Similar lots by type
-
#549
Een fauteuil à la reine in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk.
Fauteuil de style Louis XV, tapissé de broderies.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 100/120 -
#544
Een eikenhouten klapsecretaire met drie laden en met uitgestoken versieringen.
Un secrétaire pliant en chêne à trois tiroirs et décorations décorées.No longer availableDim. b: 85 cmEstimate: € 150/200 -
#166
Een gefineerde commode met vier laden en met roze marmeren blad.
Commode plaquée à quatre tiroirs et dessus en marbre rose.No longer availableDim. 98 x 105 x 45 cmEstimate: € 80/120 -
#56
Een sober mahoniehouten tafeltje met tapse poten en met een lade in de gordel.
Une table sobre en acajou avec des pieds fuselés et un tiroir en ceinture.No longer availableDim. 96 x 58 cmEstimate: € 60/80 -
#179
Een bureau in Lodewijk XV-stijl met witte glanslak, verchroomde monturen en een kalfslederen blad.
Bureau de style Louis XV en laque brillante, montures chromées, tablette en vachette.No longer availableDim. 82 x 140 cmEstimate: € 400/600 -
#548
Een driedelig mahoniehouten salongarnituur met gecanneerde zit, bestaande uit een zitbank en twee stoelen. Eén zit beschadigd.
Un ensemble de salon en acajou trois pièces avec siège canné, composé d'un canapé et de deux chaises. L'un est endommagé.No longer availableDim. 90 x 125 cm h: 95 cmEstimate: € 200/240 -
#552
Een sobere eikenhouten tweedeurskast. Omstreeks 1900.
Une armoire sobre à deux portes en chêne. Vers 1900.No longer availableDim. 113 x 114 x 38 cmEstimate: € 50/70 -
#209
Een antiek laag eikenhouten bureau met drie laden in de gordel. Omstreeks 1900.
Un ancien bureau bas en chêne avec trois tiroirs à la ceinture. Vers 1900.No longer availableDim. 194 x 74 cmEstimate: € 120/180 -
#510Annibale Colombo
Een paar notenhouten kuipfauteuils met cannage. Gemerkt en serienummers 19728 & 19729.
Une paire de sièges baquets avec cannage en noyer. Marqués et numéros de série 19728 & 19729.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 200/300 -
#554
Een eikenhouten gatelegtafel.
Table gateleg en chêne.No longer availableDim. 146 x 104 cmEstimate: € 100/150 -
#499
Een gietijzeren tuinvaas.
Vasque en fonte.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 160/180 -
#509
Twee gietijzeren tuintafeltjes in barokke stijl.
Une table en acajou avec un plateau profilé.No longer availableDim. h: 70 cm Ø: 36 cmEstimate: € 120/140 -
#159
Een eikenhouten tweedeursgarderobe in régencestijl met gemoulureerde deuren met uitgestoken versieringen.
Une armoire à deux portes de style Renaissance en chêne avec des portes moulurées avec des décorations sculptées.No longer availableDim. 214 x 177 x 64 cmEstimate: € 200/300 -
#524
Een eikenhouten bruidskast met twee gemoulureerde deuren. Schade boven- en onderaan. XIXe eeuw.
Armoire de mariée en chêne à deux portes moulurées. Dessus et bas endommagés. XIXème siècle.No longer availableDim. 207 x 152 x 56 cmEstimate: € 120/200 -
#557
Een paar zwartgelakt houten stoeltjes met gecanneerde zit.
Une paire de chaises en bois laqué noir avec assise inclinée.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#504
Een verlengbare mahoniehouten tafel met vier stoelen in Directoirestijl. Met drie verlengbladen.
Une table extensible en acajou avec quatre chaises de style exécutif. Avec trois rallonges.No longer availableDim. 75 x 290 x 125 cmEstimate: € 400/600 -
#559
Een moderne salontafel met metalen frame en twee glazen bladen.
Une table basse moderne avec structure en métal et deux plateaux en verre.No longer availableDim. 85 x 85 cmEstimate: € 80/100 -
#199
Een groot dubbelzijdig bureau plat met zes laden in de gordel.
Un grand bureau double face plat avec six tiroirs dans la ceinture.No longer availableDim. 76 x 180 x 95 cmEstimate: € 200/300 -
#182
Een eikenhouten vierdeurskast in Franse stijl met uitgestoken paneeldeuren, geflankeerd door zuiltjes met dorische kapitelen en met twee laden in de gordel. Gemerkt. Lichte beschadiging aan het fineer van het blad van de basis achteraan.
Armoire à quatre portes de style français en chêne avec portes à panneaux saillants, flanquée de colonnes à chapiteaux doriques et avec deux tiroirs dans la ceinture. Marquée. Léger dommage au placage du haut de la base de derrière.No longer availableDim. 200 x 110 x 50 cmEstimate: € 200/260 -
#196
Een gefineerde ééndeursvitrine in Lodewijk XVI-stijl met een ovale schildering in de deur en het geheel versierd met verguld beslag. Slijtage aan de schildering.
Vitrine de style Louis XVI plaquée à une porte avec une peinture ovale dans la porte et le tout décoré de garnitures dorées. Usure du tableau.No longer availableDim. 175 x 91 x 41 cmEstimate: € 80/120 -
#219
Een mahoniehouten secretaire met zes kleine laden en kleine laatjes achter het klapblad. Diverse beschadigingen.
Un bureau en acajou avec six petits tiroirs et de petits tiroirs derrière le dessus rabattable. Divers dégâts.No longer availableDim. 110 x 120 x 55 cmEstimate: € 100/150 -
#514
Een gefineerde mahoniehouten bilbiotheek met onderaan leggers en laden achter drie paneeldeuren en bovenaan drie gevitreerde deuren.
Une bibliothèque en acajou plaqué avec des étagères en bas et des tiroirs derrière trois portes à panneaux et trois portes grillagées en haut.No longer availableDim. 210 x 183 x 60 cmEstimate: € 300/400 -
#539
Een smeedijzeren tuinset, bestaande uit een rond tafeltje met twee vouwstoeltjes. 90 cm.
Un salon de jardin en fer forgé, composé d'une table ronde avec deux chaises pliantes. 90 cm.No longer availableDim. h: 75 cm Ø 78 cmEstimate: € 100/150 -
#496
Een deels zwartgelakte commode in Lodewijk XVI-stijl met drie laden en op tapse poten.
Commode de style Louis XVI en partie laquée noire à trois tiroirs et pieds fuselés.No longer availableDim. b: 130 cmEstimate: € 200/220
Other lots in this auction
-
#653Lladro
“Danseresjes”. Drie beeldjes van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt.
Danseurs. Trois figurines en porcelaine espagnole multicolore. Marquées en bas.No longer availableDim. h: 15 - 20 cmEstimate: € 60/80 -
#399
Een lot kristal en glas waaronder een ijsemmer van glas 23,5 cm, een verzilverd metalen shaker en twee 2 glazen, 2 champagne glazen 19,5 cm en 2 wijnglazen van Ritzenhoff en 6 wijnglazen van Waterford Crystal 20,5 cm.Een kommetje van Orreford een klokje en een klein souvenier glas.
Un lot de cristal et de verre dont un seau à glace de 23,5 cm, un shaker en métal argenté et deux 2 verres, 2 verres à champagne de 19,5 cm et 2 verres à vin de Ritzenhoff et 6 verres à vin de Waterford Crystal 20,5 cm. Un bol d'Orreford, une horloge et un petit verre souvenir.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#13
Een verstelbare houten hoedenvorm.
Une forme de chapeau en bois ajustable.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40/60 -
#404
“Composities in de geest van Mondrian”. Olieverf op doek.
Des compositions dans l'esprit de Mondrian. Huile sur toile.No longer availableDim. 30 x 30 cmEstimate: € 50/80 -
#650
Een kersenhouten wandmeubeltje in twee niveaus en met spijltjes.
Un élément mural en merisier à deux niveaux et à lattes.No longer availableDim. 82 x 66 x 35 cmEstimate: € 60/100 -
#526
Een handgeknoopt Oosters kleedje van wol met een koppel in het decor.
Un tapis oriental en laine noué à la main avec un couple dans le décor.No longer availableDim. 141 x 96 cmEstimate: € 80/100 -
#478
Een sierschotel van Aritaporselein met een blauw op wit landschapsdecor met vergulde en gekleurde details. Met blindmerk onderaan. Tijdperk Taisho.
Un plat décoratif en porcelaine Arita avec un paysage bleu sur blanc avec des détails dorés et colorés. Avec une marque aveugle en bas. Ère Taisho.No longer availableDim. Ø: 36,5 cmEstimate: € 30/35 -
#494
Een Napoleontisch vuursteenmusket. Barst in de kolf.
Un fusil à silex napoléonien. Fissure dans la crosse.No longer availableDim. l: 142 cmEstimate: € 180/240 -
#472
Een ronde, obconische houten zuil, deels zwartgebeitst.
Une colonne ronde en bois obconique, partiellement teintée en noir.No longer availableDim. H. 100 cmEstimate: € 280/400 -
#249
Een rechthoekige wandspiegel in verguld houten lijst.
Un miroir mural rectangulaire dans un cadre en bois doré.No longer availableDim. 134 x 74 cmEstimate: € 120/200 -
#518
“Wijze met draak en kinderen. Een grote groep van meerkleurig Chinees porselein.
Sage avec dragon et enfants. Un grand groupe de porcelaine chinoise multicolore.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 80/100 -
#546
Een dameshoofd van meerkleurig Muranoglas in de geest van Picasso.
Tête de femme en verre polychrome de Murano dans l’esprit de Picasso.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 160/180