Other lots in this auction
-
#607
Een lot van twaalf miniatuur Chinees porseleinen vaasjes. In hangkastje.
Lot de douze vases miniatures en porcelaine de Chine. Dans un placard à suspendre.No longer availableDim. H:3-5cmEstimate: € 40 / 60 -
#506
Een salontafel met twee glazen bladen in vier metalen poten.
Table de salon à 2 tablettes en verre sur quatre pieds en métal.No longer availableDim. 44 x 80 x 80 cmEstimate: € 40 / 50 -
#315
Een fraai versierde Zaanse klok. Compleet met gewichten.
Une horloge dite Zaanse klok joliment décorée. Complet avec poids.No longer availableDim. H:70cmEstimate: € 60 / 100 -
#217
Een antieke politiesabel in schede. Folson, Bruxelles. Omstreeks 1900.
Un ancien sabre de police dans son fourreau. Folson, Bruxelles. Ca 1900.No longer availableDim. l: 96 cmEstimate: € 120 / 160 -
#227
Een Pruisisch sabel in schede. Omstreeks 1880.
Un sabre prussien en fourreau. Vers 1880.No longer availableDim. l: 102 cmEstimate: € 140 / 160 -
#300
Een 18 K witgouden halve alliance bezet met diamanten in markies geslepen en baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,42 ct.
Une demi-alliance américaine en or blanc 18 kt sertie de diamants taille marquis et de baguettes d'un poids combiné de +- 0,42 ct.No longer availableDim. 5,32 gEstimate: € 550 / 650 -
#616
Twee verschillende notenhouten armstoelen in Régencestijl, bekleed met resp. groen en rood fluweel.
Deux fauteuils en noyer de style Régence différents, recouverts de resp. velours vert et rouge.No longer availableDim. h: 85 & 100 cmEstimate: € 40 / 50 -
#430
Een Chinees juwelenkastje, versierd met jade plaquettes en met messingen beslag. Met slotje.
Une boîte à bijoux chinoise, décorée de plaques de jade et de garnitures en laiton. Avec serrure.No longer availableDim. 24 x 17 x 13 cmEstimate: € 120 / 140 -
#632Fons VerstrekenPeriod: 1929-2011
“Gehurkte 2”. Gravure. Gesigneerd en Artiestenproef buiten de plaat.
« Accroupi 2 ». Gravure. Signée et Epreuve d'artiste hors planche.No longer availableDim. 24 x 25 cmEstimate: € 50 / 70 -
#294Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962
“Tafereel voor de kerk”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd 1935 binnen de plaat.
"Scène devant l'église". Une gravure. Signée et datée 1935 à l'intérieur de la planche.No longer availableDim. 38,5 x 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#630
Een kom en een schenkkan van Duits steengoed met blauw geglazuurd reliëfdecor. De kom met enkele scheurtjes in het glazuur.
Bol et pichet en grès allemand à décor en relief émaillé bleu. Le bol avec quelques fissures dans la glaçure.No longer availableDim. h: 28 cm Ø: 37 cmEstimate: € 40 / 50 -
#74
Twee miniatuur portretjes. Een van de kadertjes in twee gebroken.
Deux portraits miniatures. L'un des cadres s'est cassé en deux.No longer availableDim. Ø 8 - 10 cmEstimate: € 150 / 200