Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Friese staartklok inclusief gewicht. Een kleine barst in het glas onderaan.
Een Friese staartklok inclusief gewicht. Een kleine barst in het glas onderaan.

Een Friese staartklok inclusief gewicht. Een kleine barst in het glas onderaan.

Une horloge à queue frisonne avec poids. Une petite fissure dans le verre en bas.
Dim. l: 127 cm
SKU: 2709220265.
Category: Klok.
Auction day: 27 September 2022 19:00
Catalogue #265
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #187

    Een driedelig gekleurd glazen klokstel met messingen voet en monturen.

    Une garnture de cheminée en verre coloré trois pièces avec base et montures en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 46 & 39 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #315

    Een fraai versierde Zaanse klok. Compleet met gewichten.

    Une horloge dite Zaanse klok joliment décorée. Complet avec poids.
    No longer available
    Dim. H:70cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #537

    Een zamakken schouwpendule in barokke stijl, versierd met gegraveerde arduinen plaquettes en bovenaan getooid met twee dobbelende soldaten.

    Pendule de cheminée en régule de style baroque, ornée de plaques gravées en pierre bleue et surmontée de deux soldats jouant aux dés.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #517

    Een verguld zamakken pendule, bovenaan getooid met twee figuren. Kleine beschadiging onderaan. Op houten voetstuk.

    Une pendule de cheminée en alliage de zinc doré, surmontée de deux personnages. Petits dégâts en bas. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #301
    Jaeger - leCoutre

    Een bureauklokje versierd met vergulde maanvissen in plexi.

    Une pendule de bureau à décor de scalaires dorés en plexi.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #168

    Een cartelklok, bezet met schildpad en versierd met vuurverguld bronzen versieringen, zoals hermenhoofden, een arend, acanthusbladeren en een dansende putto. De gedreven en vergulde wijzerplaat met geëmailleerde romeinse cijfers. Op console. XIXe eeuw.

    Une pendule de cartel, sertie d'écaille de tortue et ornée de décorations en bronze doré au feu, telles que des têtes d'hermes, un aigle, des feuilles d'acanthe et un putto dansant. Le cadran gaufré et doré à chiffres romains émaillés. Sur console. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 57 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #591

    Een verguld zamakken pendule, getooid met een man. Onder glazen stolp (gebarsten).

    Une pendule de cheminée en régule doré, ornée d'un homme. Sous cloche (fêlée).
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #275

    Een houten regulateur, versierd met sober inlegwerk.

    Un régulateur en bois, décoré d'une marqueterie sobre.
    No longer available
    Dim. H:93cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #684

    Een smalle eikenhouten staande klok, versierd met uitgestoken rozetten. Het werk met geëmailleerde wijzerplaat. XVIIIe eeuw.

    Une horloge grand-père étroite en chêne, décorée de rosaces sculptées. Travail avec cadran en émail. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. H:212cm
    Estimate: € 60 / 100

Other lots in this auction

  • #658

    Een art nouveau vaas van koper en messing met oren in de vorm van pauwen.

    Vase Art Nouveau en cuivre et laiton à anses en forme de paons.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #445

    Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.

    Un tapis pakistanais en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 250 x 170 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #362

    “Chinees tafereel.” Acryl op board.

    "Scène chinoise". Acrylique sur carton.
    No longer available
    Dim. 32 x 47 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #354

    “Abstract blauw.” Gemengde techniek.

    "Bleu abstrait." Technique mixte.
    No longer available
    Dim. 29 x 41 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #376

    Een grijsgepatineerde houten kerkstoel met hoge rug en rieten zit.

    Chaise d'église en bois patiné gris avec un dossier haut et une assise en osier.
    No longer available
    Dim. H:116cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #78

    Een gebeeldhouwd eikenhouten Christushoofd.

    Une tête de Christ en chêne sculpté.
    No longer available
    Dim. 50 x 32 x 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #112
    Period: 19e eeuw

    “Dorpszicht”. Olieverf op paneel. Met atelierstempel.

    "Vue de village". Peinture à l'huile sur panneau. Avec cachet d'atelier.
    No longer available
    Dim. 17 cm x 24 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #576

    Een klasseermeubeltje met roldeurtje.

    Un meuble de classement avec un volet coulissant.
    No longer available
    Dim. 123 x 40 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #323
    Ellfenbein, Bavaria

    Een reeks van zes mokkakopjes en schoteltjes van meerkleurig en verguld porselein. Op messingen dienblaadje. Gemerkt. We voegen er een porseleinen suikerpot aan toe.

    Ensemble de six tasses à moka et soucoupes en porcelaine multicolore et dorée. Sur plateau en laiton. Marqué. On y ajoute un sucrier en porcelaine.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #14

    Horlogehouder van koper met fotokader, gedragen op geiten, op albasten voet.

    Porte-montre en cuivre avec cadre photo, porté sur des chèvres, sur pied en albâtre.
    No longer available
    Dim. h 6,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #433

    Een balustervaas van Chinees porselein met een famille jaune decor met personages in uitsparingen. Onderaan gemerkt “Qianlong Nian Zhi”. Met houten sokkeltje.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor famille jaune de personnages découpés. Marqué en bas "Qianlong Nian Zhi". Avec socle en bois.
    No longer available
    Dim. H. 35,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #296

    Twee verschillende eikenhouten zeteltjes, bekleed met groen kunstleder.

    Deux sièges en chêne différents, recouverts de cuir artificiel vert.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 September 2022

Veiling van 700 loten. Tentoonstelling Vrijdag 23 & Zaterdag 24 September van 10.00u tot 17.00u.

27 September 2022 19:00
28 September 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More