Other lots in this auction
-
#177Een driedelig porseleinen kaststel met romantische decors in cartouches, omlijst met vergulde motieven en op kobaltblauwe fond.
Une garniture en porcelaine trois pièces aux décors romantiques en cartouches, encadrée de motifs dorés et sur fond bleu cobalt.No longer availableDim. h: 54 & 36 cmEstimate: € 200 / 280 -
#331Een glazen vaas met verguld disteldecor. Boheems glas.
Un vase en verre à décor de chardons doré. Verre de Bohême.No longer availableDim. H. 30,5 cmEstimate: € 30 / 60 -
#498Een lantaarn van gedreven geajoureerd en geciseleerd rood koper. Midden-Oosten, omstreeks 1900.
Une lanterne de cuivre rouge ciselé et ajouré. Moyen-Orient, vers 1900.No longer availableDim. H.50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#159Jan Van PuijenbroeckPeriod: 1887 - 1972“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vase à fleurs . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 65 x 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#520Een vierdelig zilveren koffie- en theestel op dienblad. Fraai uitgewerkt met rococomotieven, met houten handvatten en de dekselknoppen in de vorm van roosjes. Franse keuren, 800‰ en met makersmerk van August Dutour.6465 gram bruto.
Un service à café et à thé en argent quatre pièces sur un plateau. Magnifiquement conçu avec des motifs rococo, avec des poignées en bois et des boutons de couvercle en forme de roses. Poinçons français, 800 ‰ et avec poinçon de maître d'August Dutour. 6465 grammes bruts.No longer availableDim. h: 20 - 32 cmEstimate: € 3000 / 3500 -
#295Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en een centrale robijn van +- 0,50 ct.
Bague en or jaune 18 K sertie de brillants ayant un poids total de ca 0,40 ct et d’un rubis central de ca 0,50 ct.No longer availableDim. 4,98 gEstimate: € 650 / 750 -
#534Een 18 K geelgouden hanger met 22 K geelgouden munt van 20 francs met Napoléon.
Un pendentif en or jaune 18 carats avec une pièce de 20 francs en or jaune 22 carats avec Napoléon.No longer availableDim. 9,75 gEstimate: € 350 / 450 -
#271“Boogschutter”. Een art deco groep van zamak op arduinen sokkel. Schade aan boog.
Archer . Un groupe art déco de zamak sur socle en pierre bleue. Arc endommagé.No longer availableDim. L. 67 cmEstimate: € 100 / 150 -
#618Een zwartgelakt Chinees houten juwelenkistje met muziekdoosje met geisha. Lichte lakschade.
Une boîte à bijoux chinoise en bois laquée noire avec boîte à musique avec geisha. Usures à la peinture.No longer availableDim. 33 x 26 x 13 cmEstimate: € 50 / 80 -
#253“Liggend naakt”. Een met latoenkoper bekleed beeld.
Nu couché . Une statue cuivrée.No longer availableDim. l: 61 cmEstimate: € 90 / 110 -
#267“Kat als fotograaf”. Een gepolychromeerd bronzen groepje.
Chat en tant que photographe . Un groupe en bronze polychrome..No longer availableDim. h: 7,5 cmEstimate: € 140 / 160 -
#571CleyberghEen paar kleurloze glazen kandelaars. Beide gemerkt.
Une paire de bougeoirs en verre incolore. Les deux marqués.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 30 / 50




