#524Frans HensPeriod: 1856 - 1928“Zeilboten in de branding.” Ets genummerd 14/30 binnen en buiten de plaat gesigneerd. Met provenance detaillering achteraan.
"Sailboats in the surf." Etching numbered 14/30, signed inside and outside the plate. With detailed provenance provided at the back.No longer availableDim. 43 x 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#359Een set van vier affiches van Rosina Wachtmeister.
#331Een Chinese cloisonné vaas, groenkleurig met floraal decor, op houten sokkel. Deukje in zijde.
A Chinese cloisonné vase, green-colored with floral decoration, on a wooden base. Minor dent on the side.No longer availableDim. 23 x Ø13cmEstimate: € 40 / 60 -
#516Een massief eikenhouten keukentafel met 4 laden. Op gesculpteerde voet.
#94Abraham BloemaertPeriod: 1566-1651Een gravure van een hoeve met watermerk van Abraham Bloemaert.
An engraving of a farmhouse with a watermark by Abraham Bloemaert.No longer availableDim. 20 x 26 cmEstimate: € 100 / 150 -
#303Een paar boekensteunen in de vorm van gestileerde paardenhoofden in albast.
A pair of bookends in the shape of stylized horse heads made of alabaster.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 50 / 80 -
#198Delfts blauwEen fijn blauw-wit Delfts bord met pauwstaart decor. 18e eeuw. Verso gemerkt met “De Porceleyne Klaeuw”, genummerd 200.
#215Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 3,97 gEstimate: € 600 / 700