Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Frans porseleinen jardinière met floraal decor en drakenkoppen. 1 stukje van drakenoor manco.
Een Frans porseleinen jardinière met floraal decor en drakenkoppen. 1 stukje van drakenoor manco.

Een Frans porseleinen jardinière met floraal decor en drakenkoppen. 1 stukje van drakenoor manco.

A French porcelain jardiniere with floral decoration and dragon head handles. One piece missing from the dragon ear.
Dim. 42 x 23cm
SKU: 2111230418.
Categories: curiosa, Porselein.
Auction day: 22 November 2023 19:00
Catalogue #418
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #535
    Satsuma

    Een polychroom Japans porseleinen Satsuma theeservies, 24-delig, bestaande uit 10 kopjes en schoteltjes, theepot, melkkan, suikerpot en dienblad. Eind 19e eeuws.

    A polychrome Japanese porcelain Satsuma tea set, consisting of 24 pieces, including 10 cups and saucers, teapot, milk jug, sugar pot, and tray. Late 19th century.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #306

    Een opvouwbare vintage brancard met aluminium frame en houten handvaten.

    A foldable vintage stretcher with an aluminum frame and wooden handles.
    No longer available
    Dim. 230 x 53cm
    Estimate: € 70 / 90
  • #583

    Een grote schotel in geglazuurd aardewerk.

    A large dish in glazed earthenware.
    No longer available
    Dim. h 7 cm x Ø 44 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #473
    JHM Martens

    Een lot van 2 Art-Deco bronzen sporttrofeeën, beide gesigneerd J.H.M. Martens.

    A lot of 2 Art Deco bronze sports trophies, both signed J.H.M. Martens.
    No longer available
    Dim. 18 x 8 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #367

    Een polychroom Chinees porseleinen vaas met floraal decor en tekst.

    A polychrome Chinese porcelain vase with floral decoration and text.
    No longer available
    Dim. 43 x Ø20cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #182

    “Maria met baby Jezus”. Een reliëf paneel uit gips.

    "Maria with baby Jesus." A relief panel in plaster.
    No longer available
    Dim. 67 x 45cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #326

    Een serveerwagentje met 2 deurtjes en geslepen glas, ca 1900.

    A bar cart with 2 doors and cut glass, circa 1900.
    No longer available
    Dim. 74 x 86 x 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #9

    Een lot van 2 technische gravures van koetsen en onderdelen in een houten kader.

    A lot of 2 technical engravings of carriages and parts in a wooden frame.
    No longer available
    Dim. h 30 x b 37 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #211

    Een champagnekoeler in verzilverd metaal met rijkelijk versierde elementen.

    A champagne cooler in silver-plated metal with lavishly decorated elements.
    No longer available
    Dim. h 34 x Ø 32 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #335

    Een lot van 15 hoofdzakelijk blauw-witte Chinese kommetjes en schaaltjes, hierbij toegevoegd een kommetje met restauratie gemerkt Meissen.

    A lot of 15 mainly blue and white Chinese bowls and dishes, including a restored bowl marked Meissen.
    No longer available
    Dim. Ø 13.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #547
    Karlsbader

    Een paar porseleinen schotels, verguld met romantisch tafereel. Onderaan gemerkt.

    A pair of porcelain plates, gilded with romantic scene. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 32,5 x 14,5cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #167
    J Schuybroek

    Een groot cilindervormig koffieblik, met Art Deco opschrift “KOFFIE”. Rood, zwart en goud kleuren. Vervaardigd door “Établ. J. Schuybroek s.a. Anvers”.

    A large cylindrical coffee tin with Art Deco inscription "COFFEE". Red, black, and gold colors. Manufactured by "Établ. J. Schuybroek s.a. Anvers".
    No longer available
    Dim. 45 x Ø31cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #552

    Een pijpenhouder in hout en koper voor 3 pijpen met lange steel, inbegrepen 3 pijpaarden pijpen waarvan 1 waar een stukje is afgebroken.

    A pipe holder in wood and copper for 3 long-stemmed pipes, including 3 clay pipes, one of which has a broken piece.
    No longer available
    Dim. h 58 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #272

    Een lot van 2 oude gravures met stadszichten, Mechelen en Lier.

    A lot of 2 old engravings with city views, Malines and Lier.
    No longer available
    Dim. h 27 x b 35 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #269

    Een set van 2 glas-in-lood ramen, een spinnende dame en een schaapherder.

    A set of 2 stained glass windows, one depicting a spinning lady and the other a shepherd with sheep.
    No longer available
    Dim. h 67 x b 57 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #559

    Wanddecoratie in multiplex met verhoogde elementen in hout. Achteraan genummerd.

    Wall decoration in plywood with raised wooden elements. Numbered at the back.
    No longer available
    Dim. h 47 x b 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #543

    Een viool met koffer ter restauratie, binnenin draagt deze een etiket waarop vermeld Antonio Stradivarius. Slijtage.

    A violin with case for restoration, inside it bears a label stating Antonio Stradivarius. Wear.
    No longer available
    Dim. l 56 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #183
    Carl Zeiss, Jena

    Een Carl Zeiss Jena microscoop, genummerd 11596 met bijhorend diverse lenzen, toebehoren en enkele chemicaliën.

    A Carl Zeiss Jena microscope, numbered 11596, accompanied by various lenses, accessories, and some chemicals.
    No longer available
    Dim. 33cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #1

    Een vintage beeld van een arend in keramiek, onderaan gemerkt ‘Germany’.

    A vintage ceramic sculpture of an eagle, marked 'Germany' on the bottom.
    No longer available
    Dim. h 32.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #214

    Een lot zilver waaronder een mandje, een pollepel en een sauslepel, alledrie met Nederlandse keuren en nog 2 sigarettenkokers en een servetring met de naam Bertus.

    A lot of silver including a basket, a ladle, and a sauce spoon, all three with Dutch hallmarks, and also 2 cigarette cases and a napkin ring with the name Bertus.
    No longer available
    Dim. 800‰ - 490 gram
    Estimate: € 100 / 150
  • #217

    Een grote opgezette hertenkop met gewei.

    A large mounted deer head with antlers.
    No longer available
    Dim. 94 x 64cm
    Estimate: € 125 / 175
  • #137

    Een reliëf in Mechelse albast, Petrus en Paulus, met vergulde delen in een houten kader, verguld en met vilt.

    A relief in Mechelen alabaster, depicting Peter and Paul, with gilded parts in a wooden frame, gilt and with felt.
    No longer available
    Dim. h 14 x b 10.5 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #591

    Een herdenkingsstuk uit Verdun, 1ste wereldoorlog in de vorm van een grote kogel met een wapenschild.

    A memorial piece from Verdun, World War I in the shape of a large bullet with a coat of arms.
    No longer available
    Dim. h 17 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #426

    Een polychrome vitrinekast in Rococo stijl met gebombeerd geslepen glas.

    A polychrome display cabinet in Rococo style with curved cut glass.
    No longer available
    Dim. 163 x 103 x 44 cm
    Estimate: € 250 / 350

Other lots in this auction

  • #74
    René Marie Dujardin
    Period: 1913-2002

    “Zeilschip op een kalme, mistige zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Sailing ship". Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 70 x 90 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #232

    Een lot van 2 maritieme miniatuurtjes in vergulde kader, olieverf op paneel, beide dragen links onder het monogram WS.

    2 maritime miniatures in a gilded frame, oil on panel, both bear the monogram WS in the lower left corner.
    No longer available
    Dim. h 11 x b 10 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #76

    Een secretaire in acajou met een klapblad en en 5 laden binnenin.

    A mahogany secretary desk with a drop-down leaf and 5 interior drawers.
    No longer available
    Dim. 81 x 81 x 41 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #111

    “Big Windy Day”. Een brons gesculpteerd beeldje van een haremdanseres met openslaande rok. Naar Nam Greb - Franz Xavier Bergman.

    "Big Windy Day." A bronze sculpted figurine of a harem dancer with a flared skirt. By Nam Greb - Franz Xavier Bergman.
    No longer available
    Dim. h 35 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #432
    Vasco Nasorri
    Period: 1940-2019

    “Panello Ceramica”. Een keramisch tablet met gesculpteerd figuur. Gesigneerd.

    "Panello Ceramica." A ceramic tablet with a sculpted figure. Signed.
    No longer available
    Dim. 72 x 37,5cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #209

    “The Invasions of England & Ireland” en “The invasions of Scotland”. 2 geografische gravures met thema naar titel.

    "The Invasions of England & Ireland" and "The invasions of Scotland". A lot of 2 geographical engravings with a theme matching their title.
    No longer available
    Dim. 36x48 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #228

    ‘Moeder en kind’, een bronzen beeld op groen marmeren sokkel, draagt handtekening.

    "Mother and Child," a bronze sculpture on a green marble base, bears a signature.
    No longer available
    Dim. h 32 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #203
    Lladro

    ‘A Stich In Time’, een Lladro beeld, modelnummer 5344 in originele verpakking.

    'A Stitch In Time', a Lladro figurine, model number 5344 in original packaging.
    No longer available
    Dim. h 23.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #171
    G. Fieravino

    Een art deco vaas met decor van narcissen en gecraqueleerde achtergrond.

    An Art Deco vase with a decoration of daffodils and a crackled background.
    No longer available
    Dim. h 46 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #180

    Een 18 kt witgouden ketting met hanger met bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,77 ct.

    An 18 kt white gold necklace with pendant set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.77 ct.
    No longer available
    Dim. 3,34 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #588

    Een set van twee wandkandelaars in smeedijzer in de vorm van een met bloemen versierde lier.

    A set of two wall sconces in wrought iron in the shape of a lyre adorned with flowers.
    No longer available
    Dim. h 55 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #186

    Een rechte secretaire van gefineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met twee paneeldeuren onder het klapblad en een lade onder het grijs marmeren blad.

    A straight secretary made of veneered wood in the Louis XVI style, with two panel doors below the drop-front and a drawer below the gray marble top.
    No longer available
    Dim. 150 x 100 x 50 cm
    Estimate: € 300 / 500
View all auction items ›

Veiling van 21 & 22 november 2023

Veiling volledig: 600 loten. Tentoonstelling op vr. 17 & zat. 18 november van 10.00 tot 17.00

21 November 2023 19:00
22 November 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 November 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More