van gebeeldhouwd en gepolychromeerd hout in de vorm van een krokodillenkop en diverse dieren.
Beaupré d’un proa Sepik en bois sculpté et polychromé en forme de tête de crocodile et d’animaux divers.No longer availableDim. H. 75 cmEstimate: € 1500 / 1600 -
#367Een groot lot oude houten leesten.
Grand lot de vieux formes en bois.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#704Lalique, FranceEen vaas van geslepen kleurloos kristal. Onderaan gemerkt. Schilfer aan de basis.
#699Een Nepalese tangka op zijde.
#560Een Engelse mahoniehouten vierladenkast.
#333Een reeks van vier wijwatervaatjes. XVIe, XVIIe en XVIIIe eeuw.
Une série de quatre récipients d'eau bénite. XVIe, XVIIe et XVIIIe siècles.No longer availableDim. h: 5 & 10 cmEstimate: € 150 / 200 -
#525Een gefineerde ronde tafel in Empirestijl met een zwart marmeren blad.
Une table ronde de style Empire en placage avec une tableau en marbre noir.No longer availableDim. Ø: 81 cmEstimate: € 360 / 400 -
#655Een ronde gefineerde mahoniehouten Empire tafel op driepoot met grijs marmeren blad. Verguld koperen monturen op de voet. Op te frissen.
Table ronde Empire en placage d’acajou sur tripode et à tablette en marbre gris. Montures en cuivre doré aux pieds. A rafraîchir.No longer availableDim. Ø 83 cmEstimate: € 100 / 120 -
Une œuvre d'art moderne en pierre naturelle. Monogrammée P K au dos.No longer availableDim. 22 x 33 cmEstimate: € 150 / 200