#589Gilberte Thomas“Siamese katten”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Vlekjes.
#181“Jachtluipaarden”. Een gepatineerd bronzen groep.
#460GabbehEen handgeknoopt Iraans wollen karpet.
#225Een 14 K geelgouden ring bezet met saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en een maansteen van +- 3 ct. Maat 57.
Une bague en or jaune 14 kt sertie de saphirs d'un poids combiné de +- 0,30 ct. et d'une pierre de lune de +- 3 ct. Taille 57.No longer availableDim. 4?83 gEstimate: € 380 / 450 -
#407Een lot, bestaande uit een fruithouten kistje met inlegwerk, een houten doosje met vier kleiner doosjes met landschapsdecors en een wortelhouten sigarettendoosje met ingelegd decor (beschadiging).
Un lot composé d'une boîte à fruits en bois avec incrustation, d'une boîte en bois avec quatre petites boîtes à décors de paysages et d'une boîte à cigarettes en ronce de bois avec décor incrusté (endommagé).No longer availableEstimate: € 70 / 100 -
#481Een balustervaas van meerkleurig Canton porselein.
Sainte Hélène et Saint Konstantin. Un pendentif en argent avec icône. 85 zolotnik. Marqué G.S. 1908-1917.No longer availableEstimate: € 60 / 100