Similar lots by type
-
#466Twee vintage tafeltjes met geglazuurde tegeltjes in het blad. Jaren ‘60.
Deux petites tables vintage , petit carreaux glaçurés dans la tablette. Années ‘60.No longer availableDim. 24 x 24 & 27 x 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
#866Enkel pianobankje in Chippendalestijl van gevernist hout versierd met gebeeldhouwde schelpen en voluutpoten, bekleed met naaldwerk.
Un banc de piano, style Chippendale, bois vernis, pieds volutes, revêtement de tapisserie.No longer availableDim. L. 65 cmEstimate: € 25 / 40 -
#846Een armstoel van gebeeldhouwd notenhout in Engelse stijl, met los kussen.
Un fauteuil en noyer, style anglais, avec coussin détaché.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#640Een zwartgelakt ladenkastje met marmeren blad.
Un petit meuble à tiroirs laqué noir à tablette en marbre.No longer availableDim. h: 85 cm; B: 101 cmEstimate: € 220 / 240 -
#750Elegante gefineerde ovale salontafel van gefineerd notenhout. Vierstammige centrale poot. Tijdperk Edward VII.
Une table de salon ovale en bois de placage. pied central à quatre pattes. période Édouard VII.No longer availableDim. H. 76,5 x 78 x 62 cmEstimate: € 100 / 120 -
#520Een oud houten klapladdertje. Omstreeks 1900.
Petite échelle pliante. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#810Een armstoel van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met zijde.
Un fauteuil en noyer sculpté Louis XV, revêtement de soie.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#449Een pianobankje voor quatre mains van gebeeldhouwd notenhout in Chippendalestijl. Zitting bekleed met naaldwerk.
Un banc de piano quatre-mains en noyer, style Chippendale. Assise avec revêtement en tapisserie.No longer availableDim. L. 95 cmEstimate: € 30 / 40 -
#480Sanborn Co, Cambridge Mass.“Metabulator” in mahoniehouten kast.
”Metabulator” dans une armoire en acajou.No longer availableDim. 81 x 65 x 34 cmEstimate: € 40 / 50 -
#660Een zwartgelakt nachtkastje in Empirestijl.
Une table de chevet, laqué noir, style Empire.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 130 / 150 -
#850Een medische personenweegschaal met meetlat.
Une balance médicale pour humains, avec une latte de mesurage.No longer availableDim. H. 207 cmEstimate: € 100 / 150 -
#486Een gefineerd notenhouten étagère met getorste stijlen en met een lade in het midden.
Une étagère en bois de placage et montants torsadés, un tiroir au milieu.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#406Bijzetmeubeltje van kersenhout in Louis-Philippe stijl.
Un petit meuble en merisier style Louis Philippe.No longer availableDim. 98 x 50 x 38 cmEstimate: € 40 / 50 -
#856Twee armstoeltjes in Engelse stijl van notenhout, bekleed met naaldwerk.
Deux fauteuils en style anglais en noyer, revêtement de tapisserie.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#700Een toiletkast met vier laden, een marmeren blad en een spiegel.
Une coiffeuse à quatre tiroirs, une tablette en marbre et un miroir.No longer availableDim. 180 x 95 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#446Een piëdestal van getorst en gebeeldhouwd hout.
Un piédestal en bois torsadé et sculpté.No longer availableDim. H. 98 cmEstimate: € 30 / 50 -
#860Staande lamp met rond tablet van polychroom hout.
Un lampadaire à tablette ronde en bois polychrome.No longer availableDim. H. 190 cmEstimate: € 40 / 50 -
#876Ovaal serveerwagentje van wit metaal en hout.
Une desserte ovale en métal blanc et bois.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 40 / 50 -
#455Een armstoeltje van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk.
Un fauteuil en noyer sculpté, style Louis XV, revêtement de tapisserie.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#426Rechthoekig salontafeltje met voluutpoten en marmeren blad. Engels stijl.
Une table de salon rectangulaire, pieds volutes et tablette en marbre.No longer availableDim. 51 x 71 cmEstimate: € 40 / 60 -
#570Een armstoel van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XIII-stijl, bekleed met naaldwerk.
Un fauteuil en noyer sculpté, style Louis XIII, revêtement de tapisserie.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#500Een Chinees schrijftafeltje van roodgelakt hout met een gevacheteerd blad.
Ecritoire chinois en bois laqué rouge. Tablette recouverte de vachette.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#670Een ronde notenhouten tafel in Empirestijl met een zwart marmeren blad.
Une table ronde en noyer style Empire a tablette en marbre noir.No longer availableDim. h: 83 cm; Ø 81 cmEstimate: € 220 / 240 -
#476Een paar kwartronde armstoeltjes van witgebeitst hout, bekleed met naaldwerk. Lodewijk XVI-inspiratie.
Une paire de fauteuils en quart de rond en bois laqué blanc, recouverts de tapisserie. Inspiration Louis XVI.No longer availableEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#862M. HottotEen lente- en een herfstlandschap. Olieverf op karton. Gesigneerd.
Paysage de printemps et paysage d’automne. Huile sur carton. Signés.No longer availableDim. 40 x 53 cmEstimate: € 30 / 50 -
#419Een grote diepe schaal en een asbak van geslepen kleurloos en groen kristal. Gemerkt Val St Lambert.
Un grand plat profond et un cendrier en cristal taillé incolore et vert. Marque Val St Lambert.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#499“Menton. Stadzicht”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: Filarski.
”Menton. Vue de ville”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: Filarski.No longer availableDim. 34 x 29 cmEstimate: € 180 / 220 -
#336Stockman, Paris.Een antieke mannequin op voet.
Un mannequin antique sur pied.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#323Een kistje van zwartgelakt hout, versierd met Boullemarquetterie van messing en schildpad en met bronsbeslag. Binnenin twee porseleinen flesjes en een dekseldoosje met meerkleurige en vergulde decors. XIXe eeuw.
Un coffret en bois laqué noir, décoration de marqueterie Boulle en laiton et tortue, montures en bronze. Deux flacons en porcelaine et une petite boîte polychrome à l’intérieur du coffret.No longer availableDim. 17 x 30 x 18 cmEstimate: € 200 / 240 -
#538“Jonge vrouw bij een Egyptisch ornament. Een groep van terracotta. Genummerd.
”Jeune femme et ornement d’Egypte”. Une groupe en terre-cuite. Numérotée.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 80 / 100 -
#666Kelim ZagrosEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué main.No longer availableDim. 364 x 284 cmEstimate: € 800 / 900 -
#293Een kort zwaard met schede van leder en geel koper.
Une épée courte et fourreau en cuir et cuivre jaune.No longer availableEstimate: € 100 / 180 -
#728Maurice De VriesEen Chinese dekselkom in blauw/wit porselein.
Un bol à couvercle chinois en porcelaine bleue et blanche.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 90 / 110 -
#107Een houten voorouderbeeld. Dogon (Mali).
Une statue d’ancêtre en bois. Dogon, Mali.No longer availableDim. H. 75 cmEstimate: € 40 / 60 -
#175Een 18 karaats wit gouden armband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 5,60 ct. en robijnbaguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 3,36 ct.
Bracelet en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 5,60 ct et de baguettes de rubis ayant un poids total de ± 3,36 ct.No longer availableDim. 38,68 gEstimate: € 2000 / 2400 -
#252Jules Jean ViallePeriod: 1824 - 1885“Personages in een romantisch landschap”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
”Personnages dans un paysage romantique”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 18 x 30 clEstimate: € 300 / 400


