#47ElektrosvitEen vintage mid-century design bureaulamp met bakelieten kap en metalen verstelbare arm. Gemerkt “Typ 1013.01”.
A vintage mid-century design desk lamp with a bakelite shade and adjustable metal arm. Marked "Type 1013.01".No longer availableDim. 50 x 25cmEstimate: € 120 / 180 -
#142Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#87‘Het jonge vissertje’, een bronzen beeld op marmeren sokkel, draagt handtekening.
"The young fisherman", a bronze statue on a marble base, bears a signature.No longer availableDim. h 62 cmEstimate: € 80 / 120 -
#593Paul SerstéEen terracotta beeld van een meisje, getekend P. Sersté.
#331Een Chinese cloisonné vaas, groenkleurig met floraal decor, op houten sokkel. Deukje in zijde.
A Chinese cloisonné vase, green-colored with floral decoration, on a wooden base. Minor dent on the side.No longer availableDim. 23 x Ø13cmEstimate: € 40 / 60 -
#11Een lot van 15 kunstboeken met thema fotografie. Diverse titels en uitgaven.
#523Rutger RosierEen gesculpteerd eikenhouten beeld van een dame, gesigneerd Rutger Rosier en gedateerd 1909.
An oak wood sculpted statue of a lady, signed Rutger Rosier and dated 1909.No longer availableDim. h 54 cmEstimate: € 80 / 120 -
#194Anto Carte“Les Aveugles” Litho, genummerd 98/100 gesigneerd buiten en binnen de plaat.
#465Collectie Single Malt
aantal: 6 bt - 1 fles Talisker 18 years old - 1 fles Talisker 10 years old - 1 fles New Zealand Whisky Collection 1987 - 1 fles Glenkinchie 10 years old - 1 fles Fine Old Glenlowyn Pure Malt aged five years - 1 fles MacDonald’s Glencoe 100% Malt 8 years old
Single Malt Collection quantity: 6 bt- 1 bottle Talisker 18 years old- 1 bottle Talisker 10 years old- 1 bottle New Zealand Whisky Collection 1987- 1 bottle Glenkinchie 10 years old- 1 bottle Fine Old Glenlowyn Pure Malt aged five years- 1 bottle MacDonald’s Glencoe 100% Malt 8 years oldNo longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#37Royal CopenhagenEen lot porseleinen jaarbordjes, onderaan gemerkt Royal Copenhagen.
A set of porcelain yearly plates, marked Royal Copenhagen at the bottom.No longer availableDim. Ø: 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#291Een ronde constateur/duivenklok in koper met deksel en lederen sluiting.
A round timer/pigeon clock in copper with lid and leather closure.No longer availableDim. Ø 22.5 cmEstimate: € 30 / 50