Other lots in this auction
-
#484N. Van den Wyngaert
“Abstracte compositie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘96.
“Composition abstraite”. Technique mixte sur papier. Signé et daté ‘96.No longer availableDim. 60 x 48 cmEstimate: € 120/180 -
#442Frans Masereel
“Ere aan Verhaeren.” Houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat.
“Ere aan Verhaeren”. Gravure sur bois. Signée hors planche.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#411
Een cachepot van meerkleurig aardewerk, versierd met een reliëf decor van vlinders en bladeren en de handvatten in de vorm van leeuwenkoppen.
Cache-pot en faïence polychrome décoré en relief de papillons et de feuilles. Anses en forme de têtes de lion.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 50/80 -
#44
“Sint Joris”. Icoon. XIXde eeuw.
“Saint-Georges”. Icône du XIXe siècle.No longer availableDim. 26 x 22 cmEstimate: € 40/60 -
#436
Een mahoniehouten wandrekje bekleed met kleurrijke stof. Omstreeks 1900.
Etagère en acajou partiellement recouvert de tissu multicolore. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 4à/60 -
#753
Houten kolenbak met messingen handvat.
Bac à charbon en bois à anse en laiton.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#938Dresden
“Musicerende dame met papegaai” & “Lezende meisjes”. Twee groepen van meerkleurig porselein. Kleine beschadigingen aan de jurken. Onderaan gemerkt.
“Musicienne au perroquet” et “Filles lisant”. Deux groupes en porcelaine polychrome. Petits dégâts au jupes. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 13 & 17 cmEstimate: € 40/60 -
#1019
“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 200/240 -
#79Leon LommaertPeriod: 1904 - 1978
“Stilleven met rozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux roses”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 120/180 -
#700Ethiopie
Drie verschillende munten waarvan één “Maria Theresia” van zilver en één met ketting van koord en zilver 10 ‰.
Trois différentes pièces de monnaie, dont une “Marie-Thérèse” en argent et une en “argent” 10‰ suspendue à une corde.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#932
Twee gravures en een oorkonde met medaille m.b.t. de Napoleontische tijd. Landelle naar Swebach. “Joachim Murat” (21 x 11 cm). P.M. Alix naar Appiani. “Le Général Buonaparte” (38 x 29 cm). “Médaille de Sainte-Hélène instituée par S.M. Napoléon III, met oorkonde genummerd 24891 ingelijst in Empirestijl (39,5 x 40 cm).
Deux gravures et un certificat avec médaille concernant la période napoléonienne: Landelle d’après Swebach. “Joachim Murat” (21 x 11 cm). P.M. Alix d’après Appiani. “Le Général Buonaparte” (38 x 29). “Médaille de Sainte-Hélène instituée par S.M. Napoléon III avec certificat numéro 24891 dans un cadre de style Empire (39,5 x 40 cm).No longer availableEstimate: € 40/60 -
#181Gustave Van Vaerenbergh
“Het gevonden nestje”. Een groep van terracotta op houten voetstuk. Gesigneerd.
“Le nid trouvé”. Groupe en terre cuite sur base en bois. Signé.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 320/400