Similar lots by type
-
#261Guerin, Bouffioulx“Sint-Joris”. Een meerkleurig geglazuurde wandplaquette van steengoed. Op de achterkant gemerkt.
"Saint-Georges". Plaque murale en grès émaillé multicolore. Marqué au dos.No longer availableDim. 43 x 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#350Vijf verschillende halssnoeren bezet met halfedelstenen.
Cinq colliers différents sertis de pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#601Een paar geglazuurd aardewerken vazen.
Paire de vases en terre vernissée.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 80 / 100 -
#576Een olielamp van blauwwit aardewerk en messing. Geconverteerd op elektriciteit.
Une lampe à huile en faïence bleu-blanc et laiton. Transformée à l’électricité.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 60 / 120 -
#498Twee Chinese aardewerken jardinières met geglazuurde decors.
Deux jardinières en faïence de Chine à décors vernissés.No longer availableDim. Ø: 45 x 38 cmEstimate: € 200 / 300 -
#523“Sint-Jozef met kind Jezus”. Een terracotta groep, afkomstig uit het klooster de Stad Gods te Hilversum.
Saint Joseph avec l'enfant Jésus. Un groupe en terre cuite, du monastère de Stad Gods à Hilversum.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 100 / 150 -
#358Een lot van drie stuks Aziatica, bestaande uit een sierbord van Satsuma-aardewerk, een antiek porseleinen bord met Imaridecor en een Chinees porseleinen potje met meerkleurig decor van pioenen op achtergrond van capucineglazuur.
Lot de trois objets asiatiques, composé d'une assiette décorative en poterie de Satsuma, d'une assiette ancienne en porcelaine à décor Imari et d'un pot en porcelaine de Chine à décor de pivoines multicolores sur fond brun capucine.No longer availableDim. Ø: 11, 21 & 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#321Boch, La LouvièreTwee verschillende kannetjes en twee verschillende vaasjes van meerkleurig en verguld aardewerk met decor ‘Shanghai’. Onderaan gemerkt.
Deux pichets différents et deux vases différents en faïence multicolore et dorée à décor 'Shanghai'. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 15 - 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#636MarlotteEen lot van drie stuks aardewerk met groen kobaltdecor. Gemerkt.
Lot de trois pièces en faïence à décor vert cobalt. marqué.No longer availableDim. h: 3, 13 & 14 cmEstimate: € 25 / 40 -
#588Een design vaas van geglazuurd aardewerk.
Un vase design en faïence émaillée.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 36 / 40 -
#653Een lot Japans aardewerk, bestaande uit twee vaasjes en een ei. We voegen er twee kleine Chinees porseleinen vaasjes met Japans decor aan toe.
Lot de faïence japonaise, composé de deux vases et d'un oeuf. On y ajoute deux petits vases en porcelaine de Chine à décor japonisant.No longer availableDim. h: 7 - 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#437Een Chinese diepe kom van groen crackleware in goudgepatineerd kunststoffen montuur en voet.
Un bol chinois en céramique vert foncé craquelé dans un cadre et une base en plastique patiné or.No longer availableDim. Ø: 32,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#263QuimperEen vaasje en een jardinière van Quimper, we voegen er een aardewerken schotel met een boogschuttersdecor aan toe.
Un vase de quimper et une jardinière, on ajoute un plat en faïence à décor d'archer.No longer availableDim. h: 6 cm - 23 cm Ø 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#268Een grote aardewerken vaas met een bloemendecor.
Un grand vase en faïence à décor floral.No longer availableDim. h: 53,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#277Geert Kunen“Meisje met pop”, “voetballertje” en “meisje”. Drie aardewerken beeldjes. Gemerkt.
« Fille à la poupée », « Joueur de football » et « Fille ». Trois figurines en faïence. Marqué.No longer availableDim. h: 23 cm - 46 cmEstimate: € 60 / 100 -
#340Een paternoster van parelmoer.
Un chapelet en nacre.No longer availableDim. l: 68 cmEstimate: € 25 / 50 -
#354Goebel, GermanyEen achtdelig kerstkoor van monochroom wit aardewerk naar ontwerp van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt.
Un chœur de Noël en huit parties de faïence blanche monochrome conçu par M.I. Hummel. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 13 cm - 8 cmEstimate: € 120 / 200 -
#458Een art deco vaas van geglazuurd aardewerk. Onderaan gemerkt.
Un vase art déco en terre vernissée. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#287Een lot van acht borden en twee schotels van Oost-Frans aardewerk. XIXe eeuw.
Lot de huit assiettes et deux soucoupes en faïence de l’Est. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø 22cm - 27,5 cmEstimate: € 65 / 75 -
#23Een aardwerken dekselvaas, het deksel getooid met een kat en een bloemenvaasje, beide met meerkleurige Delftse decors. Onderaan gemerkt.
Un vase en faïence avec couvercle, le couvercle décoré d'un chat et un vase fleuri, tous deux à décor de Delft multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 17,5 & 41 cmEstimate: € 40 / 50 -
#598Een bordje van keramiek. Gemonogrammeerd op de achterkant.
Une assiette en céramique. Monogrammé au dos.No longer availableDim. Ø 20 cmEstimate: € 35 / 45 -
#78Drie borden van blauw en wit Hollands aardewerk. XIXe eeuw.
Trois assiettes en faïence hollandaise bleue et blanche. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 30 / 40 -
#687Een paar zittende hondjes van crackleware.
Une paire de chiens assis en faïence craquelés.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#7“Vrouw met bloemen”. Een meerkleurig aardewerken beeldje. Oostenrijks werk. Omstreeks 1900.
"Femme aux fleurs". Une figurine en terre cuite multicolore. Travail autrichien. Vers 1900.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#37Een schouwklokje met ingelegde en gefineerde houten kast.
Une horloge de cheminée en bois incrusté et plaqué.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 80 / 100 -
#361Een lot Aziatisch snijwerk van hout en been, waaronder beeldjes en twee stempels.
Lot de sculptures asiatiques en bois et en os, y compris des figurines et deux cachets.No longer availableDim. h: 9 - 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#613Een paar Satsuma vazen van Japans aardewerk.
Une paire de vases Satsuma en faïence du JaponNo longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#196Een eikenhouten tafel in barokke stijl met gebeeldhouwde balusterpoten, eindigend in dolfijnen.
Table en chêne de style baroque avec pieds balustres sculptés, terminés par des dauphins.No longer availableDim. 75 x 120 x 90 cmEstimate: € 600 / 800 -
#343Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een champagne-emmer, een cocktailshaker en zes champagnefluiten.
Lot en métal argenté, composé d'un seau à champagne, d'un shaker et de six flûtes à champagne.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#325Val Saint-LambertEen vaas met voetstuk van kleurloos geslepen kristal. Onderaan gemerkt en met label.
Vase sur pied de cristal taillé incolore. Marqué en bas et avec étiquette.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 50 / 70 -
#688Een vaas in Booms glas. Lichte schade aan de rand.
Un vase en verre Boom. Légers dommages au bord.No longer availableDim. h: 23,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#471“Long Life”. Een paar gemberpotten van chinees porselein.
"Longue vie". Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 160 / 180 -
#143Louis VuittonEen handtas van zwart Suhalileder. Model ‘Radieux’. Datacode TH 4038. Met slotjes en twee sleuteltjes.
Un sac à main en cuir Suhali noir. Modèle 'Radieux'. Code de données TH 4038. Avec serrures et deux clés.No longer availableEstimate: € 650 / 750 -
#166Een eikenhouten garderobe in Régencestijl met drie gemouleerde deuren.
Armoire en chêne de style Régence à trois portes moulurées.No longer availableDim. 199 x 188 x 64 cmEstimate: € 80 / 120 -
#322“Paardenkar op een landweg”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
"Char à cheval sur une route de campagne". Peinture à l'huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 18,5 x 27 cmEstimate: € 60 / 100 -
#18Een gietijzeren voetstoof met schakelmotief. XIXde eeuw.
Un repose-pieds en fonte avec un motif de chaînons. XIXème siècle.No longer availableDim. 10 x 26 x 17 cmEstimate: € 40 / 50



