Similar lots by type
-
#642
Een beeld van een musicerende godheid op een zwaan van gebeeldhouwd hardhout. Zuid-Oost-Azië.
Une statue en bois exotique dur représentant un dieu musicien sur un cygne. Asie du Sud.No longer availableDim. h: 105 cmEstimate: € 80/100 -
#427
Een lot van vier verschillende houten doosjes.
Un lot de quatre petites boîtes en bois.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#367
Een paar rijkelijk uitgewerkte kaders van gebeeldhouwd hout in barokke stijl.
Une paire de cadres richement travaillés en bois sculpté en style baroque.No longer availableDim. 51 x 26 cmEstimate: € 160/200 -
#538
Een Chinese doos van zwartgelakt hout met een verguld decor met paleisscènes. Binnenin vijf dekseldoosjes en twaalf rechthoekige schaaltjes, evenals een groot aantal ivoren speelchips in zes maten. Zonder sleuteltje.
Boîte chinoise en bois laqué noir et doré à décor de palais. L’intérieur à cinq boîtes couvertes et douze plats rectangulaires, ainsi qu’une grande quantité de fiches en ivoire (six tailles différentes). Sans clé.No longer availableDim. 31 x 36 cmEstimate: € 150/250 -
#609
Een ménagere van wortelnootfineer met twee deurtjes, versierd met inlegwerk en op pootjes. Binnenin een zeer uitgebreid bestek van verzilverd metaal met Lodewijk XV-motieven. Compleet voor 12 personen en met serveerbestekken.
Une ménagère en bois de ronce à deux portes, décorée d’incrustations et sur pieds. Contient un service de couverts pour douze personnes, avec couverts de service inclus, le tout en métal argenté et aux motifs Louis XV.No longer availableDim. 96 x 58 cmEstimate: € 300/500 -
#751
Een paar gebeeldhouwde wandlichten met telkens twee lichtpunten.
Une paire de lampes murales à deux points lumineux.No longer availableDim. l: 47 cmEstimate: € 60/80 -
#792
Een tafeltje met twee klapbladen, twee laden onder het blad en op getorste poten.
Une table à deux tablettes rabattables, deux tiroirs en dessous de la tablette et sur pieds torsadés.No longer availableDim. 75 x 52 cmEstimate: € 50/70 -
#458
“Zittende vrouwenfiguur”. Een etnisch beeldje van gepolychromeerd hout. West-Afrika.
“Femme assise”. Sculpture ethnique en bois polychromé. Afrique Occidentale.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 50/70 -
#743
Een groot Afrikaans masker van deels gepolychromeerd hout.
Un grand masque en bois africain partiellement en bois polychrome.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 120/180 -
#486
Vierkante salontafel met latwerk en glazen blad. Japans werk, omstreeks 1900.
Une table de salon carré avec une tablette en verre et bois en lattis. Travail japonaise, vers 1900.No longer availableDim. 32 x 82 x 82 cmEstimate: € 80/120 -
#428
Twee Japanse maskertjes van gelakt hout.
Deux masques japonais en bois laqué.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60/80 -
#111
Een kistje, versierd met fijn inlegwerk van hout, ivoor en messing. Binnenin twee grote en een smalle flacon en een dekseldoosje van kleurloos glas. (twee met schilfers).
Petit coffre en bois finement incrusté d’ivoire, de laiton et de bois rares. Intérieur à deux grands carafons et d’un flacon étroit et à une boîte couverte en verre incolore. Deux éclats.No longer availableDim. b: 31 cmEstimate: € 180/220 -
#800
Een eikenhouten boekenrek.
Une étagère en chêne.No longer availableDim. 120 x 150 x 30 cmEstimate: € 200/260 -
#187
“Madonna met kind”. Een beeld van gebeeldhouwd hout. Handen manco. Tijdperk barok.
“Vierge à l’Enfant”. Sculpture en bois. Mains manquent. Epoque baroque.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 400/600 -
#706
Een gesculpteerd houten krukje in de vorm van twee buffelkoppen. Afrikaans werk.
Une cruche en bois sculpté en forme de deux têtes de buffles. Travail africain.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 100/120 -
#700
Een houten tweedeursvitrine.
Une vitrine à deux portes vitrées.No longer availableDim. 158 x 105 x 53 cmEstimate: € 120/200 -
Ennoby
Een groot Afrikaans masker van deels gepolychromeerd hout.
”Le pont”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 120/180 -
#193
Een gebeeldhouwd kastanjehouten beeld van een kerkleider. Provence, begin XVIIe eeuw. Handen ontbreken.
Sculpture en châtaigner sculpté représentant un chef d’église. Provence, début du XVIIe siècle. Mains manquent.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 400/600 -
#763
Een kruisbeeld van zwartgepatineerd hout met een witgepatineerde metalen corpus. Op los voetstuk.
Un crucifix en bois noir patiné et corpus en métal patiné blanc. Sur pied détaché.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 50/60 -
#173
Een paar wandkandelaars van witgepatineerd hout met telkens drie lichtpunten in barokke stijl.
Une paire de candélabres muraux en bois patine blanche à trois points lumineux, style baroque.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 220/240 -
#151
“Heilige Johannes”. Gebeeldhouwd hout. Linkerarm afgebroken en rechterhand manco.
“Saint-Jean”. Sculpture en bois. Bras gauche manque ainsi que la main droite.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 180/240 -
#584
Een zittende mediterende Boeddha van gepolychromeerd hout.
Un Bouddha méditant assis en bois polychrome.No longer availableDim. h: 74 x 35 cmEstimate: € 400/500 -
#845
Een gecanneleerde piëdestal van zwartgelakt hout.
Un piédestal en bois laqué noir.No longer availableDim. h: 113 cmEstimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#47Staffordshire
Een paar aardewerken honden met bronsverf. Perfecte staat.
Paire de chiens en faïence bronzés. Parfait état.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 60/80 -
#446
Een eikenhouten barmeubel met bovenaan een openklapbaar blad en een neerklapbaar gebeeldhouwd front. Onderaan twee paneeldeurtjes en op leeuwenpoten.
Un meuble de bar avec au dessus une tablette abattante et le front abattable. En dessous deux portes panneaux, pieds griffes.No longer availableDim. 133 x 93 x 53 cmEstimate: € 40/60 -
#524
“Bloemenvaas”. Olieverf op board. Draagt een handtekening: “Bando”.
”Vase à fleurs”. Huile sur carton. Porte la signature: “Bando”.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 120/160 -
#727
Een lot bestaande uit een handvat voor een wandelstok (Japan, omstreeks 1900), een concentrische bol (China, eerste helft XXste eeuw), een beeldje van een visser, een Bodhisatva, een bloemstukje en enkele andere voorwerpen van bewerkt en gebeeldhouwd ivoor.
Lot comprenant un pommeau de canne (Japon, vers 1900), une balle concentrique (Chine, première moitié du XXe siècle), une statuette d’un pêcheur, un Bodhisatva, un bouquet de fleurs et quelques autres objets en ivoire sculpté et travaillé.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#92
“Begijnhof te Lier met Sint-Margaretastraat”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd P.C. 1930.
“Béguinage de Lierre et rue Sainte-Marguerite”. Huile sur panneau. Monogrammé P.C. 1930.No longer availableDim. 45 x 36 cmEstimate: € 80/120 -
#596
Een grote verlengbare tafel van eikenhout in Henri II-stijl.
Grande table à allonges en chêne. Style Henri II.No longer availableDim. 154 x 131 cmEstimate: € 300/400 -
#100Dores
Een platina dameshorloge bezet met zes diamantjes oude slijp.
Une montre pour dames en platine sertie de six diamants ancienne taille.No longer availableDim. 14 gEstimate: € 300/400 -
#764Hansi
“Dorpstaferelen van de Eerst Wereldoorlog.” Ingekleurde prenten. Gedateerd 1917.
”Scènes villageoises de la Première Guerre Mondiale”. Images en couleurs.No longer availableDim. 31 x 20,5 cm x 2Estimate: € 60/100 -
#315
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljant van ± 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un brillant de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 7,30 gEstimate: € 250/350 -
#349
“Cours du Rhin”. Een oude ingekleurde kaart. Maillart et Soeur. Bruxelles, 1795.
”Cours du Rhin”.Une carte ancienne mise en couleurs. Maillart et soeur. Bruxelles.No longer availableDim. 42,5 x 33,5cmEstimate: € 75/100 -
#370
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en saffier baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct et de saphirs baguettes ayant un poids total de ± 2 ct.No longer availableDim. 5,07 gEstimate: € 800/1000 -
#716
Een bergère van witgepatineerd hout met bekleding van olijfgroen fluweel.
Une bergère en bois blanc patiné, revêtement en velours vert olive.No longer availableDim. H. 80 cmEstimate: € 60/100