Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gebeeldhouwd eikenhouten armstoel in Louis XIII-stijl.

Een gebeeldhouwd eikenhouten armstoel in Louis XIII-stijl.

Fauteuil en chêne sculpté de style Louis XIII.
Dim. 113 x 66 cm
SKU: 2906210492.
Category: Meubel.
Auction day: 30 June 2021 19:00
Catalogue #492
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #496

    Een deels zwartgelakte commode in Lodewijk XVI-stijl met drie laden en op tapse poten.

    Commode de style Louis XVI en partie laquée noire à trois tiroirs et pieds fuselés.
    No longer available
    Dim. b: 130 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #524

    Een eikenhouten bruidskast met twee gemoulureerde deuren. Schade boven- en onderaan. XIXe eeuw.

    Armoire de mariée en chêne à deux portes moulurées. Dessus et bas endommagés. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 207 x 152 x 56 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #559

    Een moderne salontafel met metalen frame en twee glazen bladen.

    Une table basse moderne avec structure en métal et deux plateaux en verre.
    No longer available
    Dim. 85 x 85 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #219

    Een mahoniehouten secretaire met zes kleine laden en kleine laatjes achter het klapblad. Diverse beschadigingen.

    Un bureau en acajou avec six petits tiroirs et de petits tiroirs derrière le dessus rabattable. Divers dégâts.
    No longer available
    Dim. 110 x 120 x 55 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #499

    Een gietijzeren tuinvaas.

    Vasque en fonte.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #510
    Annibale Colombo

    Een paar notenhouten kuipfauteuils met cannage. Gemerkt en serienummers 19728 & 19729.

    Une paire de sièges baquets avec cannage en noyer. Marqués et numéros de série 19728 & 19729.
    No longer available
    Dim. h: 74 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #56

    Een sober mahoniehouten tafeltje met tapse poten en met een lade in de gordel.

    Une table sobre en acajou avec des pieds fuselés et un tiroir en ceinture.
    No longer available
    Dim. 96 x 58 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #557

    Een paar zwartgelakt houten stoeltjes met gecanneerde zit.

    Une paire de chaises en bois laqué noir avec assise inclinée.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #179

    Een bureau in Lodewijk XV-stijl met witte glanslak, verchroomde monturen en een kalfslederen blad.

    Bureau de style Louis XV en laque brillante, montures chromées, tablette en vachette.
    No longer available
    Dim. 82 x 140 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #504

    Een verlengbare mahoniehouten tafel met vier stoelen in Directoirestijl. Met drie verlengbladen.

    Une table extensible en acajou avec quatre chaises de style exécutif. Avec trois rallonges.
    No longer available
    Dim. 75 x 290 x 125 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #544

    Een eikenhouten klapsecretaire met drie laden en met uitgestoken versieringen.

    Un secrétaire pliant en chêne à trois tiroirs et décorations décorées.
    No longer available
    Dim. b: 85 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #199

    Een groot dubbelzijdig bureau plat met zes laden in de gordel.

    Un grand bureau double face plat avec six tiroirs dans la ceinture.
    No longer available
    Dim. 76 x 180 x 95 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #159

    Een eikenhouten tweedeursgarderobe in régencestijl met gemoulureerde deuren met uitgestoken versieringen.

    Une armoire à deux portes de style Renaissance en chêne avec des portes moulurées avec des décorations sculptées.
    No longer available
    Dim. 214 x 177 x 64 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #182

    Een eikenhouten vierdeurskast in Franse stijl met uitgestoken paneeldeuren, geflankeerd door zuiltjes met dorische kapitelen en met twee laden in de gordel. Gemerkt. Lichte beschadiging aan het fineer van het blad van de basis achteraan.

    Armoire à quatre portes de style français en chêne avec portes à panneaux saillants, flanquée de colonnes à chapiteaux doriques et avec deux tiroirs dans la ceinture. Marquée. Léger dommage au placage du haut de la base de derrière.
    No longer available
    Dim. 200 x 110 x 50 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #554

    Een eikenhouten gatelegtafel.

    Table gateleg en chêne.
    No longer available
    Dim. 146 x 104 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #196

    Een gefineerde ééndeursvitrine in Lodewijk XVI-stijl met een ovale schildering in de deur en het geheel versierd met verguld beslag. Slijtage aan de schildering.

    Vitrine de style Louis XVI plaquée à une porte avec une peinture ovale dans la porte et le tout décoré de garnitures dorées. Usure du tableau.
    No longer available
    Dim. 175 x 91 x 41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #552

    Een sobere eikenhouten tweedeurskast. Omstreeks 1900.

    Une armoire sobre à deux portes en chêne. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. 113 x 114 x 38 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #509

    Twee gietijzeren tuintafeltjes in barokke stijl.

    Une table en acajou avec un plateau profilé.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm Ø: 36 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #209

    Een antiek laag eikenhouten bureau met drie laden in de gordel. Omstreeks 1900.

    Un ancien bureau bas en chêne avec trois tiroirs à la ceinture. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. 194 x 74 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #539

    Een smeedijzeren tuinset, bestaande uit een rond tafeltje met twee vouwstoeltjes. 90 cm.

    Un salon de jardin en fer forgé, composé d'une table ronde avec deux chaises pliantes. 90 cm.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm Ø 78 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #549

    Een fauteuil à la reine in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk.

    Fauteuil de style Louis XV, tapissé de broderies.
    No longer available
    Dim. h: 92 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #166

    Een gefineerde commode met vier laden en met roze marmeren blad.

    Commode plaquée à quatre tiroirs et dessus en marbre rose.
    No longer available
    Dim. 98 x 105 x 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #548

    Een driedelig mahoniehouten salongarnituur met gecanneerde zit, bestaande uit een zitbank en twee stoelen. Eén zit beschadigd.

    Un ensemble de salon en acajou trois pièces avec siège canné, composé d'un canapé et de deux chaises. L'un est endommagé.
    No longer available
    Dim. 90 x 125 cm h: 95 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #514

    Een gefineerde mahoniehouten bilbiotheek met onderaan leggers en laden achter drie paneeldeuren en bovenaan drie gevitreerde deuren.

    Une bibliothèque en acajou plaqué avec des étagères en bas et des tiroirs derrière trois portes à panneaux et trois portes grillagées en haut.
    No longer available
    Dim. 210 x 183 x 60 cm
    Estimate: € 300 / 400

Other lots in this auction

  • #156

    Een rijkelijk eikenhouten tweedeursgarderobe, rijkelijk versierd met gesculpteerde druiven- en bloemenranken. Gedateerd 1891.

    Une riche armoire à deux portes en chêne, richement décorée de vignes sculptées et de fleurs de vigne. Datée 1891.
    No longer available
    Dim. 205 x 134 x 60 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #92

    “Bloemstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Fleur nature morte. Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #311

    Twee verschillende glazen vazen, waarbij één gesatineerde met groen decor en handvatten en één langerekte witte met groene versiering in de voet. De tweede met randslijtage in de hals.

    Deux vases en verre différents, un avec finition satinée avec décor et anses verts et un blanc allongé avec décor vert dans le pied. Le second avec usure des bords dans le col.
    No longer available
    Dim. h: 16 & 34 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #227

    “Broer en zus”. Een bronzen beeld naar een werk van Moreau.

    Frère et soeur. Une statue en bronze d'après une oeuvre de Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 46,5 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #127

    Een tantalus van eik, metaal en met drie karaffen van kristal. Gemerkt “The Tantalus”.

    Un tantale en chêne, en métal et avec trois carafes en cristal. Marqué Le Tantale.
    No longer available
    Dim. 25 x 33 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #436
    Colt - Special Combat

    Een CO2 luchtdrukpistool. Model ‘Classic’ (M1911). In originele doos. Kaliber 4.5mm metalen balletjes.

    Un pistolet à air comprimé CO2. Modèle 'Classic' (M1911). Dans sa boîte d'origine. Billes métalliques de calibre 4,5 mm.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #402

    “Abstracte compositie”. Draagt een handtekening.

    Composition abstraite. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 49 x 35 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #501

    Een Chinees ivoren schaakspel, gebeeldhouwd en gegraveerd naar Qianlong voorbeeld, maar daterend uit het midden van de XXe eeuw. De zestien donkere stukken traditioneel gekleurd met thee, de zestien andere natuurlijk. Een koning meet 16 cm, een pion is 6,5 cm. De pionnen zijn gezeten op diverse dieren. het geheel wordt gepresenteerd in een zwartgelakte houten doos, ingelegd met gegraveerd parelmoer, dat de speelvelden vormt. Met Cites-attest.

    Un jeu d'échecs chinois en ivoire, sculpté et gravé d'après l'exemple de Qianlong, mais datant du milieu du 20e siècle. Les seize pièces sombres traditionnellement colorées au thé, les seize autres naturelles. Un roi mesure 16 cm , un pion fait 6,5 cm. Les pions sont assis sur divers animaux. Le tout est présenté dans un coffret en bois laqué noir, incrusté de nacre gravée, qui forme les terrains de jeu. Avec certificat Cites.
    No longer available
    Dim. 60 x 30,5 x 16 cm (gesloten doos)
    Estimate: € 3500 / 5000
  • #584

    Spiegel van gebeeldhouwd hout in rococostijl. Letsels.

    Miroir à cadre en bois sculpté de style rococo. Dégâts.
    No longer available
    Dim. 196 x 75 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #29
    Angelo Vadala
    Period: °1940

    “Vrouwengezicht” & “Landschap”. Twee olieverfschilderijtjes op doek. Het tweede gesigneerd en gedateerd ‘80.

    Visage de femme & Paysage. Deux peintures à l'huile sur toile. La seconde signée et datée '80.
    No longer available
    Dim. 18,5 x 14 & 18 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #229

    Een porseleinen jardinière op piëdestal met putti in hoogreliëf op een roze gemarmerde achtergrond en met vergulde strikken. Vermoedelijk Italiaans.

    Une jardinière en porcelaine à piédestal avec des putti en haut relief sur fond marbré rose et avec des nœuds dorés. Vraisemblablement italien.
    No longer available
    Dim. h: 77 + 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #653
    Lladro

    “Danseresjes”. Drie beeldjes van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt.

    Danseurs. Trois figurines en porcelaine espagnole multicolore. Marquées en bas.
    No longer available
    Dim. h: 15 - 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 juni 2021

Kijkdagen: vrijdag 25 en zaterdag 26 juni van 10 tot 17 uur ENKEL OP AFSPRAAK.   
Opnieuw binnenbrengen voor de veiling van augustus kan ENKEL OP AFSPRAAK van 2 tot en met 6 augustus.

29 June 2021 19:00
30 June 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 June 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More