Similar lots by type
-
#118Louis VuittonEen lederen handtas, model Alma met monogrammotief. Datacode BA0090.
Un sac à main en cuir, modèle Alma avec motif monogramme. Code de données BA0090.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#223Delvaux, BruxellesEen zijden foulard. Gemerkt
Un foulard en soie. Avec marque.No longer availableDim. 85 x 85 cmEstimate: € 140 / 180 -
#128Louis VuittonEen lederen handtas, model Ellipse met monogramdecor. Datacode M10070.
Un sac à main en cuir, modèle Ellipse avec un monogramme. Code de données M10070.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#208Delvaux, BruxellesEen handtas van blauw boxcalfleder. Model Heaven Magic. Met certificaat. In originele winkeltas.
Un sac à main en cuir de veau box bleu. Modèle Heaven Magic. Avec certificat. Dans le sac d'origine.No longer availableEstimate: € 500 / 600 -
#261Een oude Duitse brandweerhelm.
Un vieux casque de pompier allemand.No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#637Een oude kepie van de RTT.
Un vieux képi de la RTT.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#218Delvaux, BruxellesEen handtas in toile de cuir. Model calicot.
Un sac à main en toile de cuir. Modèle calicot.No longer availableEstimate: € 480 / 550 -
#281Een Italiaanse tropenhelm uit de Tweede Wereldoorlog.
Un casque colonial italien de la Seconde Guerre mondiale.No longer availableEstimate: € 70 / 100 -
#213Cartier, ParisEen zijden foulard. Gemerkt.
Un foulard en soie. Avec marque.No longer availableDim. 67 x 67 cmEstimate: € 130 / 160
Other lots in this auction
-
#683LaderierEen verzilverde ijsemmer. Onderaan gemerkt.
Un seau à glace en métal argenté. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 25 / 35 -
#365Een handgeknoopt Perzisch bidkleedje, zijde op zijde.
Un tapis de prière persan noué à la main, soie sur soie.No longer availableDim. 98 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#178Emile Louis PicaultPeriod: 1833 - 1915“Science guidant l’industrie”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.
Science guidant l'industrie. Une statue en bronze patiné. Signée.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 650 / 850 -
#189Een commode tombeau in Lodewijk XV-stijl met een marmeren blad en verguld bronsbeslag.
Commode de style Louis XV avec dessus en marbre et garnitures en bronze doré.No longer availableDim. 87 x 115 x 45 cmEstimate: € 200 / 300 -
#317Twee kleine schouwpendules, waarbij één van geaders beige marmer en één van zamak.
Deux petites cheminées, une en marbre beige et une en alliage de zinc.No longer availableDim. h: 17 & 31 cmEstimate: € 40 / 50 -
#241Twee verschillende bajonetten met metalen schede en houten greep. Vermoedelijk van Franse en Belgische afkomst.
Deux baïonnettes différentes avec fourreau en métal et manche en bois. Vraisemblablement d'origine française et belge.No longer availableDim. 38,5 & 52,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#565SaroukEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis en laine, noué main.No longer availableDim. 345 x 253 cmEstimate: € 180 / 240 -
#154“Hollandse schepen op zee”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
Navires hollandais en mer. Huile sur toile. Sans signature.No longer availableDim. 71 x 91 cmEstimate: € 200 / 300 -
#221Een grote vaas van meerkleurig glaspasta met een geëtst decor van bloemen. Onderaan gemerkt ‘Gallé’. Roemenië, XXe eeuw.
Grand vase en pâte de verre polychrome à décor à l’acide de fleurs. Marque “Gallé” sur la base. Romanie, XXe siècle.No longer availableDim. h: 45,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#190Twee zilveren hangers 835‰ met twee zilveren munten van Leopold II 1873 en 100 Frank 1950. Roi des Belges.
Deux pendentifs en argent 835‰ avec deux monnaies en argent de Léopold II 1873 et 100 Francs 1950. Roi des Belges.No longer availableDim. 68 gEstimate: € 30 / 50 -
#375Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 220 x 152 cmEstimate: € 80 / 120 -
#382“De naaister”. Olieverf op papier. Lichte beschadiging linksboven
La couturière. Huile sur papier. Légers dommages en haut à gauche.No longer availableDim. 38 x 27,5Estimate: € 100 / 150

