Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Frans rijkswachtssabel. 1814.
Een Frans rijkswachtssabel. 1814.
Een Frans rijkswachtssabel. 1814.
Een Frans rijkswachtssabel. 1814.

Een Franse rijkswachtsabel. 1814.

Un sabre de gendarmerie française. 1814.
Dim. l: 100 cm
SKU: 2505210621.
Auction day: 26 May 2021 19:00
Catalogue #621
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #119

    “Pijproker aan Leuvense stoof”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Fumeur de pipe près d’un poêle de Louvain . Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 39 x 49 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #228

    Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad in Lodewijk XVI-stijl.

    Un service à café et à thé quatre pièces en métal argenté sur un plateau de style Louis XVI.
    No longer available
    Dim. h: 14 - 26 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #525

    Twee schotels van 800‰ met geaccoleerde rand. 2235 gram.

    Deux soucoupes de 800 ‰ avec un bord accentué. 2235 grammes.
    No longer available
    Dim. b: 40 & 50 cm
    Estimate: € 900 / 1200
  • #451

    “Visser met jongen”. Een gesculpteerde ivoren okimono. Onderaan gesigneerd. Eerste helft XXe eeuw.

    Pêcheur avec garçon . Un okimono en ivoire sculpté. Signé en bas. Première moitié du 20e siècle.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 140 / 200
  • #672
    Frans Dille
    Period: 1909 - 1983

    “Berglandschap met olijfboom”. Ets. Gesigneerd, gedateerd 1977, genummerd 2 en met opdracht.

    Paysage de montagne avec olivier . Eau-forte. Signée, datée 1977, numérotée 2 et avec dédicace.
    No longer available
    Dim. 29,5 x 38,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #453

    Een gesculpteerd Afrikaans ivoren beeld. Begin XXe eeuw.

    Une statue en ivoire africain sculpté. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #439
    Val Saint Lambert

    Vaas van geslepen kristal, deels blauw gekleurd in de massa. Gemerkt en nr. 84/525.

    Vase en cristal taillé, partiellement coloré en bleu dans la masse. Marqué et n ° 84/525.
    No longer available
    Dim. H. 25,5 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #76

    Een serie van zes notenhouten stoelen in Hollandse Lodewijk XVI-stijl. Ruggen versierd met een guirlande en met een centraal vrouwenhoofd in medaillon. Gestreept fluwelen bekleding. Begin XIXde eeuw.

    Série de six chaises en noyer de style Louis XVI hollandais. Dossiers décorés d'une guirlande et d'une tête de femme centrale dans un médaillon. Revêtement en velours rayé. Début du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H.97 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #100

    Een 18 K witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

    Un bracelet en or blanc 18 carats serti de brillants d'un poids combiné de + - 1 ct.
    No longer available
    Dim. 4,13 g
    Estimate: € 1500 / 1600
  • #25

    Een 18 k geelgouden ketting met een bolletje.

    Une chaîne en or jaune 18 carats avec une boule.
    No longer available
    Dim. 4,35 g
    Estimate: € 80 / 150
  • #61
    La Rochère

    Een cameegeslepen glazen lamp met decor van tulpen. Gemerkt.

    Une lampe en verre taillé en camée décorée de tulipes. Marquée.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #230

    Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,36 ct.

    Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de 0,36 ct.
    No longer available
    Dim. 3,15 g
    Estimate: € 500 / 600
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Mei 2021

Tentoonstelling enkel op afspraak - 21 & 22 Mei 10.00 - 17.00. Catalogus in .pdf verkrijgbaar op de downloads pagina

25 May 2021 19:00
26 May 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 May 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More