#275FischnerEen wit porseleinen koffie-en theeservies met een slingermotief. Onderaan gemerkt. 6 Kopjes en 6 schoteltjes, 18 diverse borden, peper-en zoutvat, koffie-, thee- en suikerpot, 2 melkkannetjes, 3 schaaltjes en een kommetje.
A white porcelain coffee and tea service with a spiral motif. Marked on the bottom. 6 cups and 6 saucers, 18 assorted plates, salt and pepper shakers, coffee, tea, and sugar pots, 2 creamers, 3 bowls, and a small dish.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#6Een houten gesculpteerde Franse pianokruk met gestoffeerde draaizitting. Gesteund op 3 poten.
#576Een lot van 3 Louis XV stijl armstoelen met oudroze florale motieven.
#229Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983‘Hoeve op de heide’, olieverf op doek, gesigneerd H.J. Pauwels.
'Farm on the Heath', oil on canvas, signed H.J. Pauwels.No longer availableDim. h 65 x b 88 cmEstimate: € 80 / 120 -
#182“Maria met baby Jezus”. Een reliëf paneel uit gips.
#293Een set van 8 wit metalen onderborden, Jean Couzon, met hun originele verpakking.
A set of 8 white metal underplates, Jean Couzon, with their original packaging.No longer availableDim. Ø 26 cmEstimate: € 15 / 20 -
#272Een lot van 2 oude gravures met stadszichten, Mechelen en Lier.
#156Een acajou vitrinekast in 2 delen met 4 deuren en 1 lade.
#295Beukenhouten schildersezel.
#83Lladro‘Michiko’, een Lladro beeld, modelnummer 1447 in originele verpakking.
'Michiko', a Lladro figurine, model number 1447 in its original packaging.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 60 / 80