#116
#243
Een glazen kistje met zilveren monturen. Vermoedelijk Italiaans.
#328
Een paar allegorische voorstellingen in groen en wit biscuit. Stijl Wedgewood.
#124Johnny SchuddenboomPeriod: 1908 - 1994
“Sloepen op de oever”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Chaloupes sur la rive”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 54 x 77 cmEstimate: € 80/100 -
#185
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 4,55 gEstimate: € 500/600 -
#612
Een Chinese piëdestal van gesculpteerd hardhout en met een roze marmeren blad.
#74R. Van Hoeck
“Stilleven met fruit en kruik”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fruits et cruche”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100/160 -
#336
Een paar gebeeldhouwde bergères in Régencestijl.
Une paire de bergères sculptées, style Régence.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 80/100 -
#149Massard
“Schepen in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Navires au port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 52 x 77 cmEstimate: € 120/200 -
#268
Een Art-Deco beeld van een boogschutter.
#51
Een houten schemerlamp in de vorm van een siervaas.
#246
Een bollantaarn met vier lichtpunten.
Une lanterne boule à quatre points lumineux.No longer availableEstimate: € 420/460