Other lots in this auction
-
#503
Vier diverse paarden. Twee bronzen, één van smeedijzer van de hand van Laure Frankinet (°1955) en een klein ivoren paardenhoofdje.
Quatre chevaux différents. Deux bronzes, un en fer forgé de Laure Frankinet (°1955) et une petite tête de cheval en ivoire.No longer availableDim. H:5-35cmEstimate: € 200/240 -
#31
Een Madonna met kind van meerkleurig en verguld Brussels porselein. Omstreeks 1900.
Une Vierge à l'Enfant en porcelaine de Bruxelles multicolore et dorée. Vers 1900.No longer availableDim. h: 28,5 cmEstimate: € 75/110 -
#441
Een celadon kleurige vaas van chinees porselein.
Vase en porcelaine de Chine couleur céladon.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 160/180 -
#363
Een wijwatervaatje van meerkleurig porselein versierd met drie engelen.
Un bénitier en porcelaine multicolore à décor de trois anges.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 35/45 -
#195
Twee fijn gebeeldhouwde heiligenbeelden.
Deux saints finement sculptés.No longer availableDim. h: 41 & 43 cmEstimate: € 100/150 -
#669
Een vintage verchroomd serveerwagentje. Duitsland 1960- ‘70.
Un chariot de service chromé vintage. Allemagne années 1960-70.No longer availableDim. 46x70x75cmEstimate: € 40/50 -
#133
Een koperen en albasten schouwklokje. Compleet met sleutel.
Une pendule de cheminée en albâtre et cuivre. Complète avec clé.No longer availableDim. 34 x 27 x 13 cmEstimate: € 40/60 -
#577
Paar Satsumavazen. Kleine schilfers aan de basis.
Paire de vases Satsuma. Petits éclats à la base.No longer availableDim. h:37,5 cmEstimate: € 80/120 -
#606
Een plexiglazen platenmeubeltje (48 x 60 x 40cm) en een cd-rekje (117 x 24 x 22 cm), beide op wieltjes. We voegen er een krantenbakje aan toe. (25 x 34 x 14 cm).
Un meuble à disques en plexiglas (48 x 60 x 40 cm) et un range-CD (117 x 24 x 22 cm), tous deux sur roulettes. Nous ajoutons un bac à journaux. (25 x 34 x 14 cm).No longer availableEstimate: € 40/50 -
#537
Een zamakken schouwpendule in barokke stijl, versierd met gegraveerde arduinen plaquettes en bovenaan getooid met twee dobbelende soldaten.
Pendule de cheminée en régule de style baroque, ornée de plaques gravées en pierre bleue et surmontée de deux soldats jouant aux dés.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 200/220 -
#416Calligaris, Italy
Een reeks van drie barstoelen van kunststof in verschillende kleuren, op verchroomde poot, model ‘Basil’. Gemerkt.
Ensemble de trois tabourets de bar en plastique de différentes couleurs sur pieds chromés, modèle 'Basil'. Marqué.No longer availableDim. h: 118 cmEstimate: € 80/120 -
#375Swarovski Lourdes
“Ghirelli”. Een paternoster en twee tientjes opgebouwd met kristallen van Swarovski en tussenstukken van 925‰ zilver. In originele doosjes en met certificaat.
"Ghirelli". Un chapelet et deux dizaines composés de cristaux Swarovski et d'entretoises en argent 925‰. Dans les boîtes d'origine et avec certificat.No longer availableEstimate: € 100/150