Other lots in this auction
-
#411Een cachepot van meerkleurig aardewerk, versierd met een reliëf decor van vlinders en bladeren en de handvatten in de vorm van leeuwenkoppen.
Cache-pot en faïence polychrome décoré en relief de papillons et de feuilles. Anses en forme de têtes de lion.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 50 / 80 -
#788Kruik van steengoed met bruin glazuur. Raeren.
Cruche en grès à glaçure brune. Raeren.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#668Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 281 x 191 cmEstimate: € 100 / 120 -
#870SteinEen bierpul van vierkleurig steengoed. Deksel met tinnen klep en versierd met een “Brauerstern”. Versierd met drie drinkende personages in uitsparingen. Onderaan gemerkt: Villeroy & Boch Mettlach (1874-1909).
Chope(s) à bière allemande.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 30 / 40 -
#347Een wassen Madonna met kind onder stolp.
Vierge à l’Enfant en cire. Sous globe en verre.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#744Een lot van 13 diverse gravures uit de XIXde eeuw.
Lot de 13 différentes gravures du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#423Oude poppenwagen. Omstreeks 1950. Van het merk Storck.
Ancien chariot de poupée de la marque Storck. Vers 1950.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#505Een lot van 25 originele luxestalen parfum in cadeauverpakking waaronder Armani, Van Cleef & Arpels, Cacharel, Davidoff, Leonard, Joop, Benetton, Anne Klein, Sherrer, Versace en Boss.
Un lot de 25 échantillons de parfums de luxe en emballage cadeau dont Armani, Van Cleef & Arpels, Cacharel, Davidoff, Leonard, Joop, Benetton, Anne Klein, Scherrer, Versace, Boss. e.a.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#735EthiopieZeventien verschillende oorhangers van 10 ‰ zilver. Ter plaatse aangekocht in 1986.
Dix-sept différentes boucles d’oreilles en “argent” 10‰. Achetées sur place en 1986.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#490Colombia Galeria CanoTwee verschillende halssnoeren bezet met half edelstenen en hangers van 925 ‰ sterling zilver en 24 karaats gold plated, het zijn kopieën van juwelen die zich bevinden in het Goudmuseum van Bogota.
Deux différents colliers sertis de pierres semi-précieuses et aux pendentifs en argent sterling et doré 24 ct, ce sont des copies de bijoux du Musée de l’Or de Bogota.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#922Silk“Landschap met vee”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“Paysage au bétail” Huile sur panneau. Signé. XIXe siècle.No longer availableDim. 38 x 44 cmEstimate: € 100 / 120 -
#90Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en verschillende kleuren saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 8 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,45 ct et de différentes couleurs de saphirs ayant un poids total de ± 8 ct.No longer availableDim. 9,10 gEstimate: € 1800 / 2000

