#333LeonardoEen vaas van paars glas met witte binnenkant. Duits werk.
#127Twee ronde schotels van geel koper, ingelegd met zilver en rood koper en versierd met arabesken en kalligrafie. Midden-Oosten, omstreeks 1900.
#536Een 14 K geelgouden hanger met 22 K geelgouden munt. Elizabeth II.
#160Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en amethisten met een gezamenlijk gewicht van +- 4 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 1 ct. Et d'améthystes d'un poids combiné de + - 4 ct.No longer availableDim. 8,59 gEstimate: € 1450 / 1550 -
#659Rémy Cornelissen“Onderwijs en beeldhouwen”. Litho. Gesigneerd en genummerd 4/15 buiten de plaat.
#36Een gedreven messingen kerkkandelaar.
#361Een karafje met bolvormige dop en zes borrelglaasjes. Leerdam.
#225Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,26 ct.
#232Jozef Tilleux“Begijnhof van Lier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#696Een reeks van vier witgepatineerde armstoelen in Lodewijk XVI-stijl.
#59Yvette Jansens“Twee paarden”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd. Twee schilderijen.
Deux chevaux . Huile sur toile. Non signée. Deux tableaux.No longer availableDim. 80 x 59 cmEstimate: € 80 / 120