Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gebeeldhouwde Chinees hardhouten sokkel met marmeren blad.

Een gebeeldhouwde Chinees hardhouten sokkel met marmeren blad.

Un socle en bois dur chinois sculpté avec dessus en marbre.
Dim. 85 x 42 x 42 cm
SKU: 2505210616.
Categories: Aziatisch, Meubel.
Auction day: 26 May 2021 19:00
Catalogue #616
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #213

    Een grote antieke blaasbalg. Met pootje zoadat hij kan gebruikt worden als salontafel.

    Un grand soufflet ancien. Avec pied pour pouvoir être utilisé comme table basse.
    No longer available
    Dim. 114 x 64 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #133

    Een eikenhouten commode met drie laden. Begin XIXde eeuw.

    Commode en chêne à trois tiroirs. Début XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 92 x 123 x 60 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #156

    Een groot Engels mahoniehouten bureau-plat met acht laden in de gordel en met kalfslederen blad.

    Une grande étagère de bureau en acajou anglais avec huit tiroirs dans la ceinture et dessus en cuir de veau.
    No longer available
    Dim. 168 x 122 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #183

    Een lounge chair met ottoman naar model van Eames. Met wit lederen bekleding. Lichte gebruikssporen.

    Chaise longue avec pouf d'après le modèle Eames. Revêtement en cuir blanc. Légères traces d'usure.
    No longer available
    Estimate: € 320 / 400
  • #116

    Een mahoniehouten buffetkast met twee paneeldeuren en een lade. Het blad naar boven toe openklappend met binnenin uitklapbare leggers en kalfslederen blad. De randen over het geheel afgewerkt in gesculpteerde motieven. Slijtage en kleine beschadigingen.

    Buffet en acajou avec deux portes à panneaux et un tiroir. Le dessus se replie vers le haut avec des étagères intérieures dépliables et un dessus en cuir de veau. Les bords sont finis dans des motifs sculptés dans l'ensemble. Usure et dommages mineurs .
    No longer available
    Dim. 135 x 102 x 52 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #203

    Een groot dubbelzijdig bureau plat met zes laden in de gordel.

    Un grand bureau double face plat avec six tiroirs dans la ceinture.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #166

    Een tweeledig mahoniehouten meubel met onderaan twee paneeldeuren en een lade en bovenaan twee gevitreerde deuren. Op te knappen.

    Un meuble en acajou avec deux portes à panneaux et un tiroir en bas et deux portes grillagées en haut. Peut être rénové.
    No longer available
    Dim. 240 x 140 x 56 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #188

    Een verlengbare mahoniehouten tafel met vier stoelen in Directoirestijl. Met drie verlengbladen.

    Une table extensible en acajou avec quatre chaises de style exécutif. Avec trois rallonges.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 600
  • #198

    Een eikenhouten bureau in Mechelse renaissancestijl met zes laden in de gordel.

    Un bureau en chêne de style Renaissance avec six tiroirs dans la ceinture.
    No longer available
    Dim. 160 x 90 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #216

    Een eikenhouten bureautafel op balusterpoten met drie laden in de gordel en met kalfslederen blad. Met bijpassende stoel.

    Un bureau en chêne sur pieds balustre avec trois tiroirs dans la ceinture et plateau en cuir de veau. Avec chaise assortie.
    No longer available
    Dim. 160 x 80 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #201

    Een sobere eikenhouten tweedeurskast. Omstreeks 1900.

    Une armoire sobre à deux portes en chêne. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. 113 x 114 x 38 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #519

    Een paar dekselvazen van Chinees porselein met blauw op wit decor van draken en feniksen.

    Une paire de vases en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de dragons et de phénix.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #186

    Een sobere mahoniehouten tweedeursgarderobe.

    Une armoire sobre à deux portes en acajou.
    No longer available
    Dim. 240 x 164 x 65 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #197

    Een eikenhouten vierdeurskast in Franse stijl met uitgestoken paneeldeuren, geflankeerd door zuiltjes met dorische kapitelen en met twee laden in de gordel. Gemerkt. Lichte beschadiging aan het fineer van het blad van de basis achteraan.

    Armoire à quatre portes de style français en chêne avec portes à panneaux saillants, flanquée de colonnes à chapiteaux doriques et avec deux tiroirs dans la ceinture. Marquée. Léger dommage au placage du haut de la base de derrière.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 260
  • #176

    Een Engelse mahoniehouten linnenpress met onderaan zes laden.

    Une presse à linge anglaise en acajou avec six tiroirs en bas.
    No longer available
    Dim. 190 x 140 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #182

    Een tweeledige eikenhouten buffetkast met onderaan twee grote en vier kleine laden en twee gevitreerde deuren in het opzet. Met porseleinen trekkers en benen sleutelgaten.

    Buffet en chêne à deux niveaux avec deux grands et quatre petits tiroirs en bas et deux portes vitrifiées en haut. Avec tiroirs en porcelaine et trous de serrure en os.
    No longer available
    Dim. 215 x 120 x 53 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #256

    Een kleine eikenhouten Lodewijk XVI commode met drie grote en een kleine lade. Vroeg XIXe eeuw.

    Petite commode Louis XVI en chêne avec trois grands et un petit tiroir. Début XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 88 x 96 x 55 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #178

    Een gefineerde mahoniehouten bilbiotheek met onderaan leggers en laden achter drie paneeldeuren en bovenaan drie gevitreerde deuren.

    Une bibliothèque en acajou plaqué avec des étagères en bas et des tiroirs derrière trois portes à panneaux et trois portes grillagées en haut.
    No longer available
    Dim. 210 x 183 x 60 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #126

    Een mahoniehouten secretaire met zes kleine laden en kleine laatjes achter het klapblad. Diverse beschadigingen.

    Un bureau en acajou avec six petits tiroirs et de petits tiroirs derrière le dessus rabattable. Divers dégâts.
    No longer available
    Dim. 110 x 120 x 55 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #196

    Een eikenhouten tweedeursgarderobe in régencestijl met gemoulureerde deuren met uitgestoken versieringen.

    Une armoire à deux portes de style Renaissance en chêne avec des portes moulurées avec des décorations sculptées.
    No longer available
    Dim. 214 x 177 x 64 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #246

    Een driezitsbank van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XV-stijl.

    Canapé trois places de style Louis XV en noyer sculpté.
    No longer available
    Dim. 100 x 200 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #211

    Een antiek laag eikenhouten bureau met drie laden in de gordel. Omstreeks 1900.

    Un ancien bureau bas en chêne avec trois tiroirs à la ceinture. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. 194 x 74 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #206

    Een eikenhouten bruidskast met twee gemoulureerde deuren. Schade boven- en onderaan. XIXe eeuw.

    Armoire de mariée en chêne à deux portes moulurées. Dessus et bas endommagés. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 207 x 152 x 56 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #557

    Een Hindoeïstisch bronzen godsbeeldje en muurbeeldje.

    Une statue hindoue en bronze et une statuette murale.
    No longer available
    Dim. h: 26 & 22 cm
    Estimate: € 80 / 100

Other lots in this auction

  • #263

    Een slagtand in een koperen montuur in de vorm van plantenranken. Begin XXe eeuw.

    Une défense dans une monture en cuivre en forme de vrilles végétales. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #493

    Een Mariabeeldje van gesculpteerd ivoor. Begin XXe eeuw.

    Une statue de la Vierge Marie en ivoire sculpté. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 14,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #516

    Twee 22 K geelgouden penningen van 1000 jaar Oostenrijk. In originele etuis en met certificaat.

    Deux jetons en or jaune 22 carats de 1000 ans d'Autriche. Dans les étuis d'origine et avec certificat.
    No longer available
    Dim. 30 g
    Estimate: € 1100 / 1300
  • #472

    “Clowns met varkens in een kinderwagen. Gemengde techniek op board. Draagt handtekening rechts bovenaan.

    Clowns avec des porcs dans un landau. Technique mixte à bord. Porte une signature en haut à droite.
    No longer available
    Dim. 55,5 x 46 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #653

    Een jardinière van Chinees biscuit in de vorm van een pad, met geschilderde oogjes. Op gesculpteerde houten sokkel in de vorm van een lelieblad. Naar vroeg XVIIIe eeuws voorbeeld.

    Une jardinière en biscuit chinois en forme de crapaud, aux yeux peints. Sur un socle en bois sculpté en forme de nénuphar. D'après un exemple du début du XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 14 + 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #5

    Een 14 K geelgouden ring met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,35 ct. (één steentje ontbreekt).

    Une bague en or jaune 14 carats avec diamant taille ancienne d'un poids combiné de + - 0,35 ct. (Il manque une pierre).
    No longer available
    Dim. 3,20 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #355

    Een gotisch eikenhouten koffertje met gesculpteerde briefpanelen in het front. Deels uit de tijd.

    Coffre en chêne de style gothique avec des panneaux de lettres sculptés à l'avant. Partiellement d’époque.
    No longer available
    Dim. 30 x 47 x 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #147

    “Jonge vrouw met dagboek”. Een bronzen beeld met driekleurig patina.

    Jeune femme à l'agenda . Une statue en bronze à patine tricolore.
    No longer available
    Dim. h: 72 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #686

    Een Lodewijk XVI armstoel met rechte rug. Gebeeldhouwd notenhout.

    Fauteuil Louis XVI à dossier droit. Noyer sculpté.
    No longer available
    Dim. H.87 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #497

    “Zittend personage”. Een okimono van fijn gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor. Eerste helft XXe eeuw. Onderaan gesigneerd.

    Personnage assis . Un okimono en ivoire finement sculpté et polychrome. Première moitié du 20ème siècle. Signé en bas.
    No longer available
    Dim. h: 9 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #264

    “Terrassen op de Champs-Elysées”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Terrasses des Champs-Elysées . Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 61 x 51 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #412

    “Zittend naakt”. Blauwe krijttekening. Gesigneerd.

    Nu assis . Dessin à la craie bleue. Signé.
    No longer available
    Dim. 33 x 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Mei 2021

Tentoonstelling enkel op afspraak - 21 & 22 Mei 10.00 - 17.00. Catalogus in .pdf verkrijgbaar op de downloads pagina

25 May 2021 19:00
26 May 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 May 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More