Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een fraai versierde zaanse klok. Compleet met gewichten.

Een fraai versierde Zaanse klok. Compleet met gewichten.

Une horloge dite Zaanse klok joliment décorée. Complet avec poids.
Dim. H:70cm
SKU: 2709220315.
Category: Klok.
Auction day: 27 September 2022 19:00
Catalogue #315
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #517

    Een verguld zamakken pendule, bovenaan getooid met twee figuren. Kleine beschadiging onderaan. Op houten voetstuk.

    Une pendule de cheminée en alliage de zinc doré, surmontée de deux personnages. Petits dégâts en bas. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #537

    Een zamakken schouwpendule in barokke stijl, versierd met gegraveerde arduinen plaquettes en bovenaan getooid met twee dobbelende soldaten.

    Pendule de cheminée en régule de style baroque, ornée de plaques gravées en pierre bleue et surmontée de deux soldats jouant aux dés.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #187

    Een driedelig gekleurd glazen klokstel met messingen voet en monturen.

    Une garnture de cheminée en verre coloré trois pièces avec base et montures en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 46 & 39 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #168

    Een cartelklok, bezet met schildpad en versierd met vuurverguld bronzen versieringen, zoals hermenhoofden, een arend, acanthusbladeren en een dansende putto. De gedreven en vergulde wijzerplaat met geëmailleerde romeinse cijfers. Op console. XIXe eeuw.

    Une pendule de cartel, sertie d'écaille de tortue et ornée de décorations en bronze doré au feu, telles que des têtes d'hermes, un aigle, des feuilles d'acanthe et un putto dansant. Le cadran gaufré et doré à chiffres romains émaillés. Sur console. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 57 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #275

    Een houten regulateur, versierd met sober inlegwerk.

    Un régulateur en bois, décoré d'une marqueterie sobre.
    No longer available
    Dim. H:93cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #301
    Jaeger - leCoutre

    Een bureauklokje versierd met vergulde maanvissen in plexi.

    Une pendule de bureau à décor de scalaires dorés en plexi.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #684

    Een smalle eikenhouten staande klok, versierd met uitgestoken rozetten. Het werk met geëmailleerde wijzerplaat. XVIIIe eeuw.

    Une horloge grand-père étroite en chêne, décorée de rosaces sculptées. Travail avec cadran en émail. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. H:212cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #591

    Een verguld zamakken pendule, getooid met een man. Onder glazen stolp (gebarsten).

    Une pendule de cheminée en régule doré, ornée d'un homme. Sous cloche (fêlée).
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #265

    Een Friese staartklok inclusief gewicht. Een kleine barst in het glas onderaan.

    Une horloge à queue frisonne avec poids. Une petite fissure dans le verre en bas.
    No longer available
    Dim. l: 127 cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #431

    Een grote moderne vaas van wit en kleurloos glas.

    Un grand vase moderne en verre blanc et incolore.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 85 / 100
  • #199

    Een gepolychromeerd houten beeld met origineel verguldsel. Italië, einde XVIIe eeuw.

    Statue en bois polychrome avec dorure d'origine. Italie, fin du XVIIe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #324
    Frans Hens

    “Zeilboot aan het strand”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd ‘84.

    "Voilier sur la plage". Une gravure. Signée et datée '84.
    No longer available
    Dim. 16 x 24 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #71

    Een nucleaire controlebalk, gemonteerd op houten basis.

    Une barre de contrôle nucléaire, montée sur un socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #412
    Sylvestre Sindayigaya

    “La vie quotidienne”. Een gesculpteerd houten bas-reliëf. Gesigneerd op de verso. D.R. Congo.

    "La vie quotidienne". Un bas-relief en bois sculpté. Signé au verso. RD Congo.
    No longer available
    Dim. 33 x 100 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #454
    Jos Bollen
    Period: °1956

    “Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 3/12 buiten de plaat.

    "Composition". Une lithographie. Signé et numéroté 3/12 hors planche.
    No longer available
    Dim. 58 x 48 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #23
    Val Saint-Lambert

    Een vaas van groen gedraaid kristal.

    Vase en cristal torsadé vert.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #506

    Een salontafel met twee glazen bladen in vier metalen poten.

    Table de salon à 2 tablettes en verre sur quatre pieds en métal.
    No longer available
    Dim. 44 x 80 x 80 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #618

    Een antieke glazen drageoir met handgeschilderde meerkleurige en vergulde versieringen. Decor hier en daar verdwenen. Omstreeks 1900.

    Un drageoir en verre ancien avec des décorations multicolores et dorées peintes à la main. Décor disparu ici et là. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #79
    Lionel Poupaert
    Period: 1900 - 1989

    “Portiek te Brugge”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Portique à Bruges". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #322

    Een verguld houten spiegel in Régencestijl.

    Miroir en bois doré de style Régence.
    No longer available
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #545

    Moderne consoletafel met plexiglazen voet en tablet, gedragen door twee slagtanden van imitatie-ivoor.

    Console moderne à piétement et tablette en plexi portée par deux défenses en imitation d’ivoire.
    No longer available
    Dim. 77 x 120 x 50 cm
    Estimate: € 200 / 260
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 September 2022

Veiling van 700 loten. Tentoonstelling Vrijdag 23 & Zaterdag 24 September van 10.00u tot 17.00u.

27 September 2022 19:00
28 September 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More