Other lots in this auction
-
#37
Twee verschillende grote vazen van geglazuurd Belgisch/ Duits aardewerk, versierd met bloemen in hoogreliëf. Meerdere beschadigingen.
Deux grands vases différents en faïence belge/allemande émaillée, décorés de fleurs en haut relief. Dégâts.No longer availableDim. h: 42 & 48 cmEstimate: € 35 / 45 -
#574Jules KeppensPeriod: 1910 - 1992
“De Leie in de Winter”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.
« La Lys en Hiver ». Huile sur toile. Signée en bas à droite.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#618
Een antieke glazen drageoir met handgeschilderde meerkleurige en vergulde versieringen. Decor hier en daar verdwenen. Omstreeks 1900.
Un drageoir en verre ancien avec des décorations multicolores et dorées peintes à la main. Décor disparu ici et là. Vers 1900.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 30 / 50 -
#612Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vase à fleurs". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#414
“Ballerina”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Ballerine". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 45 / 55 -
#47Ernest Rancoulet
“Voix célestes”. Een beeld van gepatineerd zamak. Gesigneerd.
"Voix célestes". Une statue de zamak patiné. Signée.No longer availableDim. h:Estimate: € 200 / 240 -
#209J. Bollen
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onder.
"Nature morte". Huile sur toile. Signée en bas à droite.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#441
Een celadon kleurige vaas van chinees porselein.
Vase en porcelaine de Chine couleur céladon.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 160 / 180 -
#27
Een gegoten kleurloos glazen ijsemmer met verguld montuur en leeuwenkoppen met ringen.
Un seau à glace en verre clair moulé avec des montures dorées et des têtes de lion avec des anneaux.No longer availableDim. 22cmEstimate: € 40 / 60 -
#146
Een grote eikenhouten tweedeurs garderobe.
Une grande armoire à deux portes en chêne.No longer availableDim. 246x202x75cmEstimate: € 150 / 250 -
#603
Houten vrouwenbeeld. Babuyu, Congo. Op natuurstenen voetstuk gemonteerd.
Statue en bois d'une femme. Babuyu, Congo. Montée sur un socle en pierre naturelle.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#470
Een gefineerd mahoniehouten kofferbank in Louis-Philippestijl.
Bac-coffre en placage d'acajou de style Louis-Philippe.No longer availableDim. 124 x 119 cmEstimate: € 80 / 100