#781
Een lot van zes borden van Imariporselein, waarbij twee paar en twee enkele.
#465
Een lot van vier verschillende antieke sleutels.
#156
Een eikenhouten commode met drie grote en twee kleine laden.
#724
“Personages”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Personnages”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 70 x 72 cmEstimate: € 40 / 50 -
#616
Een paar Chinese dekselvazen met blauw floraal motief.
#666
#730
Een 18 karaats tweekleurige gouden schakelarmband.
#89Charles Melikoff
“Gitane”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Paneel gebarsten.
”Gitane”. Huile sur panneau. Panneau fissuré.No longer availableDim. 40 x 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#690
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0No longer availableDim. 5,60 gEstimate: € 1300 / 1400 -
#427Val St. Lambert
Een kristallen lampvoet, groen gekleurd in de massa. Gemerkt.
#308Fidelio, Napoli
Een mandoline, afgewerkt met schildpad.
#178
Paire de girandoles en bronze à huit lumières sur deux niveaux, ornés de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 300 / 320