Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een fraaie schouwpendule van cloisonné op messing, bovenaan versierd met een siervaas. In werkende staat en met slinger en sleutel.
Een fraaie schouwpendule van cloisonné op messing, bovenaan versierd met een siervaas. In werkende staat en met slinger en sleutel.

Een fraaie schouwpendule van cloisonné op messing, bovenaan versierd met een siervaas. In werkende staat en met slinger en sleutel.

Belle pendule en cloisonné sur laiton. Surmontée d’un vase décoratif. En état de marche et avec balancier et clé.
Dim. 50 x 41 cm
SKU: 2604220141.
Category: Klok.
Auction day: 26 April 2022 19:00
Catalogue #141
Estimate: € 550 / 600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #605

    Een recente Friese staartklok.

    Une horloge de queue frisonne récente.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #97

    Een schouwpendule van arduin en marmer met eenvoudig gebeiteld en verguld decor. Omstreeks 1900.

    Pendule de cheminée en pierre bleue et marbre à décor simple ciselé et doré. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 x 14 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #204

    Een wandklok in houten kast met een reproductie van een stadszicht, het uurwerk verwerkt in een toren. Achter glas.

    Une horloge murale dans une gaine en bois avec une reproduction d'une vue de ville, le mouvement intégré dans une tour. Derrière une vitre.
    No longer available
    Dim. 59 x 71 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #513

    Een antieke schouwpendule van Imariporselein met verguld bronzen leeuwenkoppen, vogels rond de wijzerplaat en bovenaan getooid met een griffioen.

    Ancienne pendule de cheminée en porcelaine d'Imari à têtes de lion en bronze doré, oiseaux autour du cadran et surmonté d'un griffon.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 550 / 600
  • #665

    Een houten wandklok met eglomisé wijzerplaat. Met slinger en gewichtjes.

    Une horloge murale en bois avec un cadran églomisé. Avec pendule et poids.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #492

    Een wandklok in houten kast met gedreven koperen wijzerplaat.

    Une horloge murale dans une gaine en bois avec un cadran en cuivre repoussé.
    No longer available
    Dim. 130 x 42 cm
    Estimate: € 45 / 65
  • #355

    Een houten regulateur met geëmailleerde wijzerplaat.

    Un régulateur en bois avec cadran en émail.
    No longer available
    Dim. 65 x 25 x 60 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #48
    HUGA, Amsterdam

    Een houten art deco schouwpendule met messingen wijzerplaat. Met slinger, zonder sleuteltje.

    Une pendule Art Déco en bois avec un cadran en laiton. Avec pendule, sans clé.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
  • #508

    Een verguld bronzen schouwpendule, versierd met barokke elementen en getooid met een siervaas met bloemenguirlandes. De wijzerplaat met geëmailleerde romeinse cijfers. Met slinger, zonder sleutel.

    Une pendule en bronze doré, décorée d'éléments baroques et ornée d'un vase ornemental avec des guirlandes florales. Le cadran avec chiffres romains émaillés. Avec pendule, sans clé.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #202

    Een rijkelijk uitgewerkte cartelklok van verguld hout in rococostijl, versierd met engeltjes en bloemen. Kleine beschadigingen.

    Pendule murale rococo richement décorée en bois doré et plâtre aux angelots et fleurs. Usures et petits dégâts.
    No longer available
    Dim. 110 x 50 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #499

    Een staande klok in notenhouten kast en met handgeschilderde wijzerplaat. Nottingham, eind XVIIIe eeuw.

    Une horloge grand-père dans une gaine en noyer et avec un cadran peint à la main. Nottingham, fin du XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 211 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #494

    Een houten wandklok met messing rond de geëmailleerde wijzerplaat. Met slinger.

    Une horloge murale en bois avec du laiton autour du cadran émaillé. Avec pendule.
    No longer available
    Dim. 130 x 45 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #489

    Een houten regulateur met gesculpteerde kuif. Met slinger en gewicht.

    Un régulateur en bois avec une coiffe sculptée. Avec pendule et poids.
    No longer available
    Dim. h: 122 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #433

    Een gepolychromeerde houten Boeddha. Bali.

    Un bouddha en bois polychrome. Bali.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #320

    Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

    Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 3,25 g
    Estimate: € 250 / 300
  • #108
    Collection d’art

    Een schouwpendule in verguld metaal getooid met een sater met cimbalen. met een gepatineerde bronzen neushoorn, compleet met sleutel. Naar rococovoorbeeld.

    Pendule de cheminée en métal doré ornée d'un satyre aux cymbales. Avec un rhinocéros en bronze patiné, complète avec clé.
    No longer available
    Dim. 30 x 42 x 23 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #139
    H. Syhtam

    “Bedrijvigheid op het strand”. Olieverf op doek. Kleine beschadiging in de lucht. Gesigneerd.

    "Activités sur la plage" . Huile sur toile. Petits dégâts dans l'air. Signée.
    No longer available
    Dim. 101 x 71 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #167
    A. Trefoloni

    Art deco beeldje van een meisje als clown gekleed. Brons en albast. Op marmeren voetje. Jaren dertig. Gesigneerd A. Tréfo.

    Figurine Art Déco d'une jeune fille déguisée en clown. Bronze et albätre. Sur socle en marbre. Les années 30. Signé A. Trefo.
    No longer available
    Dim. H. 35 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #595
    Henri Mathias Baltasar - Florence

    Een sober harmonium in eikenhouten kast. In werkende staat. Eerste helft XXe eeuw.

    Un harmonium sobre dans une armoire en chêne. En état de fonctionnement. Première moitié du XXème siècle.
    No longer available
    Dim. 86 x 97 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #686

    Een verchroomde vintage kapstok met parapluhouders.

    Un porte-manteau vintage chromé avec des porte-parapluies.
    No longer available
    Dim. h: 159 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #475

    Een eikenhouten klapsecretaire met een lade onder het blad.

    Un secrétaire pliant en chêne avec un tiroir sous la tablette.
    No longer available
    Dim. 100 x 82 x 52 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #260

    Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct. en een centrale robijn van +- 2,50 ct.

    Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 1,20 ct. et d'un rubis central de + - 2,50 ct.
    No longer available
    Dim. 7,80 g
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #680

    Een lot van 11 enkele oorbellen en een hanger van 18 K. bezet met smaragd een parel en fantasiestenen.

    Un lot de 11 boucles d'oreilles simples et un pendentif de 18 carats sertis d'une émeraude, d'une perle et de pierres fantaisie.
    No longer available
    Dim. 8,40 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #136

    Een eikenhouten meubel in Louis-Philippestijl met vier paneeldeuren en een lade en doucine.

    Un meuble en chêne de style Louis-Philippe avec quatre portes à panneaux et un tiroir en doucine.
    No longer available
    Dim. 147 x 107 x 48 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #22

    Een lot postzegels in twee albums. Voornamelijk Europa. Bijgevoegd een sigarenbandjes verzamelalbum.

    Lot de timbres dans deux albums. Europe principalement. On y joint un album de collection de bagues de cigares.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 April 2022

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 april van 10.00 tot 17.00.

26 April 2022 19:00
27 April 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 April 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More