#121Een driedelig klokstel van verguld messing en Arita-porselein. Versieringen met guirlandes en Bacchushoofden, de pendule getooid met een gevleugelde leeuw. Met sleuteltje.
Garniture de cheminée en laiton doré et porcelaine d’Arita. Décor de guirlandes et de têtes de Bacchus. Pendule surmontée d’un lion ailé. Avec clé.No longer availableDim. h: 62 & 53 cmEstimate: € 140 / 220
#745Een klein balustervaasje van gecraqueleerd celadonporselein.
Un petit vase balustre en porcelaine Céladon craquelée.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 90 / 110 -
#487Een lot Aziatisch porselein, bestaande uit een recente en een XIXe eeuwse balustervaas van Cantonporselein en een eivormig Imari-vaasje op bronzen voet.
Lot de porcelaines asiatiques comprenant un vase balustre du XIXe siècle et un autre plus récent et un petit vase Imari ovoïde sur base en bronze.No longer availableDim. h: 23 - 47 cmEstimate: € 300 / 400 -
#183Emile Louis PicaultPeriod: 1833 - 1915“Pax et labor”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
”Pax et labor”. Une statue en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 440 / 500 -
#522Een Indisch wollen tapijt.
#356Een paar notenhouten armstoelen in regencestijl.
#435Een Turks wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt.
Tapis turque en laine à motif géométrique. Noué main.No longer availableDim. 150 x 120 cmEstimate: € 40 / 60