#415
Een dubbele geelgouden ring met een groene cabochon. 18K.
#469
Een antieke Tibetaanse tangka met meerdere voorstellingen van Boeddha.
#195
Een 18 K geelgouden armband met een paardenhoofd en een licht blauwe steen.
#481
Een zeshoekige balustervaas van Chinees porselein met een decor van vogels in bloeiende heesters en handvatten, in de vorm van vruchten. Onderaan gemerkt.
Vase balustre hexagonal en porcelaine de Chine à décor d'oiseaux dans des buissons fleuris et anses en forme de fruits. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 80/120 -
#463
Vaas van Chinees cloisonné.
Vase en cloisonné chinois.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 50/80 -
#641
#703
Een luchter van glas en koper met kristallen pendeloques in Régencestijl.
#648
Een paar lampjes met kwarts.
#447
Een paar kleine balustervazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor met bloemen. XXe eeuw.
Paire de petits vases balustres en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs. XXème siècle.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40/60 -
#476
#392
“Chicago skyline”. Twee werkjes, resp. aquarel en gemengde techniek op papier. Beide gesigneerd.
Chicago skyline. Deux oeuvres, respectivement aquarelle et technique mixte sur papier. Les deux signées.No longer availableDim. 18 x 12,5 & 36 x 41 cmEstimate: € 80/120 -
#96
Een blank houten commode met vier geaccoleerde laden.
Une commode en bois blanc avec quatre tiroirs intégrés.No longer availableDim. b: 128 cmEstimate: € 80/100