Other lots in this auction
-
#649Fons VerstrekenPeriod: 1929-2011
“Studie voor heraldische arend i.v.m. Arscota Ventosa 2”. Gravure. Gesigneerd en A.P. buiten de plaat.
"Étude pour l'aigle héraldique lié à Arscota Ventosa 2". Gravure. Signée et AP hors planche.No longer availableDim. 23 x 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#432Felix TimmermansPeriod: 1886 - 1947
Een reeks van twaalf portretten. Lithografieën, gesigneerd buiten de plaat.
Une série de douze portraits. Lithographies, signées à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 14x10cmEstimate: € 180 / 240 -
#73
Een lot bestaande uit 4 flesjes, een spiegeltje en twee borstels met 800 ‰ zilveren montuurtjes.
Lot composé de 4 flacons, d'un miroir et de deux brosses avec montures en argent 800/1000.No longer availableDim. h: 2 cm - 16,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#239Jacques RosseelsPeriod: 1828 - 1912
“Vissers bij de rivier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Pêcheurs au bord de la rivière". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 9,5 x 16,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#534
Een gebeeldhouwde armstoel in Louis-XIII-stijl.
Fauteuil sculpté de style Louis XIII.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#566
Twee gebeeldhouwd hardhouten bijzettafeltjes met bloemenmotieven. Thailand.
Deux tables d'appoint en bois dur sculpté de motifs floraux. Thaïlande.No longer availableDim. 40 x 50 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#52Jan Bosschaert
Een paar zeefdrukjes. Beide gesigneerd en genummerd op 25 exemplaren buiten de plaat. Artiestenproef.
Une paire de sérigraphies. Les deux signées et numérotées sur 25 exemplaires hors planche. épreuve d'artiste.No longer availableDim. 21 x 21 cmEstimate: € 40 / 50 -
#322
Een verguld houten spiegel in Régencestijl.
Miroir en bois doré de style Régence.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#560
Een eikenhouten koffer. Eerste helft XXe eeuw.
Un coffre en chêne. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. 54 x 122 x 58 cmEstimate: € 75 / 100 -
#589
Een antieke Japanse houtsnede met verhaal.
Une gravure sur bois japonaise antique avec une histoire.No longer availableDim. 20 x 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#236
Een antiek eikenhouten kistje met uitgestoken decor.
Coffret ancien en chêne à décor sculpté.No longer availableDim. 64 x 71 x 44 cmEstimate: € 60 / 100 -
#48
Een vierdelig koffie- en theestel met houten handvatten op dienblad. Scharnieren van de deksels los. Zilverlaag plaatselijk verdwenen. XIXe eeuw.
Un service à café et à thé de quatre pièces avec des poignées en bois sur un plateau. Charnières des couvercles lâches. La couche d'argent a localement disparu. XIXème siècle.No longer availableDim. 20-33cmEstimate: € 50 / 80