Similar lots by type
-
#678
Een goudgepatineerd houten bijzettafeltje in Lodewijk XVI-stijl.
Table d'appoint en bois de style Louis XVI patiné or.No longer availableDim. 38 x 64 cmEstimate: € 100/120 -
#715
Drie antieke met leder beklede armstoelen in Lodewijk XVI-stijl. Op te frissen.
Trois fauteuils rembourrés en cuir ancien de style Louis XVI. À rafraîchir.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#750
Een paar gebeeldhouwd notenhouten stoelen met gecapitoneerde rug. Op wieltjes (1 manco).
Paire de chaises en noyer sculpté à dossiers capitonnés. Sur roulettes (1 manque).No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 60/80 -
#695
Een antieke Franse mahoniehouten canapé.
Canapé ancien en acajou. Travail français.No longer availableDim. b: 186 cmEstimate: € 180/240 -
#732
Een houten hoekkastje met één deur en één lade.
Petite encoignure ouvrant à une porte et un tiroir.No longer availableDim. 105 x 73 x 44 cmEstimate: € 40/50 -
#705
Een eikenhouten hoekkastje met een lade en twee gebogen en geribbelde deurtjes. Nederland, omstreeks 1830.
Encoignure en chêne avec un tiroir et portes arrondies à lattes. Pays-Bas vers 1830.No longer availableDim. h: 132 cmEstimate: € 80/120 -
#760
Een gefineerd mahoniehouten kaarttafeltje met vilten blad.
Table à jeux en placage d’acajou, tablette recouverte de feutre.No longer availableDim. 42 x 78 cmEstimate: € 50/80 -
#770
Een notenhouten wandconsole.
Console en noyer.No longer availableDim. b: 76 cmEstimate: € 30/50 -
#676
Een wortelnoten naaitafeltje met openklapbaar blad.
Table à ouvrage en ronce de noyer à tablette abattante.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 200/240 -
#369
Een bloembak, versierd met Delftse tegels. Op voet.
No longer available -
#680
Een kleine klapsecretaire met een lade boven het blad en onderaan een open compartiment, twee kleine laden en een deurtje.
Petit secrétaire à abattant avec un tiroir en dessus de la tablette et un casier, deux petits tiroirs et une porte en dessous.No longer availableDim. 138 x 65 x 41 cmEstimate: € 120/200 -
#786
Een witgepatineerd boudoirstoeltje met blauw fluwelen bekleding.
Chaise de boudoir laquée blanche recouverte de velours bleu.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#745
Een ovale kersenhouten tafel met vijf bijpassende stoelen met groen fluwelen zit. Met verlengblad.
Une table ovale en merisier avec cinq chaises assorties avec assise en velours vert. Avec rallonge.No longer availableDim. 150 x 120 cmEstimate: € 40/60 -
#685
Een sobere eikenhouten dekenkoffer.
Coffre à linge en chêne.No longer availableDim. 73 x 130 x 66 cmEstimate: € 80/120 -
#725
Een ovale tafel met kantelbaar blad en op wieltjes.
Table ovale à abattant et sur roulettes.No longer availableDim. b: 118 cmEstimate: € 80/120 -
#776
Een ovaal mahoniehouten naaitafeltje met zes compartimenten binnenin.
Table à ouvrage ovale. Intérieur à six compartiments.No longer availableDim. 73 x 58 x 41 cmEstimate: € 60/100 -
#790
Een verlengbare ronde eikenhouten tafel op vier gebogen poten. Met verlengblad.
Table ronde en chêne sur quatre pieds courbés. Avec allonge.No longer availableDim. Ø: 110 cmEstimate: € 40/60 -
#730
Een notenhouten armstoel, bekleed met fluweel. Op wieltjes.
Fauteuil en noyer recouvert de velours. Sur roulettes.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#687
Een hoekkastje - barmeubel met roterend deurtje boven een lade.
Petite encoignure servant à bar avec une porte tournante en dessus d’un tiroir.No longer availableDim. 98 x 58 x 38 cmEstimate: € 30/40 -
#735
Een Elisabethan stoeltje van deels gedraaid eikenhout.
Une chaise élisabéthaine en chêne partiellement tourné.No longer availableDim. H. 93 cmEstimate: € 80/100 -
#675
Een wortelnoten naaitafeltje met openklapbaar blad.
Table à ouvrage en ronce de noyer, tablette abattante.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 200/240 -
#766
Een rond bijzettafeltje op gebogen poten.
Table d’appoint ronde sur pieds courbés.No longer availableDim. Ø: 50 cmEstimate: € 40/50 -
#740
Een rond bijzettafeltje met onyxen blad, gedragen door messingen Maenaden.
Guéridon rond à tablette en onyx portée par des Maenades en laiton.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 40/60 -
#780
Een gefineerd mahoniehouten naaitafeltje met liervormige poten. Te restaureren
Table à ouvrage en placage d’acajou aux pieds en forme de lyre. A restaurer.No longer availableDim. 35 x 51 cmEstimate: € 50/70
Other lots in this auction
-
#292
“Bordurend meisje”. Aquarel op papier.
“Fille avec son ouvrage”. Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 43 x 33 cmEstimate: € 100/150 -
#221Staffordshire
“Flight to Egypt” en “Return from Egypt”. Twee groepjes van polychroom aardewerk. Achteraan gemerkt: Walton. Eerste helft XIXde eeuw. Kleine letseltjes.
“Flight to Egypt” et “Return from Egypt”. Deux groupes en faïence polychrome. Marque au verso: Walton. Première moitié du XIXe siècle. Petits dégâts.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 400/500 -
#343
Een achthoekige kraagvaas van meerkleurig aardewerk van Rouen. Onderaan gemerkt.
Vase octogonal en faïence polychrome de Rouen. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 60/100 -
#19Van Hoof
“Vrouw aan de haard”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 57/100 buiten de plaat.
“Femme devant l’âtre”. Eau forte en couleurs. Signée et numérotée 57/100 hors planche.No longer availableDim. 31 x 41 cmEstimate: € 30/50 -
#596
Een sobere eikenhouten secretaire-bibliotheek met klapblad. Achter het klapblad zes kleine laden, eronder twee deuren. Bovenaan een opzet met twee beglaasde deuren. Medio XIXde eeuw.
Sobre bibliothèque-secrétaire à abattant, cachant six petits tiroirs. Le bas à deux portes pleines, le haut à deux portes vitrées. Milieu du XIXe siècle.No longer availableDim. H. 176 x 104 x 50 cmEstimate: € 300/400 -
#155
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,45 ct.
Bague en or jaune 18 K sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,45 ct.No longer availableDim. 2,88 gEstimate: € 500/600 -
#352
Twee naaldwerken met een voorstelling van een edele dame en heer, als bekleding. Bijgevoegd een antieke fractie tapisserie.
Deux ouvrages représentant un dame et un homme nobles servant de couverture de meuble. Nous joignons une fraction de tapisserie ancienne.No longer availableDim. 76 x 63 cmEstimate: € 40/60 -
#683
Een gepolychromeerd metalen uithangbord in de vorm van de Hoed van Napoleon.
Enseigne en métal polychromé en forme du chapeau de Napoléon.No longer availableDim. b: 75 cmEstimate: € 180/220 -
#123
Een fijn gesculpteerde ivoren Corpus Christi met INRI en doodskop. Vlaanderen, XVIIIe eeuw.
Crucifix baroque en ivoire sculpté, complet avec INRI et crâne de mort. Flandres, XVIIIe siècle.No longer availableDim. l: 27 cmEstimate: € 800/1200 -
#188
Houten beeld van een monnik. Goede polychromie. Schade door oude houtworm (een arm ontbreekt). Waarschijnlijk Duitsland, XVIIIde eeuw.
Sculpture en bois représentant un moine. Belle polychromie. Dégâts par ancien vers de bois (un bras manque). Probablement Allemagne, XVIIIe siècle.No longer availableDim. H. 45 cmEstimate: € 250/350 -
#394
Een messingen luchter met vijf lichtarmen met gesatineerde bloemvormige kapjes en centraal versierd met glazen pegels in twee niveaus.
Lustre en laiton avec cinq lumières aux abat-jour en forme de fleurs en verre satiné, le centre décoré de chûtes en verre sur deux niveaux.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 100/120 -
#545Louis Brigode à Jumet
Een eikenhouten staande klok met werk van tin en messing. Tijdperk Lodewijk XVI.
Horloge de vestibule en chêne, cadran et mouvement en étain et laiton. Epoque Louis XVI.No longer availableDim. 240 x 45 x 18 cmEstimate: € 100/150