#41Een opaalglazen vaas met handgeschilderd bloemendecor.
#694MuranoEen vaas van meerkleurig Italiaans glaspasta.
#31Een vaas van Booms glas met vergulde lijnen rondom.
#487Een hoofd van meerkleurig Muranoglas in de geest van Picasso.
#333LeonardoEen vaas van paars glas met witte binnenkant. Duits werk.
#323Twee paarse glazen designschalen, waarbij één Italiaanse en één Franse.
#645Een halluchtertje met glazen kap in art decostijl.
#391Een bol vaasje van meerkleurig glas. Gesigneerd.
Un vase sphérique en verre multicolore. Signé.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 50
#315Een 18 K geelgouden ketting met hanger. Qu’hier, Que demain.
#580Een bronzen meisjeshoofd in profiel op een beige marmeren sokkel.
#649Gustaaf-Christiaan De BruynePeriod: 1914-1981“Kerststal”. Potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 25 december 1942.
#306Een vintage plantenstaander van zwartgelakt metaal, messing en met groen marmeren blad. Met ringen en op bokkenpootjes.
#402Pierre Leterme“Het zwanenmeer”. Litho. Gesigneerd, gedateerd 1973 en genummerd 7/85 buiten de plaat.
Swan Lake . Lithographie. Signée, datée de 1973 et numérotée 7/85 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 46 x 66 cmEstimate: € 40 / 50 -
#408Een zittende Thaise Boeddha met sporen van verguldsel.
#2René Huchet“Le Croisic in Bretagne”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#168Een zwartmarmeren schouwpendule met twee bijpassende cassolettes, versierd met groen marmeren details. Zonder sleutel.
#423Een zittende Quan Yin van gesculpteerd jade.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de 0,38 ct.No longer availableDim. 2,08 gEstimate: € 500 / 550