Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Franse Art Deco luchter met roze glazen kelken in een bronzen frame, versierd met floraal decor. Gemerkt EJG 1095 France.
Een Franse Art Deco luchter met roze glazen kelken in een bronzen frame, versierd met floraal decor. Gemerkt EJG 1095 France.
Etablissements Jean Gauthier “ EJG”

Een Franse Art Deco luchter met roze glazen kelken in een bronzen frame, versierd met floraal decor. Gemerkt EJG 1095 France.

Lustre Art Déco français avec calices en verre rose dans un cadre en bronze, décoré de décor floral. Marqué EJG 1095 France.
Dim. h: 85 cm
SKU: 2505210446.
Auction day: 26 May 2021 19:00
Catalogue #446
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #649
    Gustaaf-Christiaan De Bruyne
    Period: 1914-1981

    “Kerststal”. Potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 25 december 1942.

    Crèche . Crayon sur papier. Signé et daté le 25 décembre 1942.
    No longer available
    Dim. 17 x 14,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #63

    Een lampenvoet met een kap van glas in lood in de stijl van Tiffany.

    Un pied de lampe avec un abat-jour en verre teinté dans le style de Tiffany.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #486

    Een 22 K geelgouden munt. 10 Dollars Olympische spelen 1984. Met certificaat en in originele etui.

    Une pièce en or jaune 22 carats. Jeux Olympiques de 10 dollars 1984. Avec certificat et dans son écrin d'origine.
    No longer available
    Dim. 15 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #14
    B. Leicher

    “Schutting”. Litho. Gesigneerd.

    Clôture . Lithographie. Signée.
    No longer available
    Dim. 34 x 36 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #24
    Ludo Mariman

    “Meisjesportret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1971.

    Portrait de jeune fille . Huile sur panneau. Signé et daté 1971.
    No longer available
    Dim. 59 x 51 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #191

    Een kopie antieke staande klok in eikenhouten kast.

    Une copie d'une horloge de grand-père antique dans un caisson en chêne.
    No longer available
    Dim. h: 216 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #629
    Jan Van Puijenbroeck
    Period: 1887 - 1972

    Twee portretten van André Van den Sande, zijn privéleerling. Olieverf op paneel. Beide met opdracht aan achterzijde.

    Deux portraits d'André Van den Sande, son élève particulier. Huile sur panneau. Tous deux avec dédicace au dos.
    No longer available
    Dim. 18 x 14 & 22 x 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #200

    Een 18 K geelgouden ring bezet met een yellow fancy diamant markies cut van 1,21 ct. VVS2. Met ALGT certificaat.

    Une bague en or jaune 18 carats sertie d'un diamant jaune fantaisie taille marquis de 1,21 ct. VVS2. Avec certificat ALGT.
    No longer available
    Dim. 4,46 g
    Estimate: € 3600 / 3800
  • #435

    Een gehamerd zilveren milieu de table met houten handvatten en met glazen recipiënt. 800‰. 760 gram bruto zonder recipiënt.

    Un milieu de table en argent martelé avec poignées en bois et avec récipient en verre. 800 ‰. 760 grammes brut sans récipient.
    No longer available
    Dim. 34 x 20 cm
    Estimate: € 300 / 320
  • #441

    Een antiek ivoren duivelsballetje op staander.

    Une boule de diable en ivoire antique sur un support.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #699

    Een handgemaakte wit aardewerken kaarsenhouder met bloemen.

    Un bougeoir fait main en faïence blanche avec des fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #670

    Een eikenhouten hoekconsole.

    Une console d'angle en chêne.
    No longer available
    Dim. 57 x 57 cm
    Estimate: € 25 / 35
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Mei 2021

Tentoonstelling enkel op afspraak - 21 & 22 Mei 10.00 - 17.00. Catalogus in .pdf verkrijgbaar op de downloads pagina

25 May 2021 19:00
26 May 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 May 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More