Other lots in this auction
-
#610
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,60 ct. ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,60 ct.No longer availableDim. 15,85 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#537
Drie gesculpteerd ivoren netsuké’s.
Trois netsukes en ivoire sculptée.No longer availableDim. h: 3,8 cmEstimate: € 150 / 200 -
#234
Een luchter van koper en glas met zes lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre en cuivre et verre à six points lumineux et décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 100 / 120 -
#683
“Moeder Gods van Vladimir”. Een XVIIIe eeuws Russisch icoon.
”Mère de Dieu de Vladimir”. Une icône russe, XVIIIème siècle.No longer availableDim. 33 x 25,5 cmEstimate: € 200 / 220 -
#886
Drie gigognetafeltjes in Lodewijk XV-stijl.
Trois tables gigognes, style Louis XV.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 30 / 50 -
#69G. Parmentier
“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur le port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#533
Een kistje van zwartgelakt hout met mansardevormig deksel, versierd met gesculpteerd benen oplegwerk.
Un coffret et bois laqué noir, couvercle en mansarde, décoration d’os incrustés.No longer availableDim. 16 x 27 x 23 cmEstimate: € 50 / 60 -
#153Swarovski
Een schaakspel uit de reeks “Silver Crystal” met zwarte en kleurloze stukken op een spiegelend speelbord en in originele doos. Zwarte koning gelijmd.
Jeu d’échec dans la série “Silver Crystal” avec pièces noires et incolores sur un miroir. Dans la boîte d’origine. Roi noir recollé.No longer availableDim. 35 x 34 cmEstimate: € 250 / 300 -
#563
Een kalebasvormige vaas van brons, versierd met een draak in hoogreliëf. Onderaan gemerkt.
Une gourde en bronze, décor de dragon en haut-relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80 / 100 -
#83
Aardewerken pot met jachtscène uit de oudheid.
Un pot en faïence, scène de chasse de l’Antiquité.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#546
Een bistrotafeltje met smeedijzeren naaimachine-voet en een witmarmeren blad.
Une table bistrot, pied fabriqué à partir d’un pied de machine à coudre et tablette en marbre blanc.No longer availableDim. h: 75 cm x 88 cmEstimate: € 40 / 60 -
#541
Een vaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van een pauw.
Un vase en porcelaine chinoise, décor bleu sur blanc d’un paon.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 80 / 120