Other lots by Val Saint Lambert
#307Val Saint LambertEen vaas van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.
#73Val Saint LambertEen bolvormige blauw en witte glaspasta vaas.
Vase sphérique en pâte de verre bleue et blanche.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 80 / 120
#55Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een parel.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'une perle.No longer availableDim. 2,30 gEstimate: € 100 / 150 -
#659Een XIXe eeuwse officierstschako van de Belgische artillerie. Zonder pluimen.
#774Een ovale tafel van mahoniehoutfineer met vier tapse poten. XIXe eeuw.
#486Een metalen walvis op staander. (Enige verfschade).
Baleine en métal sur piétement en fer forgé. Usures.No longer availableDim. l: 141 cmEstimate: € 200 / 250 -
#577Een zittende Boeddha van verguld brons.
#535Een 18 karaats geel gouden cachetring met initialen.
Une bague cachet en or jaune 18 carats avec des initiales.No longer availableDim. 7,05 gEstimate: € 220 / 300 -
#788Een verlengbare ovale notenhouten tafel met gerainureerde poten.
#233Must de CartierEen zijden foulard in originele doos.
#284Een zuil van composiet. Met een porseleinen schemerlamp.
Carafe et cinq verres (trois modèles différents) en cristal taillé en différentes couleurs.No longer availableDim. h: 19 & 43 cmEstimate: € 60 / 80