Similar lots by type
-
#762Marcel Vaes
“Heidelandschap”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Paysage de bruyère”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60/80 -
#724L. Van Tolhuyzen
“Landschap met hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘74.
“Paysage avec ferme”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘74.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100/150 -
#152
“Vrouwenportret”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Enkele restauraties. XVIIe eeuw.
“Portrait de femme”. Huile sur toile marouflé. Quelques restaurations.No longer availableDim. 38 x 32 cmEstimate: € 100/150 -
#244
“Oude zeeman”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
“Vieux marin”. Huile sur toile. Sans signature.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#574Marcel Vaes
“Heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La Bruyère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80/100 -
#783
Een luchter van koper en glas met kristallen pendeloques. 8 lichtarmen.
Un lustre en cuivre et verre avec pendeloques en cristal. 8 bras de lumière.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 50/80 -
#777Daufresne de la Chevalerie
“Vrouw in een stalletje in een Perzisch straatje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd Delac. Medio XXe eeuw.
“Vendeuse dans une ruelle persane”. Huile sur panneau. Signé Delac. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 120/200 -
#764Jacky DuyckPeriod: °1947
“Compositie”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
“Composition”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#752V.J. Bergh
“Veenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue des fagnes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 37 46 cmEstimate: € 50/80 -
#214Adrianus Van der Schouw
“Plattelandsgezicht met vee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de campagne avec bétail”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 120/180 -
#772Paul Draps
“Interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘55.
“Intérieur”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘55.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 60/80 -
#729Leonardo TorfsPeriod: °1927
“De kunstenaar”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“L’artiste”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 40/60 -
#2M Ford
“Boten op de Theems”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Bateaux sur la Tamise”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 45/55 -
#774Georges Claeys
“Biddende nonnen in een kerkinterieur”. Olieverf op doek op paneel gekleefd. Gesigneerd.
“Nonnes en prière dans une église”. Huile sur toile, collée sur panneau. Signée.No longer availableDim. 32 x 24 cmEstimate: € 50/80 -
#689Alfons Van MeirvennePeriod: °1932
“Uilen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd
“Hibous”. Huile sur toile. Signée et datée.No longer availableDim. 85 x 65 cmEstimate: € 100/150 -
#242Leonardo TorfsPeriod: °1927
“Clown”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Clown”. Huike sur carton. Signé.No longer availableDim. 28 x 39 cmEstimate: € 80/120 -
#204
“Pastoraal landschap met personage en koeien”. Olieverf op doek. XIXe eeuw.
”Paysage pastorale, personnages et vaches”. Huile sur toile. XIXème siècle.No longer availableDim. 19 x 28 cmEstimate: € 500/600 -
#684Alfons Van MeirvennePeriod: °1932
“Vechtende katten”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘87.
“Chat lutant”. Huile sur toile. Signée et datée ‘87.No longer availableDim. 65 x 85 cmEstimate: € 100/150 -
#392Jules Bovée
“Hoevegezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue de fermette”. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 56 x 70 cmEstimate: € 80/100 -
#779
“Aan het hof der Moguls”. Schildering op textiel. Indisch werk.
A la cour des Moghol . Peinture sur textile. Travail indien.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 60/100 -
#159Jos MertensPeriod: 1911 - 1964
“Arabische scène met personages aan de thee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Scène arabe aux personnages prenant le thé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 98 x 77 cmEstimate: € 120/200 -
#184Carl SierigPeriod: 1839 - 1905
“Visser in een bootje”. Olieverf op paneel. Toegeschreven aan.
“Pêcheur dans un bateau”. Huile sur panneau. Attribué à.No longer availableDim. 25 x 20 cmEstimate: € 250/350 -
#654Lucien Van de VeldePeriod: 1910 - 1997
“Interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Intérieur”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 34 cmEstimate: € 75/100 -
#742
“Winters hoevezicht”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
“Ferme en hiver”. Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 27 x 39 cmEstimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#87
Een paar glazen stolpen (schade) op houten sokkel, waarin twee Vieux Bruxelles hoornvaasjes met bloemenstukjes. XIXde eeuw.
Paire de cloches en verre sur socle en bois dans lesquelles deux petits cornets en porcelaine de Bruxelles aux bouquets de fleurs. XIXe siècle.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 40/50 -
#455
Glazen designvaas genre Murano met oranje tint.
Vase design en verre dans le genre de Murano de couleur orange.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 40/50 -
#401
Een groep van monochroom wit porselein in de vorm van twee fazanten. De staarten beschadigd.
Statuette en faïence monochrome, représentant deux faisans. Dégâts aux queues.No longer availableDim. 25 x 36 cmEstimate: € 25/30 -
#410
Een reeks van vier stoelen in Louis-Philippestijl, bekleed met rood fluweel.
Suite de quatre chaises de style Louis-Philippe recouvertes de velours rouge.No longer availableDim. H. 86 cmEstimate: € 50/80 -
#118Delvaux
Een beige lederen heuptasje. In originele doos.
Sac banane beige en cuir. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 240/300 -
#545Louis Brigode à Jumet
Een eikenhouten staande klok met werk van tin en messing. Tijdperk Lodewijk XVI.
Horloge de vestibule en chêne, cadran et mouvement en étain et laiton. Epoque Louis XVI.No longer availableDim. 240 x 45 x 18 cmEstimate: € 100/150 -
#489
“Vogels bij een bloeiende boom”. Een paar Chinese Gouaches op zijde. Gemerkt.
“Oiseaux dans un arbre en fleurs” Paire de gouaches chinoises sur soie. Avec marque.No longer availableDim. 83 x 38 cmEstimate: € 120/150 -
#606Ardebil
Een handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 397 x 235 cmEstimate: € 300/400 -
#27
Een grote kristallen vaas op voet met purperen kelk en een kleurloze dekselvaas.
Grand vase en cristal sur piédouche en à calice pourpre, ainsi qu’un vase couvert incolore.No longer availableDim. h: 39 & 41 cmEstimate: € 30/50 -
#261Christofle, France
Een lot van zes verzilverd metalen onderzetters voor glazen en één voor een fles. In originele doosjes.
Lot de six sous-verre en métal argenté et un dessous de bouteille. Dans les boîtes d’origine.No longer availableDim. 13 x 13 cmEstimate: € 120/150 -
#789Baken
“Compositie met personage en banaan”. Wasco op papier. Gesigneerd en gedateerd.
“Composition avec personnage et banane”. Wasco sur papier. Signé et daté.No longer availableDim. 15 x 23 cmEstimate: € 100/120 -
#671Alexendre, Belgium
Een geëmailleerde terracotta vaas met een aziatisch en Hollands reliëfdecor. Onderaan gemerkt en gedateerd 10-2-1948.
Vase en terre cuite à décor hollando-asiatique en relief. Marque sous la base et date 10-2-1948.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 650/750