Similar lots by type
-
#168Een cartelklok, bezet met schildpad en versierd met vuurverguld bronzen versieringen, zoals hermenhoofden, een arend, acanthusbladeren en een dansende putto. De gedreven en vergulde wijzerplaat met geëmailleerde romeinse cijfers. Op console. XIXe eeuw.
Une pendule de cartel, sertie d'écaille de tortue et ornée de décorations en bronze doré au feu, telles que des têtes d'hermes, un aigle, des feuilles d'acanthe et un putto dansant. Le cadran gaufré et doré à chiffres romains émaillés. Sur console. XIXème siècle.No longer availableDim. 57 cmEstimate: € 300 / 500 -
#301Jaeger - leCoutreEen bureauklokje versierd met vergulde maanvissen in plexi.
Une pendule de bureau à décor de scalaires dorés en plexi.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 200 / 250 -
#265Een Friese staartklok inclusief gewicht. Een kleine barst in het glas onderaan.
Une horloge à queue frisonne avec poids. Une petite fissure dans le verre en bas.No longer availableDim. l: 127 cmEstimate: € 120 / 200 -
#684Een smalle eikenhouten staande klok, versierd met uitgestoken rozetten. Het werk met geëmailleerde wijzerplaat. XVIIIe eeuw.
Une horloge grand-père étroite en chêne, décorée de rosaces sculptées. Travail avec cadran en émail. XVIIIème siècle.No longer availableDim. H:212cmEstimate: € 60 / 100 -
#275Een houten regulateur, versierd met sober inlegwerk.
Un régulateur en bois, décoré d'une marqueterie sobre.No longer availableDim. H:93cmEstimate: € 35 / 45 -
#591Een verguld zamakken pendule, getooid met een man. Onder glazen stolp (gebarsten).
Une pendule de cheminée en régule doré, ornée d'un homme. Sous cloche (fêlée).No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 50 / 80 -
#187Een driedelig gekleurd glazen klokstel met messingen voet en monturen.
Une garnture de cheminée en verre coloré trois pièces avec base et montures en laiton.No longer availableDim. h: 46 & 39 cmEstimate: € 250 / 350 -
#537Een zamakken schouwpendule in barokke stijl, versierd met gegraveerde arduinen plaquettes en bovenaan getooid met twee dobbelende soldaten.
Pendule de cheminée en régule de style baroque, ornée de plaques gravées en pierre bleue et surmontée de deux soldats jouant aux dés.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 200 / 220 -
#517Een verguld zamakken pendule, bovenaan getooid met twee figuren. Kleine beschadiging onderaan. Op houten voetstuk.
Une pendule de cheminée en alliage de zinc doré, surmontée de deux personnages. Petits dégâts en bas. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#530Een Chinees hardhouten bijzettafeltje.
Une table d'appoint en bois dur chinois.No longer availableDim. 52 x 44 x 44 cmEstimate: € 60 / 80 -
#514Robert Boudry“Stilleven met bloemen, fruit en groenten”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan, maar niet gesigneerd.
"Nature morte aux fleurs, fruits et légumes". Huile sur toile. Attribuée à, mais non signée.No longer availableDim. 60 x 74 cmEstimate: € 90 / 120 -
#404Franz Herbelot“Parijs’ straatzicht.” Aquarel op papier.
"Vue sur la rue parisienne." Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 11 x 13 cmEstimate: € 100 / 120 -
#276Een reeks van zes houten stoelen met gesculpteerde versiering van palmtakken in de rug. Met rieten zitten.
Suite de six chaises en bois à décor sculpté de palmes dans le dossier. Assis en osier.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#214J. Verulpens“De verboden lectuur”. Olieverf op doek. Naar voorbeeld van Karel Ooms.
« La lecture interdite ». Huile sur toile. Après l'exemple de Karel Ooms.No longer availableDim. 100 x 80 cmEstimate: € 120 / 180 -
#39Karel De Swerts“Ludwig van Beethoven”. Een sanguinetekening. Gesigneerd.
"Ludwig van Beethoven". Un dessin en sanguine. Signé.No longer availableDim. 45 x 37 cmEstimate: € 25 / 35 -
#357“Madonna’s”. Drie identieke wassen beelden onder een stolp.
"Madones". Trois figures de cire identiques sous une cloche.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#392Trente“Wijngaertstraat”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Wijngaertstraat”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30x23cmEstimate: € 80 / 120 -
#192“Dorpszicht met rode maan”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1970.
"Vue du village avec la lune rouge". Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1970.No longer availableDim. 79 x 84 cmEstimate: € 100 / 120 -
#531Een houten vogelkooi met gebeeldhouwd pagodedak.
Une cage à oiseaux en bois avec un toit en pagode sculpté.No longer availableDim. h: 97 cmEstimate: € 120 / 200 -
#646Twee diverse notenhouten fauteuils in Lodewijk XV-en Lodewijk XVI-stijl. Met bruin leder en met tapisserie bekleed.
Deux fauteuils assortis en noyer de style Louis XV et Louis XVI. Avec cuir marron et tapisserie rembourrée.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#294Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962“Tafereel voor de kerk”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd 1935 binnen de plaat.
"Scène devant l'église". Une gravure. Signée et datée 1935 à l'intérieur de la planche.No longer availableDim. 38,5 x 30 cmEstimate: € 50 / 80

