Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Franse viool. Opnieuw te besnaren. Gemerkt, gedateerd 1923 genummerd B473 binnenin en op de onderste zijrand.
H. Emile Blondelet

Een Franse viool. Opnieuw te besnaren. Gemerkt, gedateerd 1923 genummerd B473 binnenin en op de onderste zijrand.

Violon français. Cordes à remplacer. Marque, date 1923 et numéro B473 à l’intérieur et au côté.
Dim. l: 35,6 cm (rug)
SKU: 1312160017.
Category: Muziekinstrument.
Auction day: 13 December 2016 19:00
Catalogue #17
Estimate: € 400 / 500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #217

    “Een kinderbuste in oud-Romeinse stijl van wit marmer en verguld brons.

    Buste d’enfant de style romain en marbre blanc et bronze doré.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #239
    Herman Van den Berghe

    “Zeilboten op zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Voiliers par temps lourd”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 75 x 100 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #426

    Een canapé in Lodewijk XVI-stijl met gevlochten rug en zit.

    Canapé de style Louis XVI aux dossier et siège cannés.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #1027
    Stein

    Vier bierpullen van porselein met tinnen deksels. Eén met voorstelling van Kleintierzuchtverein, 50 in lauwerkrans op het deksel (H. 22 cm). Eén met een wapenschild in blauw en wit (H. 26 cm). Eén met “Badnerland, mein Heimland”. Gemerkt Rastal en genummerd 555 (H. 24 cm). Eén van melkglas met een wapenschild, gemerkt BMF (H. 18 cm).

    Chope(s) à bière allemande.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #1061

    Een lot van vijf deels gepolychromeerde klokjes, getooid met de Dom van Keulen. We voegen er een zesde met een ridder te paard aan toe.

    Lot de cinq pendules partiellement polychromes surmontées de la Cathédrale de Cologne. Nous ajoutons un sixième exemplaire avec un chevalier à cheval.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #933

    “Meisje op stoel”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar een werk van A. Moreau.

    “Fille sur une chaise”. Sculpture en bronze à patine brune d’après l’oeuvre d’Auguste Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 80 / 10à
  • #620

    Vier halssnoeren van verschillende half edelstenen, agaat, citrine, peridot en granaat zonder slot. We voegen er drie halssnoeren met slot aan toe.

    Quatre colliers de différentes pierres semi-précieuses, d’agate, de citrine, de péridot et de grenat. Sans fermoir. Nous ajoutons trois colliers avec fermoirs.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #251

    “Dame”. Een beeldje van bruin porselein. Onderaan gemerkt. Napels.

    “Dame”. Statuette en porcelaine brune. Marque sous la base. Naples.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #200

    Een 18 karaats wit en geel gouden art deco broche bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.

    Broche art déco en or jaune et blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,50 ct.
    No longer available
    Dim. 6,90 g
    Estimate: € 1500 / 1700
  • #557
    De Potter

    “Gezin”. Een aardewerken beeld met druipglazuur. Gesigneerd.

    “Famille”. Statuette en faïence à glaçure coulée. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 117 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #1016

    Een paar fauteuils à la reine van gesculpteerd eikenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk.

    Paire de fauteuils à la Reine en chêne sculpté de style Louis XV recouverts de tapisserie.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #778

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 240 x 163 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Antiekveiling van 13, 14 & 15 december

De veiling is volledig - 1145 loten online.

13 December 2016 19:00
14 December 2016 19:00
15 December 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 13 December 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More