Other lots in this auction
-
#386Een plantenbak van wortelnootfineer in Chippendalestijl.
Une jardinière en placage de racines de style Chippendale.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#113Een gesculpteerde en gepolychromeerde stenen piëta. Regio Vouvray (Rochecorbon). Mogelijks omstreeks 1500.
Une pieta en pierre sculptée et polychrome. Région de Vouvray (Rochecorbon). Peut-être vers 1500.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 250 / 350 -
#89E. Klein“Stad aan een waterloop”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Ville sur un cours d'eau . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 100 / 120 -
#134H. Op de Beeck“Hoeves”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Hoeves . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 100 / 120 -
#170Een briljant van 0,61 ct. F SI2 in gesloten AIG report.
Un brillant de 0,61 ct. F SI2 dans un rapport AIG fermé.No longer availableEstimate: € 1250 / 1350 -
#298Een fraai uitgewerkte Jugendstil siervaas met een bij en een vlieg in het decor. Begin XXe eeuw. Klein scheurtje.
Un vase décoratif Jugendstil magnifiquement élaboré avec une abeille et une mouche dans le décor. Début du XXe siècle. Petite déchirure.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 60 / 80 -
#210Een 14 K wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,11 ct.
Une bague en or blanc et jaune 14 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,11 ct.No longer availableDim. 6 gEstimate: € 450 / 550 -
#652Een reeks van vier litho’s met jachtscènes naar werken van Harry Eliott en een grotere naar Dorothy Hardy. Twee met gebarsten glas.
Une série de quatre lithographies représentant des scènes de chasse après des œuvres de Harry Eliott et une plus grande après Dorothy Hardy. Deux avec du verre fissuré.No longer availableDim. 16 x 41 & 28 x 72 cmEstimate: € 60 / 100 -
#607Een groot Hindoeïstisch bronzen godsbeeld.
Une grande statue de divinité hindoue en bronze.No longer availableDim. h: 108 cmEstimate: € 300 / 400 -
#513Twee Japanse netsuké’s van fijn gesculpteerd en deels gepolychromeerd ivoor. Onderaan gesigneerd.
Deux netsukes japonais en ivoire finement sculpté et partiellement polychrome. Signé en bas.No longer availableDim. h: 5 & 5,5 cmEstimate: € 100 / 140 -
#290Een peervormige amethist van 2,40 ct. in gesloten AIG rapport.
Améthyste en forme de poire de 2,40 ct dans un rapport AIG fermé.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#44Frans DillePeriod: 1909 - 1983“Violiste met rozen in een landschap”. Litho. Gesigneerd en gedateerd 1977. Drieluik.
Violoniste aux roses dans un paysage . Lithographie. Signée et datée 1977. Triptyque.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 50 / 80




