#214Een lot zilver waaronder een mandje, een pollepel en een sauslepel, alledrie met Nederlandse keuren en nog 2 sigarettenkokers en een servetring met de naam Bertus.
"Mother and Child," a bronze sculpture on a green marble base, bears a signature.No longer availableDim. h 32 cmEstimate: € 60 / 80 -
#415Collectie Single Malt & Blended
aantal: 3 st- Knockando aged 18 years. Distillled 1989. Presenteerkoffertje met twee drams.- Highland Park aged 12 years- Old St. Andrews 10 years old, gepresenteerd in een plastic vaatje.
- Collection Single Malt & Blended, quantity: 3 pcs.- Knockando aged 18 years. Distilled in 1989. Presented in a presentation case with two drams.- Highland Park aged 12 years.- Old St. Andrews 10 years old, presented in a plastic barrel.No longer availableEstimate: € 1000 / 1200 -
#312“Venascle.” Litho, genummerd 5/60.
"Venascle." Lithograph, numbered 5/60.No longer availableDim. 23 x 34 cmEstimate: € 60 / 80 -
#215Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
#493Een houten gesculpteerd Boeddhabeeld.
#314“Abstracte collage in twee delen.” Gemengde techniek op papier.
#316Een set van 6 eikenhouten stoelen die dienen te geherstoffeerd worden.
A set of 6 oak chairs that need to be reupholstered.No longer availableDim. 107 x 46 x 44 cmEstimate: € 40 / 60 -
#147van SchierholzEen Duits porseleinen gesculpteerde kandelaar gedecoreerd met 2 putti en florale elementen. 4 lichtpunten. Onderaan gemerkt.
#499Mabiala“Een Afrikaanse markt”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1989.
"An African Market". Oil on canvas. Signed and dated 1989.No longer availableDim. 94 x 154 cmEstimate: € 200 / 240 -
#454Een groot Perzisch handgeknoopt tapijt.
A large Persian hand-knotted carpet.No longer availableDim. 310 x 210cmEstimate: € 80 / 120