#688
Een Vlaamse kroon van messing met acht lichtarmen.
#64
“Portret”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd. Achteraan etiket ‘Tentoonstelling K.A.B. (5 - 16/04/’52).
Portrait . Huile sur panneau. Signé illisible. Etiquette au dos Exposition K.A.B. (05-16 / 04 / 52).No longer availableDim. 23 x 17 cmEstimate: € 35 / 50 -
#199
#134L. Voets
“Boerenerf”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
#49Charles Joseph Van LanduytPeriod: 1854 - 1934
Arbres arrachés à l'orée du village . Huile sur toile. A rafraîchir.No longer availableDim. 39 x 46 cmEstimate: € 100 / 150 -
#648
“Gezin”. Een kunststoffen beeldje. gemonogrammeerd ‘RVH’.
#627
#181Alexendre, Belgium
#774Liebig.
Een chromo-album.
Un album aux chromos.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#213
#184
Een grote butlerspiegel in goudgepatineerde houten lijst.
#1
“Cocker et pup”, “Cacatoès” et “Caniche”. Trois statuettes en faïence polychrome anglaise dont les deux premiers en Royal Doulton et le dernier de Beswick (queue du caniche recollée).No longer availableDim. h: 5 - 21 cmEstimate: € 30 / 50