Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een fruitschaal (Ø 25 cm) en een asbak (Ø 16 cm) van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.
Val Saint Lambert

Een fruitschaal (Ø 25 cm) en een asbak (Ø 16 cm) van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.

Coupe à fruits (Ø 25 cm) et cendrier (Ø 16 cm) en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Marque sous les bases.
SKU: 2909200347.
Auction day: 29 September 2020 19:00
Catalogue #347
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Val Saint Lambert

  • #307
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.

    Vase en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 29 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #73
    Val Saint Lambert

    Een bolvormige blauw en witte glaspasta vaas.

    Vase sphérique en pâte de verre bleue et blanche.
    No longer available
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #55

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een parel.

    Une bague en or jaune 18 carats sertie d'une perle.
    No longer available
    Dim. 2,30 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #659

    Een XIXe eeuwse officierstschako van de Belgische artillerie. Zonder pluimen.

    Shako d’officier de l’artillerie belge du XIXe siècle. Sans plumes.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #774

    Een ovale tafel van mahoniehoutfineer met vier tapse poten. XIXe eeuw.

    Table ovale en placage d’acajou sur quatre pieds fuseaux. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 126 x 108 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #486

    Een metalen walvis op staander. (Enige verfschade).

    Baleine en métal sur piétement en fer forgé. Usures.
    No longer available
    Dim. l: 141 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #577

    Een zittende Boeddha van verguld brons.

    Bouddha assis en bronze doré.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #535

    Een 18 karaats geel gouden cachetring met initialen.

    Une bague cachet en or jaune 18 carats avec des initiales.
    No longer available
    Dim. 7,05 g
    Estimate: € 220 / 300
  • #359

    Glasservies van kleurloos geslepen kristal, model Val St-Lambert, zonder merken.

    Service à verres en cristal taillé incolore, modèle Val Saint-Lambert mais sans marque.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #788

    Een verlengbare ovale notenhouten tafel met gerainureerde poten.

    Table ovale en noyer aux allonges et sur pieds rainurés.
    No longer available
    Dim. 114 x 94 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #509
    Karol Adler
    Period: °1936

    “Dame op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Femme sur la plage”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 55 x 38 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #233
    Must de Cartier

    Een zijden foulard in originele doos.

    Foulard en soie dans la boîte d’origine.
    No longer available
    Dim. 84 x 86 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #284

    Een zuil van composiet. Met een porseleinen schemerlamp.

    Colonne en composite. Avec un pied de lampe en porcelaine.
    No longer available
    Dim. H. 109 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #259
    Val St. Lambert

    Een karaf en vijf glazen (3 verschillende modellen) van geslepen kristal in verschillende kleuren.

    Carafe et cinq verres (trois modèles différents) en cristal taillé en différentes couleurs.
    No longer available
    Dim. h: 19 & 43 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 September 2020

Tentoonstelling van 11.00 tot 18.00 op zaterdag 26 & zondag 27 september.
Veiling is volledig - 835 loten in veiling. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar.

29 September 2020 19:00
30 September 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 September 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More