#187Een driedelig gekleurd glazen klokstel met messingen voet en monturen.
#315Een fraai versierde Zaanse klok. Compleet met gewichten.
#537Een zamakken schouwpendule in barokke stijl, versierd met gegraveerde arduinen plaquettes en bovenaan getooid met twee dobbelende soldaten.
#517Een verguld zamakken pendule, bovenaan getooid met twee figuren. Kleine beschadiging onderaan. Op houten voetstuk.
#301Jaeger - leCoutreEen bureauklokje versierd met vergulde maanvissen in plexi.
#591Een verguld zamakken pendule, getooid met een man. Onder glazen stolp (gebarsten).
#275Een houten regulateur, versierd met sober inlegwerk.
#684Een smalle eikenhouten staande klok, versierd met uitgestoken rozetten. Het werk met geëmailleerde wijzerplaat. XVIIIe eeuw.
Une horloge grand-père étroite en chêne, décorée de rosaces sculptées. Travail avec cadran en émail. XVIIIème siècle.No longer availableDim. H:212cmEstimate: € 60 / 100
#658Een art nouveau vaas van koper en messing met oren in de vorm van pauwen.
#445Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.
#362“Chinees tafereel.” Acryl op board.
#354“Abstract blauw.” Gemengde techniek.
#376Een grijsgepatineerde houten kerkstoel met hoge rug en rieten zit.
#78Een gebeeldhouwd eikenhouten Christushoofd.
#112Period: 19e eeuw“Dorpszicht”. Olieverf op paneel. Met atelierstempel.
#576Een klasseermeubeltje met roldeurtje.
#323Ellfenbein, BavariaEen reeks van zes mokkakopjes en schoteltjes van meerkleurig en verguld porselein. Op messingen dienblaadje. Gemerkt. We voegen er een porseleinen suikerpot aan toe.
#14Horlogehouder van koper met fotokader, gedragen op geiten, op albasten voet.
Porte-montre en cuivre avec cadre photo, porté sur des chèvres, sur pied en albâtre.No longer availableDim. h 6,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#433Een balustervaas van Chinees porselein met een famille jaune decor met personages in uitsparingen. Onderaan gemerkt “Qianlong Nian Zhi”. Met houten sokkeltje.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor famille jaune de personnages découpés. Marqué en bas "Qianlong Nian Zhi". Avec socle en bois.No longer availableDim. H. 35,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#296Twee verschillende eikenhouten zeteltjes, bekleed met groen kunstleder.
Deux sièges en chêne différents, recouverts de cuir artificiel vert.No longer availableEstimate: € 40 / 50