#576Indo-Bidjar
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#766
Twee handgeknoopte Pakistaanse bidkleden van wol.
#416
Twee antieke handgeknoopte Oosterse karpetjes. Slijtage.
#775
Twee kleine handgeknoopte wollen karpetjes.
#686Heriz
#566
Een machinaal geknoopt Belgisch wollen tapijt.
#436
Drie handgeknoopte wollen karpetjes, waarbij twee Nepalese en één Pakistaans.
#735
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#716
Een handgeknoopt Indisch wollen karpet.
#596
#696Kashan
#765
Een rechthoekig en een ovaal Chinees wollen tapijtje.
#720
Een handgeknoopte Perzisch wollen karpet.
#706
Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
#725Mori
Een handgeknoopt wollen Bochara-lopertje.
#406
Een handgeknoopt wollen karpet.
#526Louis de Poortere
Een mechanisch geknoopt wollen karpet met een decor van ruiters.
#516Mehravan
#586
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
#710Mori
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#646
#704Lalique, France
#476
#493
#425Vincenti
Een dubbele ketting met hanger bezet met half edelsteen.
#20
#31
Un vieil album art nouveau avec des cartes de souhaits et de fantaisie, la plupart estampillées et expédiées entre 1904 et 1940, certaines jusqu'en 1953. Plus de 150 pièces.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#291
“Arabisch meisje”. Een gepatineerd plaasteren beeld. Kleine beschadiging aan een vinger. Begin XXe eeuw.
Fille arabe . Une statue en plâtre patiné. Dommages mineurs à un doigt. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 120/200 -
#276
Canapé Louis XVI à deux places en noyer sculpté. Garnissage d’origine en soie.No longer availableDim. L. 129 cmEstimate: € 120/200 -
#656Sarouk Mahal
#221
Een opgezette vos.
Un renard empaillé.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 40/50 -
#72J. Van Rooien
L'homme à la fenêtre . Crayon sur papier. Signé et daté le 27/06/1916.No longer availableDim. 32 x 24 cmEstimate: € 60/100 -
#27Christofle
Un pot à moutarde avec une cuillère en métal argenté et cristal. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 12,5 cmEstimate: € 25/35