Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Friese staartklok met handbeschilderde wijzerplaat.

Een Friese staartklok met handbeschilderde wijzerplaat.

Une pendule à queue frisonne à cadran peint à la main.
Dim. l: 120 cm
SKU: 2506190286.
Auction day: 25 June 2019 19:00
Catalogue #286
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #39
    Emile Muyens

    “Condition humaine”. Een ets. Gesigneerd, genummerd 7/125 en gedateerd 1973 buiten de plaat.

    ”Condition humaine”. Une eau-forte. Signée et numérotée 7/125 et datée 1973 hors planche.
    No longer available
    Dim. 35,5 x 29, cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #154

    “Prospect von Gand”. Twee zichten op Gent. Ingekleurde XVIIIe eeuwse gravures.

    ”Prospect von Gand”. Deux vues de Gand. Deux gravures en couleurs du XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. 32 x 42 cm
    Estimate: € 240 / 260
  • #108
    Ivora, Gouda

    Een vaas van meerkleurig plateel. Decor Mat. 23. Onderaan gemerkt. Gaaf.

    Un vase en faïence polychrome. décor Mat. 23. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #290

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,49 ct. en een amethist van ± 7,24 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,49 ct et d’une améthyste de ± 7,24 ct.
    No longer available
    Estimate: € 1900 / 2000
  • #136

    Een eikenhouten ééndeursgarderobe.

    Une garde-robe en chêne à une porte.
    No longer available
    Dim. 203 x 74 x 57 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #889

    Een kleine kroonluchter van koper en lichtblauw porselein. Met zes lichtarmen.

    Un petit lustre en cuivre et porcelaine bleu pâle. A six bras.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #777

    Een designlamp van plexiglas in de vorm van paarden.

    Une lampe en plexi en forme de chevaux.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #499

    “Vrouwenportret” Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 29-7-69.

    ”Portrait de femme”. Huile sur panneau. Signé et daté 29-7-69.
    No longer available
    Dim. 79 x 59 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #139
    Bernard De Pooter

    “Begijnhof te Lier.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1951.

    ”Béguinage à Lier”. Huile sur toile. Signée. Datée 1951.
    No longer available
    Dim. 71 x 55 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #460

    Een 18 karaats geel gouden naamarmband.

    Un bracelet à nom en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 7,76 g
    Estimate: € 160 / 200
  • #862

    Een lot blauw glaswerk met vergulde decors, bestaande uit een drageoir, twee verschillende vazen op voet en een hoge vaas.

    Un lot de verre bleu et doré, comprenant un drageoir, deux vases sur pied différents et un vase haut.
    No longer available
    Dim. h: 16 - 36 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #14

    Twee informatieborden van de provinciale bestrijding der tuberculose.

    Deux feuillets d’information concernant la tuberculose.
    No longer available
    Dim. 71 x 56 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling 25 & 26 Juni 2019

De veiling is volledig - 910 loten online. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

25 June 2019 19:00
26 June 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 June 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More