Similar lots by type
-
#226
Een eikenhouten trogkast.
Coffre à deux portes en chêne.No longer availableDim. b 147,5 cm x h 81 cm x d 62 cmEstimate: € 120/200 -
#117
Bronzen beeldje, Weense Dame in badpak met hoed, open vouwende handdoek, gemarkeerd onderaan.
Figurine en bronze, Dame viennoise en maillot de bain avec chapeau, serviette dépliante, marquée en bas.No longer availableDim. H: 8 cmEstimate: € 200/230 -
#456
Art deco salontafel van gefineerd notenhout.
Table basse art déco en placage de noyer.No longer availableDim. h 57,5 x Ø 80 cmEstimate: € 230/250 -
#118J. De Braekleer
Borstbeeld Aloïs, Melchior Grangé, terra cotta, vooraanstaande Antwerpse aannemer, geboren 29 okt. 1857 en gestorven 22 juli 1924. Gesigneerd en gedateerd 1904.
Buste d’Aloïs, Melchior Grangé, terre cuite, éminent entrepreneur anversois, né le 29 oct. 1857 et décédé le 22 juillet 1924. Signé et daté 1904.No longer availableDim. h 63cm x b 55cmEstimate: € 250/350 -
#163
“Venus van Milo” Bronzen beeld, Griekse godin Aphrodite (Romeinse godin Venus), de godin van de liefde en de schoonheid. Kleine barst thv sluier over linkervoet.
"Vénus de Milo" Statue en bronze, déesse grecque Aphrodite (déesse romaine Vénus), la déesse de l'amour et de la beauté. Petite fente au niveau du voile sur le pied gauche.No longer availableDim. h 87 x b 23 cmEstimate: € 600/700 -
#626
Een houten ronde tafel met centrale poot.
Une table ronde en bois avec pied central.No longer availableDim. h 72 cm & Ø 103 cmEstimate: € 50/100 -
#171
Een paar bronzen beeldjes, liggende leeuwen.
Une paire de figurines en bronze, des lions couchés.No longer availableDim. h 16 x l32 cmEstimate: € 330/350 -
#606
Hoge houten krantenstandaard met 5 houders op draaistuk, onderaan 3 poten.
Porte-journaux haut en bois avec 5 supports sur pivot, 3 pieds en bas.No longer availableDim. h 166,5 x b 59 cmEstimate: € 230/250 -
#596
Staande klok. Geelkoperen wijzerplaat gemerkt Thomas Willson, Dunstable. XIXde eeuw.
Horloge de vestibule. Cadran en cuivre jaune marqué Thomas Willson, Dunstable. XIXème siècle.No longer availableDim. H: 200 cmEstimate: € 200/300 -
#496
Ronde mahonie tafel met verzilverde visvormige ornamenten op de poten, lichte kras op tafelblad.
Table ronde en acajou avec ornements en forme de poisson en métal argenté sur les pieds, légère rayure sur le dessus de la table.No longer availableDim. h79cm x Ø88,5cmEstimate: € 250/300 -
#314
Een pendule in een grenenhouten kast met een notenhouten front. Beschilderde wijzerplaat (verweerd) met Romeinse cijfers en met rode Arabische cijfers tot 24. Kwikslinger. Compleet met sleutel.
Une horloge dans un boîtier en pin avec une façade en noyer. Cadran peint (patiné) avec chiffres romains et chiffres arabes rouges jusqu'à 24. Pendule au mercure. Complet avec clé.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 40/60 -
#466
Twee Art deco ronde tafeltjes, gefineerd walnoten hout.
Deux 2 tables rondes art déco, placage de noyer.No longer availableDim. h 61 x Ø 60 cmEstimate: € 330/350 -
#493
Art Deco modern gestiliseerd bronzen beeld, vrouw in geknielde houding en gespreide armen, naar Oswald Herzog.
Sculpture en bronze stylisé moderne Art Déco, femme agenouillée et bras écartés, d'après Oswald Herzog.No longer availableDim. h 36 x 64 cmEstimate: € 1250/1500 -
#491
Gesculpteerd beeld van speksteen, bruinkleurige tinten, Chinese visser met vangst staande op rots.
Sculpture sculptée en stéatite, tons bruns, pêcheur chinois avec prise debout sur rocher.No longer availableDim. h 41,5 x b 13 cmEstimate: € 150/175 -
#168
Een paar bronzen Cupido kandelaren met 3 vergulde lichtpunten, op messing sokkel en witmarmeren voetstuk.
Une paire de bougeoirs Cupidon en bronze à 3 points lumineux dorés, sur socle en laiton et socle en marbre blanc.No longer availableDim. h62cmEstimate: € 1750/2000 -
#296
Kleine eikenhouten linnenkoffer met twee gemoulureerde panelen. XIXde eeuw.
Petit coffre à linge en chêne à deux panneaux moulurés. XIXème siècle.No longer availableDim. h47 x b81 x l42Estimate: € 60/80 -
#167
“Geneigter Frauenkopf”. Bronzen buste, naar Wilhelm Lehmbruck.
“Geneigter Frauenkopf”. Buste en bronze, d'après Wilhelm Lehmbruck.No longer availableDim. h 43 x b 37 cmEstimate: € 1250/1500 -
#476
Twee ronde Art deco tafeltjes, notenhout fineer.
Deux tables rondes Art déco, placage de noyer.No longer availableDim. h 58,5 x Ø 59,5 cmEstimate: € 330/350 -
#699
Een geaccoleerde mahoniehouten wandconsole met marmeren blad. Blad gerestaureerd.
Une console murale en acajou de forme accolade avec dessus en marbre. Tablette restaurée.No longer availableDim. b: 78 cmEstimate: € 100/120 -
#487
Bronzen donker gepatineerd gestileerd beeld van een zittende kat, Art Deco.
Sculpture stylisée en bronze à patine foncée d'un chat assis, Art Déco.No longer availableDim. h45cmEstimate: € 700/800 -
#486
Een Art deco étagere met walnotenfineer.
Etagère art déco en placage de noyer.No longer availableDim. h 178 x b 90 x l30 cmEstimate: € 330/350 -
#488
Bronzen beeld “Het Paard”, naar Fernando Botero, donkergepatineerd.
Sculpture en bronze "Le Cheval", d'après Fernando Botero, à patine foncée.No longer availableDim. h32,5 x b33cmEstimate: € 250/275 -
#551
Houten gesculpteerd beeld, Chinese krijger God “Guan Gong Yu”, fijn detail, lichte herstelschade aan hellebaard.
Statue en bois sculpté, Dieu guerrier chinois "Guan Gong Yu", détail fin, légers dommages de réparation à la hallebarde.No longer availableDim. h 60 x b 20 cmEstimate: € 180/200 -
#616
Een mahoniehouten ladenkastje met vijf laden met messingen trekkers en met een ingewerkt marmeren blad. Engeland, einde XIXde eeuw.
Commode en acajou à cinq tiroirs avec anses en laiton et dessus en marbre incorporé. Angleterre, fin du XIXème siècle.No longer availableDim. 104 x 69 x 48 cmEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#544
Een paar beelden van polyester, met voorstelling van The Blues Brothers, gezeten op een terrasstoel.
Une paire de sculptures en polyester, représentant les Blues Brothers, assis sur une chaise de patio.No longer availableDim. H. 146 cmEstimate: € 400/600 -
#202Rik Schaepherders
“Veldzicht bij Mechelen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de la campagne devant Malines”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 62 x 96 cmEstimate: € 100/150 -
#267Val Saint Lambert
Een vaas van kleurloos geslepen kristal. Draagt sticker.
Vase en cristal taillé incolore. Avec une étiquette.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 60/80 -
#190
Een 18 K geelgouden slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,26 ct.
Un bracelet jonc en or jaune 18 kt serti de brillants d'un poids combiné de +- 0,26 ct.No longer availableDim. 5,20 gEstimate: € 800/900 -
#219
“De audiëntie.” Olieverf op doek op paneel.
"L'auditoire." Huile sur toile sur panneau.No longer availableDim. 29,5 x 41 cmEstimate: € 300/400 -
#18
Een rond doosje van zwart gelakt papier-maché met bovenaan een gelithografeerde scène met een toverlantaarn en aan de binnenkant van het deksel een pornografische scène “Quatre pour un”. XIXde eeuw.
Une boîte ronde en papier mâché laqué noir avec une scène lithographiée avec une lanterne magique sur le dessus et une scène pornographique "Quatre pour un" à l'intérieur du couvercle. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø 9 cmEstimate: € 100/120 -
#646
Een hoekzit met rijkelijk gesculpteerde poten, gedragen door engelen. Met originele bekleding.
Siège d'angle aux pieds richement sculptés, portés par des anges. Avec rembourrage d'origine.No longer availableDim. h 80 cmEstimate: € 120/200 -
#439Rob. Lombaerts
“Dorpsgezicht”, olieverf op paneel, gesigneerd.
"Vue de village", huile sur panneau, signé.No longer availableDim. 50x40 cmEstimate: € 100/120 -
#581
Een set van twee gemberpotten van grijs gedecoreerd Chinees porselein.
Un ensemble de deux pots à gingembre en porcelaine de Chine décorés en gris.No longer availableDim. h 15 & 13 cmEstimate: € 80/100 -
#204Paul MathieuPeriod: 1872-1932
“Rivieroever”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1908.
« Au bord de la rivière ». Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1908.No longer availableDim. 25 x 36 cmEstimate: € 300/400 -
#10
Een paar 18 karaats geelgouden oorbellen. We voegen er een paar 18 karaats geelgouden oorbellen met pareltjes aan toe.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats. On y ajoute une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats avec perles.No longer availableDim. 3,72 gEstimate: € 100/150 -
#651
Een grote penseelkoker/ paraplubak van Chinees porselein met een meerkleurig decor van pioenen. Onderaan gemerkt.
Un grand porte-pinceaux/porte-parapluies en porcelaine de Chine à décor multicolore de pivoines. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 48 cm Ø: 22 cmEstimate: € 80/100