Similar lots by type
-
#766
Twee handgeknoopte Pakistaanse bidkleden van wol.
Deux tapis de prière Mori en laine. Noués main.No longer availableDim. 143 x 93 & 153 x 88 cmEstimate: € 25/40 -
#436
Drie handgeknoopte wollen karpetjes, waarbij twee Nepalese en één Pakistaans.
Trois carpettes en laine. Nouées main. Deux du Népal, une de Pakistan.No longer availableDim. 93 x 94;Estimate: € 50/70 -
#526Louis de Poortere
Een mechanisch geknoopt wollen karpet met een decor van ruiters.
Carpette mécanique en laine à décor de cavaliers.No longer availableDim. 190 x 140 cmEstimate: € 30/35 -
#710Mori
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Tapis en laine. Noué main.No longer availableDim. 263 x 189 cmEstimate: € 40/60 -
#596
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 285 x 155 cmEstimate: € 80/120 -
#416
Twee antieke handgeknoopte Oosterse karpetjes. Slijtage.
Deux carpettes antiques orientales noués main.No longer availableDim. 160 x 106; 186 x 120Estimate: € 120/200 -
#686Heriz
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 340 x 230 cmEstimate: € 200/240 -
#775
Twee kleine handgeknoopte wollen karpetjes.
Deux petites carpettes en laine nouée main.No longer availableDim. 144 x 66 cm & 87 x 58 cmEstimate: € 40/60 -
#735
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Carpette persane en laine. Nouée main.No longer availableDim. 208 x 138 cmEstimate: € 80/120 -
#765
Een rechthoekig en een ovaal Chinees wollen tapijtje.
Un tapis rectangulaire et ovale en laine de Chine.No longer availableDim. 140 x 70 cm & 150 x 90 cm.Estimate: € 20/25 -
#725Mori
Een handgeknoopt wollen Bochara-lopertje.
Petit couloir en laine noué main. Motif Bochara.No longer availableDim. 299 x 84 cmEstimate: € 35/50 -
#576Indo-Bidjar
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Tapis indien en laine. Noué main.No longer availableDim. 244 x 194 cmEstimate: € 100/120 -
#566
Een machinaal geknoopt Belgisch wollen tapijt.
Tapis mécanique belge en laine.No longer availableDim. 200 x 300 cmEstimate: € 40/60 -
#586
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
Une carpette d’Orient en laine nouée main. Usures.No longer availableDim. 248 x 168 cmEstimate: € 120/200 -
#646
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis indien en laine noué à la main.No longer availableDim. 347 x 250 cmEstimate: € 180/240 -
#716
Een handgeknoopt Indisch wollen karpet.
Carpette indienne en laine. Nouée main.No longer availableDim. 210 x 138 cmEstimate: € 60/80 -
#696Kashan
Oud handgeknoopt wollen bidkleed. Mirhab gedragen door twee bomen. Herati boord, steenrode en naturelle fond.
Ancien tapis de prière en laine. Noué main. Décor d’un mirhab porté par deux arbres. Bordure herati sur fond rouge brique et naturel.No longer availableDim. 208 x 147 cmEstimate: € 120/200 -
#706
Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
Deux carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableDim. 165 x 88 cm & 150 x 102 cmEstimate: € 40/60 -
#516Mehravan
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 364 x 260 vmEstimate: € 100/150 -
#720
Een handgeknoopte Perzisch wollen karpet.
Carpette persane en laine. Nouée main.No longer availableDim. 184 x 94 cmEstimate: € 50/80 -
#406
Een handgeknoopt wollen karpet.
Carpette en laine. Nouée main.No longer availableDim. 169 x 106 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#238
Een paar bronzen boekensteunen met leeuwinnen.
Une paire de serre-livres lionne en bronze.No longer availableDim. h: 17 & 23 cmEstimate: € 420/460 -
#112Alice ColinPeriod: 1878 - 1962
“Zicht op de Schuttershofstraat te Diest”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1934.
Vue de la Schuttershofstraat à Diest . Huile sur toile. Signée et datée 1934.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 60/80 -
#367
Een groot lot oude houten leesten.
Grand lot de vieux formes en bois.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#490
Een paar glazen kandelaars in de vorm van Heilig Hartbeelden. Klein letsel.
Paire de candélabres en verre en forme des Sacres Coeurs. Petit dégât.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 30/50 -
#344
Een houten kolompendule met inlegwerk. Met slinger en sleutel
Pendule à colonnes en bois incrusté. Avec balancier et clé.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 120/200 -
#561
Een Japanse brievenkoker van ivoor met een gegraveerd en gepolychromeerd decor van bloeiende planten en insecten en bovenaan getooid met een fijn gesculpteerde houten pad met ivoren oogjes. Onderaan gesigneerd. Tweede helft XIXe eeuw.
Boîte à documents japonaise en ivoire à décor gravé et polychrome de plantes et d'insectes et surmontée d'un crapaud en bois finement sculpté avec des yeux en ivoire. Signé en bas. Seconde moitié du XIXème siècle.No longer availableDim. h: 20,5 cmEstimate: € 200/300 -
#395Rodania
Een roestvrij stalen quartzhorloge.
Une montre en acier inoxydable quartz.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#365
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,08 ct. en een centrale saffier van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,08 ct. Et un saphir central de + - 0,20 ct.No longer availableDim. 2,22 gEstimate: € 200/300 -
#187Delvaux, Bruxelles
Een donkerblauwe schoudertas met draaislot in gekorreld leder, gevoerd met daim. Met originele draagtas.
Un sac à bandoulière bleu foncé avec verrou tournant en cuir grainé, doublé de suède. Avec sac de transport d'origine.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#590
Een wassen Madonna met kind onder stolp.
Une Vierge à l’Enfant de cire sous une cloche.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 30/40 -
#279V. Dethier
“Zicht op Antwerpen vanaf Linkeroever. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue d'Anvers de la rive gauche. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 49 x 73 cmEstimate: € 120/200 -
#409
Een houten tafeltje in Régencestijl met tussenblad.
Petite table de style Régence à tablette d’entretoise.No longer availableDim. 42 x 60 cmEstimate: € 40/50