#212Theo VerstrekenPeriod: 1882 - 1961“Vlaams Winterlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Flemish Winter Landscape". Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 38 x 47,5cmEstimate: € 100 / 120 -
#194Anto Carte“Les Aveugles” Litho, genummerd 98/100 gesigneerd buiten en binnen de plaat.
#64Alphonse Mora‘Bloemenstilleven’, olieverf op doek in houten kader, getekend Alphonse Mora.
"Still life of flowers," oil paint on canvas in wooden frame, signed Alphonse Mora.No longer availableDim. h 70 x b 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#229Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983‘Hoeve op de heide’, olieverf op doek, gesigneerd H.J. Pauwels.
'Farm on the Heath', oil on canvas, signed H.J. Pauwels.No longer availableDim. h 65 x b 88 cmEstimate: € 80 / 120 -
#23Lladro‘Basket Of Love’, een Lladro beeld, modelnummer 07622 in originele verpakking.
#211Een champagnekoeler in verzilverd metaal met rijkelijk versierde elementen.
#530Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,61 ct. FVS1 en diamant baguetten en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,43 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant cut diamond of approximately 0.61 ct. FVS1 and baguette cut diamonds and brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.43 ct.No longer availableDim. 3,45 gEstimate: € 1800 / 1900 -
#62“De breister”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#108Val Saint LambertEen grote geslepen kristallen schaal met groen in de massa. Gemerkt en gesigneerd.
A large cut crystal bowl with green throughout. Marked and signed.No longer availableDim. Ø39cmEstimate: € 60 / 80