Other lots in this auction
-
#236Een dekenkoffer met fraai uitgestoken panelen en stijlen.
Un étui à couverture avec des panneaux et des styles magnifiquement sculptés.No longer availableDim. 65 x 106 x 49 cmEstimate: € 200 / 240 -
#446Een vintage salontafel met vier roterende bladen op chromen voet en met gefumeerd glazen blad. Jaren ‘70.
Une table basse vintage avec quatre plateaux tournants sur une base chromée et avec un plateau en verre fumé. Années 1970.No longer availableDim. 130 x 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#103“Mignon. (Meisje met mandoline)” Beeld in gepatineerd brons. 19de eeuw, apocrief signatuur ‘Bouret’.
“Mignon. (Fille à la mandoline)” Sculpture en bronze patiné. XIXe siècle, signature apocryphe 'Bouret'.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 220 / 260 -
#335Een paar 18 K wit en geelgouden hartvormige oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en forme de cœur en or blanc et jaune 18 K serties de diamants d'un poids combiné de +- 0,10 ct.No longer availableDim. 3,80 gEstimate: € 300 / 350 -
#17Een suikerstrooier van Frans aardewerk met een meerkleurig bloemendecor. Moustiers, XVIIIe eeuw. Onderaan gemerkt.
Un sucrier en poterie française à décor floral multicolore. Moustiers, XVIIIe siècle. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 80 / 120 -
#568“Moeder met kind aan de borst”. Een plaasteren beeld. Gesigneerd.
Mère avec enfant au sein. Une statue en plâtre. Signée.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#71Een paar verguld bronzen (?) decoratieve schelpen op houten sokkels.
Une paire de coquilles décoratives en bronze doré (?) sur socles en bois.No longer availableDim. h: 20,5 cmEstimate: € 140 / 160 -
#496Een Chinees bureau met drie laden in de gordel. Onderaan voetensteun als entretoise.
Un bureau chinois avec trois tiroirs en ceinture. Repose-pieds d’entretoise.No longer availableDim. 84 X 115 X 59,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#287Een reeks van zes metalen miniatuur harnassen. Ed. Franklin Mint.
Un ensemble de six armures métalliques miniatures. Ed. Franklin Mint.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 120 / 160 -
#451Een Chinees porseleinen tegel met een blauw op wit bloemendecor.
Un carreau de porcelaine de Chine avec un motif floral bleu sur blanc.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 200 / 220 -
#545Een gefineerde violontafel in Lodewijk XV-stijl met twee bijpassende gecanneerde stoeltjes en versierd met rocailles.
Une table violon de style Louis XV en placage avec deux chaises cannelées assorties et décorée de rocailles.No longer availableDim. 111 x 64 cmEstimate: € 120 / 200 -
#418Een paar antieke vaasjes van Chinees porselein met een famille verte decor van vogels op een bloeiende tak. Gemerkt achteraan. Beide gerestaureerd aan de rand.
Paire de vases antiques en porcelaine de Chine à décor d'oiseaux de la famille verte sur une branche fleurie. Marqué au dos. Tous deux restaurés sur le bord.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 80 / 100

