Similar lots by type
-
#506
Een salontafel met twee glazen bladen in vier metalen poten.
Table de salon à 2 tablettes en verre sur quatre pieds en métal.No longer availableDim. 44 x 80 x 80 cmEstimate: € 40/50 -
#205
Een bijzettafeltje van zwartgelakt hout met één lade, versierd met marquetterie in de stijl van Boulle.
Guéridon en bois laqué noir à un tiroir, décoré d'une marqueterie de style Boulle.No longer availableDim. 79 x 43 x 60 cmEstimate: € 120/140 -
#196
Een eikenhouten klapsecretaire met een lade onder het blad.
Un secrétaire pliant en chêne avec un tiroir sous la tablette.No longer availableDim. 100 x 82 x 52 cmEstimate: € 120/180 -
#687
Een grote rechthoekige salontafel.
Une grande table basse rectangulaire.No longer availableDim. 100 x 160 cmEstimate: € 35/45 -
#166
Een Engels bureau met gevacheteerd blad en drie laden in de gordel.
Un bureau anglais avec dessus en vachette et trois tiroirs en ceinture.No longer availableDim. 140 x 80 cmEstimate: € 100/120 -
#505
Een balkvormige salontafel van glas en messing op wieltjes.
Table basse en forme de poutre en verre et laiton sur roulettes.No longer availableDim. 49 x 123 x 60 cmEstimate: € 40/60 -
#146
Een grote eikenhouten tweedeurs garderobe.
Une grande armoire à deux portes en chêne.No longer availableDim. 246x202x75cmEstimate: € 150/250 -
#682
Een goudgepatineerd metalen salontafel met spiegelblad.
Table basse en métal patiné or avec plateau miroir.No longer availableDim. 36 x 75 x 40 cmEstimate: € 45/60 -
#530
Een Chinees hardhouten bijzettafeltje.
Une table d'appoint en bois dur chinois.No longer availableDim. 52 x 44 x 44 cmEstimate: € 60/80 -
#585
Een verlengbare ovale tafel met gerainureerde tapse poten. Zonder verlengblad.
Une table ovale extensible avec des pieds fuselés. Sans rallonge.No longer availableDim. 133 x 106 cmEstimate: € 60/100 -
#235
Een rond gefineerd notenhouten kaarttafeltje met openklapbaar blad, bekleed met vilt en op tapse poten.
Table à jeux ronde en placage de noyer à plateau rabattable, recouverte de feutre et reposant sur des pieds fuselés.No longer availableDim. Ø: 83 cmEstimate: € 40/5 -
#689Brown & Beres Designs Inc.
Een licht gepatineerd houten salontafel met leeuwenpoten en -kopjes.
Une table basse en bois légèrement patiné avec des pattes de lion et des tasses.No longer availableDim. 44 x 106 x 106 cmEstimate: € 40/60 -
#466
“Medal”. Een zwartlederen relax met drie standen.
"Médaille". Un relax en cuir noir à trois positions.No longer availableDim. H:116cmEstimate: € 80/120 -
#539
Een oude grammofoonspeler met oude platen. Zwengel en naald ontbreken.
Un vieux joueur de phonographe avec de vieux disques. La manivelle et l'aiguille manquent.No longer availableDim. 105 x 60 x 53 cmEstimate: € 60/80 -
#215
Een verlengbare mahoniehouten D-endtafel op twee poten.
Table D-end extensible en acajou sur deux pieds.No longer availableDim. 258x215x76cm (max)Estimate: € 70/100 -
#540
Een Chinees hardhouten bijzettafeltje met entretoise.
Une table d'appoint en bois dur chinois avec entretoise.No longer availableDim. 46 x 46 x 51 cmEstimate: € 60/100 -
#695
Twee stoelen van chroom en beukenhout met gecanneerde zit en rug. Italiaans werk.
Deux chaises en chrome et bois de hêtre avec assise et dossier inclinés. Travail italien.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#176
Engelse eikenhouten koffer, het front versierd met briefpaneel. XIXe eeuw.
Coffre en chêne anglais, la façade décorée d'un panneau en pli de parchemin. XIXème siècle.No longer availableDim. 72 x 146 x 55 cmEstimate: € 120/160 -
#126
Een eikenhouten wandbureau, versierd met Lodewijk XV-motieven. Drie laden in de gordel met bronzen trekkers en het blad met parketwerk.
Bureau mural en chêne, décoré de motifs Louis XV. Trois tiroirs en ceinture avec tirettes en bronze et le dessus en parquet.No longer availableDim. 160 x 60 cmEstimate: € 100/150 -
#690Brown & Beres Designs Inc.
Een licht gepatineerd houten bijzettafel met leeuwenpoten en -kopjes.
Une table d'appoint en bois légèrement patiné avec des pattes de lion et des tasses.No longer availableDim. 60 x 68 x 58 cmEstimate: € 40/60 -
#346
Een sobere grenenhouten bidstoel.
Une chaise de prière sobre en pin.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 25/35 -
#544
Een mahoniehouten tafel met gecontourneerd blad.
Une table en acajou avec un plateau profilé.No longer availableDim. 123 x 90 cmEstimate: € 120/140 -
#555
Een fauteuil en een armstoel in Régencestijl.
Un fauteuil et un fauteuil de style Régence.No longer availableEstimate: € 50/75 -
#679
Een paar eikenhouten armstoelen met lederen bekleding (letsel aan het leder).
Paire de fauteuils en chêne recouverts de cuir (usures au cuir).No longer availableDim. H:105 cmEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#450Louis Vuitton
Een zwarte tas in epi-leder, model ‘Noctambule’. Datacode VI1919.
Un sac noir en épi-cuir, modèle 'Noctambule'. Code de données VI1919.No longer availableEstimate: € 700/750 -
#361Kern
Tafelklok met perpetuümmechanisme met bloemdecoratie onder stolp met porseleinen figuren als gewichten.
Horloge de table à mouvement perpétuel à décor de fleurs sous une cloche avec des personnages en porcelaine comme poids.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 80/100 -
#395
Een gefineerd boekenmeubeltje met twee roldeurtjes, een uitschuifbaar en gevacheteerd schrijfblaadje en een opklapbare boekenlegger.
Une bibliothèque en bois de placage avec deux portes roulantes, un écritoire extensible et recouvert de vachette et un marque-page pliant.No longer availableDim. 75 x 55 x 27 cmEstimate: € 80/100 -
#91Robert Van de VeldePeriod: 1895-1978
“Moeder met kinderen”. Een gepatineerd plaasteren beeld. Gesigneerd en genummerd 2/5.
"Mère avec des enfants". Une statue en plâtre patiné. Signée et numérotée 2/5.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 100/120 -
#668
Een houten reisscribaan met lederen schrijfblad.
Un scriban de voyage en bois avec une surface d'écriture en cuir.No longer availableDim. 23 x 35 x 15 cmEstimate: € 80/100 -
#185
Een condimentset van zilver, met mosterdpot, zout-en pepervat. Duitse keuren.
Un service à condiments en argent, avec pot à moutarde, salière et poivrière. Poinçons allemandes.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 150/200 -
#597
Twee grote biscuit beelden van een herder en herderin met lammetje.
Deux grandes statues en biscuit d'un berger et d'une bergère avec un agneau.No longer availableDim. h: 67 en 72 cmEstimate: € 100/160 -
#299Rik SlabbinckPeriod: 1914 - 1991
“Polderlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage des polders". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 27 x 41 bcmEstimate: € 300/500 -
#600Val Saint-Lambert
Zes geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelken.
Six verres à vin en cristal taillé avec calices colorés.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 100/120 -
#44Urbain GerloPeriod: 1897 - 1986
“Knotwilgen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Saules en pot". Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 15 x 19 cmEstimate: € 40/50 -
#184M.L. Peters
“Ingang van het Begijnhof van Brugge”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Entrée du Béguinage de Bruges". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 80/120 -
#481
Een modern ijzeren kunstwerk. Achteraan gemonogrammeerd.
Une œuvre d'art moderne en fer. Monogrammée au dos.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 100/150