Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Frans aardewerken terrine, versierd met bloemendecor en een peer als dekselknop. XVIIIe eeuw.
Een Frans aardewerken terrine, versierd met bloemendecor en een peer als dekselknop. XVIIIe eeuw.

Een Frans aardewerken terrine, versierd met bloemendecor en een peer als dekselknop. XVIIIe eeuw.

Une soupière en faïence française, décorée d'un décor floral et d'une poire comme fretel. XVIIIème siècle.
Dim. h: 18 cm
SKU: 1312220017.
Category: Aardewerk.
Auction day: 13 December 2022 19:00
Catalogue #17
Estimate: € 55 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #683
    Cardew design

    “Silver Service”. Een theepot met meerkleurig en verzilverde gedekte theetafel op het deksel. Ontwerp van Paul Cardew. Onderaan gemerkt.

    "Service d'argent". Une théière avec une table à thé multicolore et argentée sur le couvercle. Conception par Paul Cardew. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #581

    Een grote en een kleinere vaas van Satsuma aardewerk. Met houten sokkels.

    Un grand et un plus petit vase en poterie Satsuma. Avec socles en bois.
    No longer available
    Dim. h: 32 & 37 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #18

    Een XVIIIe eeuws aardewerken scheerbekken. Centraal-Frankrijk. Vroeg gerestaureerd.

    Un bassin à raser en faïence du XVIIIe siècle. Centre de la France. Restauration ancienne.
    No longer available
    Dim. b: 33 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #33
    Boch

    Een blauw-wit aardewerken theepot op komfoor, versierd met Delfts decor. Gemerkt.

    Une théière en faïence bleue et blanche sur un rechaud, ornée d'un décor de Delft. Marquée.
    No longer available
    Dim. H: 34 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #38
    Santucci Deruta

    Een dekselpot en een fruitschaal van Italiaans majolica. Onderaan gemerkt.

    Un pot à couvercle et un bol de fruits en majolique italienne. Marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm Ø: 36 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #127

    Een paar cassolettes van geaderd marmer met verguld messingen monturen en met losse deksels.

    Une paire de cassolettes en marbre veiné avec des montures en laiton doré et des couvercles mobiles.
    No longer available
    Dim. H: 40 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #235
    Boch

    Een vijfdelig kaststel van blauw en wit aardewerk, bestaande uit vier hoornvazen en een dekselvaas. Gemerkt onderaan.

    Garniture de cinq pièces en faïence bleue et blanche, composée de quatre vases en corne et d'un vase à couvercle. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. 30, 43 & 57 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #697

    Een grote gietijzeren tuinvaas.

    Un grand vase de jardin en fonte.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #535

    Een aardewerken sierschotel met een meerkleurig decor van een papegaai en vlinders bij een bloeiende tak. Achteraan gemerkt ‘B.D.’. Omstreeks 1800. En twee andere.

    Plat décoratif en faïence à décor multicolore d'un perroquet et de papillons près d'une branche fleurie. Marqué 'BD' au dos. Vers 1800. Et deux autres.
    No longer available
    Dim. Ø 23 - 42 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #298
    Keram, Holland

    Een grote dekselvaas van Hollands aardewerk met meerkleurig Delfts decor. Gemerkt.

    Un grand vase à couvercle en faïence hollandaise à décor de Delft multicolore. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #588

    Een paar aardewerken lampenvoeten met getorste ribben.

    Paire de pieds de lampe en faïence à côtes torses.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #312

    Een lot van negen beeldjes van meerkleurig Staffordshire-aardewerk.

    Lot de neuf figurines multicolores en poterie du Staffordshire.
    No longer available
    Dim. H: 15-26 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #397
    Koninklijke Plateelbakkerij Zuid-Holland

    Twee sierkandelaars en een knobbelvaasje van Gouds plateel. Allen gemerkt.

    Deux bougeoirs décoratifs et un vase nodule en poterie de Gouda. Tous marqués.
    No longer available
    Dim. h: 26,5 & 36,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #353

    Een lot blauw-wit aardewerk, bestaande uit een tabakspot met messingen deksel, een schenkkan en twee vaasjes van Ram. Haarscheur in het dekseltje.

    Lot de faïence bleue et blanche, composé d'un pot à tabac avec un couvercle en laiton, d'une cruche et de deux vases par Ram. Cheveu dans le couvercle.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm en kleiner
    Estimate: € 60 / 100

Other lots in this auction

  • #451

    Twee balustervormige lampenvoeten van XIXe eeuws Cantonporselein, versierd met verguld bronzen monturen, waarbij één met geslepen glazen bol.

    Deux pieds de lampe de forme balustre en porcelaine de Canton du XIXème siècle, aux montures en bronze doré dont l'un à sphère en verre taillé.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm (z.k.)
    Estimate: € 100 / 120
  • #431

    Een gemberpot van Chinees porselein met meerkleurig decor.

    Un pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #457

    Drie diverse schotels van Chinees aardewerk met blauw en roestrode versiering. Lichte schade (haarscheuren) en slijtage.

    Trois plats divers en poterie chinoise à décor bleu et rouge rouille. Dégâts mineurs (cheveux) et usure.
    No longer available
    Dim. Ø 13 à 25,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #86

    Een rustieke eikenhouten driepoottafel met rond blad. Holland, XVIIIde eeuw.

    Une table tripode en chêne rustique avec une tablette ronde. Hollande, XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 71 x Ø 77 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #481

    Een grote dekselvaas van Satsuma-aardewerk. Op losse voet en met sokkel.

    Un grand vase à couvercle en poterie Satsuma. Sur pied amovible et avec socle.
    No longer available
    Dim. H:50cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #212
    Josée Maes

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    "Nature morte aux fleurs". Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 27 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #400

    Een paar kommetjes van cloisonné brons. Chinees werk.

    Une paire de coupes en bronze cloisonné. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. Ø 12 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #564

    “Elektriciteitskast aan de Brandenburger Tor”. Een ingekaderde kunstfoto.

    « Coffret électrique à la Brandenburger Tor ». Une photographie d'art encadrée.
    No longer available
    Dim. 90 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #437

    Een sierschotel van Imariporselein met gelobde rand.

    Plat décoratif en porcelaine d'Imari à bord lobé.
    No longer available
    Dim. Ø: 33,5 cm.
    Estimate: € 45 / 60
  • #421

    Een vaas van Chinees porselein met blauw op wit decor van pioenen en vogels.

    Vase en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de pivoines et d'oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #28

    Een drageoir van geslepen kleurloos glas.

    Un drageoir de verre incolore taillé.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #290

    Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,18 ct. en drie verschillende saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 1,25 ct.

    Un collier en or blanc 18 kt avec un pendentif serti de brillants d'un poids combiné de +- 0,18 ct et de trois saphirs différents d'un poids combiné de +- 1,25 ct.
    No longer available
    Dim. 7,40 g
    Estimate: € 1450 / 1550
View all auction items ›

Veiling van 13 & 14 December 2022

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling vrijdag 9 & zaterdag 10 december van 10.00u tot 17.00u

13 December 2022 19:00
14 December 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 13 December 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More