#49Een set van 2 miniatuurtjes in ovale lijstjes van been.
#133DelvauxEen grote lederen bruine handtas. Gemerkt.
A large brown leather handbag. Marked.No longer availableDim. H: 50 cmEstimate: € 600 / 700 -
#491Een houten beeld van een hurkend personage. Afrikaans werk.
#63Lladro‘Dress Rehearsal’, een Lladro beeld, modelnummer 5497 in originele verpakking.
'Dress Rehearsal', a Lladro figurine, model number 5497 in original packaging.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 100 / 150 -
#66Een Engels houten vitrinekast met Chinees geïnspireerd decor. Sporen van ouderdomsslijtage.
An English wooden display cabinet with Chinese-inspired decoration. Traces of age-related wear and tear.No longer availableDim. 104 x 60 x 40cmEstimate: € 100 / 120 -
#168Een zilveren handtasje in filigraanwerk. Gemerkt 800‰.
#203Lladro‘A Stich In Time’, een Lladro beeld, modelnummer 5344 in originele verpakking.
#478Een bronzen groep muzikanten. Senegal.
#108Val Saint LambertEen grote geslepen kristallen schaal met groen in de massa. Gemerkt en gesigneerd.
A large cut crystal bowl with green throughout. Marked and signed.No longer availableDim. Ø39cmEstimate: € 60 / 80 -
#560HermésEen veelkleurige armband van email. Met origineel tasje.
#256Een lichte eikenhouten commode met 3 laden.
A light oak chest of drawers with 3 drawers.No longer availableDim. 75 x 109 x 48cmEstimate: € 60 / 80