Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Friese staartklok inclusief gewicht. Een kleine barst in het glas onderaan.
Een Friese staartklok inclusief gewicht. Een kleine barst in het glas onderaan.

Een Friese staartklok inclusief gewicht. Een kleine barst in het glas onderaan.

Une horloge à queue frisonne avec poids. Une petite fissure dans le verre en bas.
Dim. l: 127 cm
SKU: 2709220265.
Category: Klok.
Auction day: 27 September 2022 19:00
Catalogue #265
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #537

    Een zamakken schouwpendule in barokke stijl, versierd met gegraveerde arduinen plaquettes en bovenaan getooid met twee dobbelende soldaten.

    Pendule de cheminée en régule de style baroque, ornée de plaques gravées en pierre bleue et surmontée de deux soldats jouant aux dés.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #315

    Een fraai versierde Zaanse klok. Compleet met gewichten.

    Une horloge dite Zaanse klok joliment décorée. Complet avec poids.
    No longer available
    Dim. H:70cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #275

    Een houten regulateur, versierd met sober inlegwerk.

    Un régulateur en bois, décoré d'une marqueterie sobre.
    No longer available
    Dim. H:93cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #301
    Jaeger - leCoutre

    Een bureauklokje versierd met vergulde maanvissen in plexi.

    Une pendule de bureau à décor de scalaires dorés en plexi.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #517

    Een verguld zamakken pendule, bovenaan getooid met twee figuren. Kleine beschadiging onderaan. Op houten voetstuk.

    Une pendule de cheminée en alliage de zinc doré, surmontée de deux personnages. Petits dégâts en bas. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #684

    Een smalle eikenhouten staande klok, versierd met uitgestoken rozetten. Het werk met geëmailleerde wijzerplaat. XVIIIe eeuw.

    Une horloge grand-père étroite en chêne, décorée de rosaces sculptées. Travail avec cadran en émail. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. H:212cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #187

    Een driedelig gekleurd glazen klokstel met messingen voet en monturen.

    Une garnture de cheminée en verre coloré trois pièces avec base et montures en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 46 & 39 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #591

    Een verguld zamakken pendule, getooid met een man. Onder glazen stolp (gebarsten).

    Une pendule de cheminée en régule doré, ornée d'un homme. Sous cloche (fêlée).
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #168

    Een cartelklok, bezet met schildpad en versierd met vuurverguld bronzen versieringen, zoals hermenhoofden, een arend, acanthusbladeren en een dansende putto. De gedreven en vergulde wijzerplaat met geëmailleerde romeinse cijfers. Op console. XIXe eeuw.

    Une pendule de cartel, sertie d'écaille de tortue et ornée de décorations en bronze doré au feu, telles que des têtes d'hermes, un aigle, des feuilles d'acanthe et un putto dansant. Le cadran gaufré et doré à chiffres romains émaillés. Sur console. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 57 cm
    Estimate: € 300 / 500

Other lots in this auction

  • #528

    Een verguld Thais Boeddhistisch hoofddeksel met glazen kraaltjes en spiegeltjes.

    Un casque bouddhiste thaïlandais doré avec des perles de verre et des miroirs.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #554

    Commode met drie laden van gefineerd hout in transitionele stijl. Marmeren blad. Begin XXste eeuw (blad gebroken).

    Commode à trois tiroirs en bois plaqué de style transition. Tablette en marbre. Début du XXe siècle. (marbre cassé).
    No longer available
    Dim. 80 x 77 x 38 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #425

    “Vreugdeviering.” Metalen profiel.

    "Célébration de la joie." Profilé métallique.
    No longer available
    Dim. h 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #630

    Een kom en een schenkkan van Duits steengoed met blauw geglazuurd reliëfdecor. De kom met enkele scheurtjes in het glazuur.

    Bol et pichet en grès allemand à décor en relief émaillé bleu. Le bol avec quelques fissures dans la glaçure.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm Ø: 37 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #32

    Een lot ingelijste tegels van mangaan paars aardewerk bestaande uit: één vierdelig tegeltableau, twee paar ingelijste tegels en twee apart ingelijste tegels. Een tegel gerestaureerd.

    Lot de carreaux encadrés de faïence violet manganèse composé de: un tableau de carreaux en quatre parties, deux paires de carreaux encadrés et deux carreaux encadrés séparément. Un carreau restauré.
    No longer available
    Dim. 27 x 27 cm, 27 x 13 cm & 13 x 13 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #627

    Een Zuid-Amerikaanse bajonet in lederen schede. Artilleria nacional.

    Une baïonnette sud-américaine dans un étui en cuir. Artilleria nacional.
    No longer available
    Dim. L:56cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #183

    Een gietijzeren haardplaat met allegorische voorstelling op de oogst. XVIIIe eeuw.

    PlaTaqueque de cheminée en fonte avec une représentation allégorique de la moisson. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. 52x52cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #536

    Een gebeeldhouwde en gepolychromeerde houten staande lamp met voorstellingen in vroegchristelijke stijl.

    Lampadaire en bois sculpté et polychrome à décor de style paléochrétien.
    No longer available
    Dim. h: 175 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #584
    Jan De Bruin

    “In een vreemd bed”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd op 55 exemplaren buiten de plaat.

    "Dans un lit étrange". Une lithographie. Signée et numérotée sur 55 exemplaires hors planche.
    No longer available
    Dim. 50x35cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #590
    Kahla Konitz

    Een wildservies bestaande uit 12 borden, een schaal en een sauskom.

    Un service à gibier composé de 12 assiettes, un bol et une saucière.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #440
    Delvaux, Bruxelles

    Een grote zwart lederen portefeuille.

    Un grand portefeuille en cuir noir.
    No longer available
    Estimate: € 500 / 550
  • #230

    Een 18 K witgouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,02 ct. en onyx.

    Un pendentif en or blanc 18 kt serti de diamants d'un poids combiné de +- 1,02 ct et d'onyx.
    No longer available
    Dim. 7,30 g
    Estimate: € 1300 / 1500
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 September 2022

Veiling van 700 loten. Tentoonstelling Vrijdag 23 & Zaterdag 24 September van 10.00u tot 17.00u.

27 September 2022 19:00
28 September 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More