Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Frans rijkswachtssabel. 1814.
Een Frans rijkswachtssabel. 1814.
Een Frans rijkswachtssabel. 1814.
Een Frans rijkswachtssabel. 1814.

Een Franse rijkswachtsabel. 1814.

Un sabre de gendarmerie française. 1814.
Dim. l: 100 cm
SKU: 2505210621.
Auction day: 26 May 2021 19:00
Catalogue #621
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #198

    Een eikenhouten bureau in Mechelse renaissancestijl met zes laden in de gordel.

    Un bureau en chêne de style Renaissance avec six tiroirs dans la ceinture.
    No longer available
    Dim. 160 x 90 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #91

    “Vogeltje”. Een gepolychromeerd Weens bronzen beeldje op arduinen sokkeltje. Recent werk.

    Birdie . Une statue en bronze viennois polychrome sur socle en pierre bleue. Travail récent.
    No longer available
    Dim. h: 14,5 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #256

    Een kleine eikenhouten Lodewijk XVI commode met drie grote en een kleine lade. Vroeg XIXe eeuw.

    Petite commode Louis XVI en chêne avec trois grands et un petit tiroir. Début XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 88 x 96 x 55 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #272

    Een houten wandelstok met witmetalen knop in de vorm van een olifantenkop.

    Un bâton de marche en bois avec une poignée en métal blanc en forme de tête d'éléphant.
    No longer available
    Dim. l: 90 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #231

    Drie bronzen replica’s: een vijzel met stamper, een kerkbel en een wijwatervat. Mooie, zware exemplaren.

    Trois répliques en bronze: un mortier et un pilon, une cloche d'église et un récipient d'eau bénite. Beaux spécimens lourds.
    No longer available
    Dim. H.46 cm
    Estimate: € 90 / 120
  • #127

    Twee ronde schotels van geel koper, ingelegd met zilver en rood koper en versierd met arabesken en kalligrafie. Midden-Oosten, omstreeks 1900.

    Deux plats ronds en cuivre jaune, incrustés d'argent et de cuivre rouge et décorés d'arabesques et de calligraphies. Moyen-Orient, vers 1900.
    No longer available
    Dim. Ø 33 en 30,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #562

    “Krijgers”. Een Indische gouachetekening op zijde.

    Guerriers . Une gouache indienne sur soie.
    No longer available
    Dim. 14 x 44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #447

    “Post-demonisch wezen”. Een beeld van gegoten plaaster en steengoed. Zonder signatuur.

    Créature post-démoniaque . Une image de plâtre moulé et de grès. Sans signature.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #377

    Een bronzen Naga op houten voet. Met houder op de kop.

    Un Naga en bronze sur socle en bois. Avec support sur la tête.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #413

    Een staande Quan Yin van gesculpteerd speksteen.

    Une pierre de savon sculptée par Guan Yin debout.
    No longer available
    Dim. h: 25,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #21
    Kern

    Een tafelklokje in kast van messing en glas. Werkende staat.

    Une horloge de table en laiton et boîtier en verre. État de fonctionnement.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #222
    Jan Anteunis
    Period: 1896 - 1973

    “Zuid-Spaans straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1973.

    Rue en Espagne du Sud . Huile sur toile. Signée et datée 1973.
    No longer available
    Dim. 65 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Mei 2021

Tentoonstelling enkel op afspraak - 21 & 22 Mei 10.00 - 17.00. Catalogus in .pdf verkrijgbaar op de downloads pagina

25 May 2021 19:00
26 May 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 May 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More